Novinky

STING príde do Košíc v novom termíne

Sting / Tour

Koncertná tour Sting: My Songs je celosvetová tour britského speváka a songwritera Stinga. Pre pandémii koronavírusu sa jeho košický koncert viac ráz odložil. Poznáme jeho nový termín!

Hudobnými cenami ovenčený anglický spevák Sting príde na Slovensko. 17-násobný držiteľ ceny Grammy  sa predstaví počas koncertnej tour Sting: My Songs so skladbami, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry. Táto koncertná tour je celosvetovou a prevedie nás celou hudobnou kariérou britského speváka a songwritera Stinga. Z dôvodu pretrvávajúcej pandémie koronavírusu sa jeho košický koncert viac ráz odložil.  

Verme, že v septembri už Sting príde

Koncertná tour STING MY SONGS legendárneho Stinga, ktorý bol hosťom jesenných Konvergencií, sa v Košiciach mala konať ešte na jeseň predminulého roka. Viac ráz ju kvôli pretrvávajúcej pandémii a opatreniam prekladali. Najprv na jeseň 2021. Napokon sa mal jeho košický koncert zrealizovať tento rok v marci. O tejto udalosti roka informujeme TU. Sting musel tento koncert opätovne pre pandémiu odložiť. Nový termín podujatia je 28.9.2022 o 20:00 hod. v košickej Steel Aréne. Aj v tomto novom termíne zostávajú všetky zakúpené vstupenky v platnosti.  

Návštevníci podujatia sa  môžu tešiť nielen na hity Englishman in New York, Every Breath You Take, Message in a Bottle ale aj na mnohé ďalšie.

 Zdroj: Vivien agency

2 thoughts on “STING príde do Košíc v novom termíne

Comments are closed.

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou News Odporúčame PR Výtvarné umenie

Hľadáte tipy kam za kultúrou? TOP výber je tu (16/2024)

Hľadáte tipy kam za kultúrou v týždni od 15. apríla 2024? Redakčný výber vám s tým opäť pomôže. Prinášame vám čerstvé tipy na zaujímavé kultúrne podujatia, ktoré prináša 16. týždeň roka 2024.

Read More
Translate »