Novinky

STING príde do Košíc v novom termíne

Sting / Tour

Koncertná tour Sting: My Songs je celosvetová tour britského speváka a songwritera Stinga. Pre pandémii koronavírusu sa jeho košický koncert viac ráz odložil. Poznáme jeho nový termín!

Hudobnými cenami ovenčený anglický spevák Sting príde na Slovensko. 17-násobný držiteľ ceny Grammy  sa predstaví počas koncertnej tour Sting: My Songs so skladbami, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry. Táto koncertná tour je celosvetovou a prevedie nás celou hudobnou kariérou britského speváka a songwritera Stinga. Z dôvodu pretrvávajúcej pandémie koronavírusu sa jeho košický koncert viac ráz odložil.  

Verme, že v septembri už Sting príde

Koncertná tour STING MY SONGS legendárneho Stinga, ktorý bol hosťom jesenných Konvergencií, sa v Košiciach mala konať ešte na jeseň predminulého roka. Viac ráz ju kvôli pretrvávajúcej pandémii a opatreniam prekladali. Najprv na jeseň 2021. Napokon sa mal jeho košický koncert zrealizovať tento rok v marci. O tejto udalosti roka informujeme TU. Sting musel tento koncert opätovne pre pandémiu odložiť. Nový termín podujatia je 28.9.2022 o 20:00 hod. v košickej Steel Aréne. Aj v tomto novom termíne zostávajú všetky zakúpené vstupenky v platnosti.  

Návštevníci podujatia sa  môžu tešiť nielen na hity Englishman in New York, Every Breath You Take, Message in a Bottle ale aj na mnohé ďalšie.

 Zdroj: Vivien agency

2 thoughts on “STING príde do Košíc v novom termíne

Comments are closed.

Dominika Kováčiková / 1. miesto / Maľba 2023
Culture News Odporúčame Podujatia PR Výtvarné umenie

Najlepší mladí maliari tohto roka sú známi. Odborná porota vybrala víťazky súťaže Maľba 2023

Najlepší mladí maliari tohto roka sú známi. Odborná porota vybrala víťazky súťaže Maľba 2023.

Read More
Pro musica nostra Nitriensis 2023
Culture Festivaly Hudba Koncerty News PR

Už o pár dní štartuje jesenná Pro musica nostra po piatykrát v Nitrianskom kraji

Už 1. októbra štartuje jesenná edícia festivalov Pro musica nostra. Po piatykrát ovládne historické lokality aj v Nitrianskom kraji.

Read More
Slovenská filharmónia
Culture News Odporúčame PR

Slovenská filharmónia prináša abonentku na klasiku

Najlepšie miesta za najlepšie ceny. Klasická alebo na mieru – abonentka na klasiku sa oplatí. Pozrite, čo prináša Slovenská filharmónia…

Read More
Translate »