Novinky

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, ktorým je Vianočná pošta Slovenskej filharmónie. Zapojiť sa doň môžeme my všetci. Ako? Ak v čase od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti z Krízového strediska Dúha.

Slovenská filharmónia v spolupráci s OZ DOMOV-DÚHA tento výnimočný vianočný projekt organizovala po prvýkrát v decembri 2021. Aj v tomto roku pokračuje v novej tradícii. Vianočná pošta si za cieľ opäť kladie darovať príjemný zážitok maminám a ich ratolestiam. „Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch – v Bezpečnom ženskom dome Dúha, pod ktoré patrí Krízové stredisko a v Centre  pre deti a rodiny REPULS. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2023,“ hovorí Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Anjelská vstupenka / Vianočná pošta SF

Vianočná pošta pozýva každého stať sa anjelom

Zapojiť sa môže každý z nás. Od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 môže ktokoľvek v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha. Anjelské vstupenky možno uhradiť v cene od  3 – 19 €. Zakúpené vstupenky im do 24. decembra doručí Slovenská filharmónia. „Ďakujeme,“ zaznieva z prostredia Slovenskej filharmónie, OZ  DOMOV- DÚHA a Centra pre deti a rodiny Repuls.

Krízové stredisko DÚHA vzniklo a pomáha ohrozeným,  opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už sedemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa.

Centrum pre deti a rodiny REPULS poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov.

 

 

PR článok

 

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala a fotografie poskytla Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Reklama
Tučniaky / Divadlo Nová scéna

One thought on “Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom”

Comments are closed.

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »