Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, ktorým je Vianočná pošta Slovenskej filharmónie. Zapojiť sa doň môžeme my všetci. Ako? Ak v čase od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti z Krízového strediska Dúha.

Slovenská filharmónia v spolupráci s OZ DOMOV-DÚHA tento výnimočný vianočný projekt organizovala po prvýkrát v decembri 2021. Aj v tomto roku pokračuje v novej tradícii. Vianočná pošta si za cieľ opäť kladie darovať príjemný zážitok maminám a ich ratolestiam. „Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch – v Bezpečnom ženskom dome Dúha, pod ktoré patrí Krízové stredisko a v Centre  pre deti a rodiny REPULS. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2023,“ hovorí Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Anjelská vstupenka / Vianočná pošta SF

Vianočná pošta pozýva každého stať sa anjelom

Zapojiť sa môže každý z nás. Od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 môže ktokoľvek v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha. Anjelské vstupenky možno uhradiť v cene od  3 – 19 €. Zakúpené vstupenky im do 24. decembra doručí Slovenská filharmónia. „Ďakujeme,“ zaznieva z prostredia Slovenskej filharmónie, OZ  DOMOV- DÚHA a Centra pre deti a rodiny Repuls.

Krízové stredisko DÚHA vzniklo a pomáha ohrozeným,  opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už sedemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa.

Centrum pre deti a rodiny REPULS poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov.

 

 

PR článok

 

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala a fotografie poskytla Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Reklama
Tučniaky / Divadlo Nová scéna

One thought on “Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom”

Comments are closed.

Hrad Červený Kameň
Culture História News Odporúčame Podujatia PR

Nedeľný čaj o piatej s kunsthistoričkou na Hrade Červený Kameň

V nedeľu 11. júna 2023 sa na Hrade Červený Kameň uskutoční zaujímavé podujatie – Čaj o piatej s kunsthistoričkou Ingrid Halászovou. Rozprávať sa bude o dvoch bratoch, palatínoch Jánovi a Mikulášovi z rodu Pálffy. SNM-Múzeum Červený Kameň chystá pre svojich návštevníkov ďalší atraktívny program. V nedeľu podvečer o 17:00 hod. pozýva na výnimočné podujatie, ktoré […]

Read More
Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Jún so šéfdirigentom Danielom Raiskinom a Slovenskou filharmóniou

Čo prinesie jún 2023 so šéfdirigentom Danielom Raiskinom a Slovenskou filharmóniou? Okrem ďalšej abonentnej symfonickej dvojice koncertov spojenej debutom i ďalšiu ochutnávku programu svojho turné. Prvá júnová dvojica symfonických koncertov Slovenskej filharmónie zaznie pod taktovkou šéfdirigenta Daniela Raiskina. Návštevníci si vypočujú program, s ktorým sa Slovenská filharmónia predstaví na tohtoročnom štrnástom  turné v Japonsku.  Sólistom […]

Read More
Pro musica nostra 2023 - Trnavský kraj
Culture Eventy Festivaly Hudba Koncerty News PR

Pro musica nostra Tyrnaviensi 2023 sa vracia do Trnavy

Po roku opäť sa do Trnavského kraja vracia festival vážnej hudby Pro musica nostra. Hoci v iných regiónoch Slovenska je už etablovaný, v Trnavsku ide o mladú tradíciu. Druhý ročník Pro musica nostra Tyrnaviensi prinesie do Piešťan, Smoleníc, Voderád, Lančára, Cífera-Pácu, Hlohovca a Trnavy sedem zaujímavých programov v podaní domácich umelcov ale i hostí z […]

Read More
Translate »