Novinky

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, ktorým je Vianočná pošta Slovenskej filharmónie. Zapojiť sa doň môžeme my všetci. Ako? Ak v čase od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti z Krízového strediska Dúha.

Slovenská filharmónia v spolupráci s OZ DOMOV-DÚHA tento výnimočný vianočný projekt organizovala po prvýkrát v decembri 2021. Aj v tomto roku pokračuje v novej tradícii. Vianočná pošta si za cieľ opäť kladie darovať príjemný zážitok maminám a ich ratolestiam. „Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch – v Bezpečnom ženskom dome Dúha, pod ktoré patrí Krízové stredisko a v Centre  pre deti a rodiny REPULS. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2023,“ hovorí Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Anjelská vstupenka / Vianočná pošta SF

Vianočná pošta pozýva každého stať sa anjelom

Zapojiť sa môže každý z nás. Od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 môže ktokoľvek v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha. Anjelské vstupenky možno uhradiť v cene od  3 – 19 €. Zakúpené vstupenky im do 24. decembra doručí Slovenská filharmónia. „Ďakujeme,“ zaznieva z prostredia Slovenskej filharmónie, OZ  DOMOV- DÚHA a Centra pre deti a rodiny Repuls.

Krízové stredisko DÚHA vzniklo a pomáha ohrozeným,  opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už sedemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa.

Centrum pre deti a rodiny REPULS poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov.

 

 

PR článok

 

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala a fotografie poskytla Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Reklama
Tučniaky / Divadlo Nová scéna

One thought on “Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom”

Comments are closed.

Každý deň odvahu. Tak znie nová inscenácia Baletu Národného divadla Košice
Culture Divadlo News PR

Každý deň odvahu. Tak znie nová inscenácia Baletu Národného divadla Košice

Začiatkom marca 2024 prináša Balet Národného divadla Košice ďalšiu novinku aktuálnej sezóny – Každý deň odvahu. Je tretím pokračovaním projektu Zvláštna radosť žiť

Read More
Smetana Gala
Culture Divadlo História Koncerty News Odporúčame

Národní divadlo v Prahe oslávi galakoncertom Smetana Gala 200 rokov narodenia Bedřicha Smetanu

Národní divadlo v Prahe pripravuje galakoncert Smetana Gala k 200. výročiu narodenia Bedřicha Smetanu za účasti hviezd.

Read More
Amadeus / Slovenské DIvadlo Tanca / Kam za kultúrou
Culture Dance Divadlo Eventy News Odporúčame PR

Slovenské divadlo tanca uvádza nový titul. Geniálny Amadeus strieda fenomenálnu Carmen

Slovenské divadlo tanca prichádza s novinkou. Po fenomenálnom predstavení Carmen prichádza geniálny Amadeus v réžii Jána Ďurovčíka. Súbor s ním krátko po premiére mieri na turné.

Read More
Translate »