Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, ktorým je Vianočná pošta Slovenskej filharmónie. Zapojiť sa doň môžeme my všetci. Ako? Ak v čase od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti z Krízového strediska Dúha.

Slovenská filharmónia v spolupráci s OZ DOMOV-DÚHA tento výnimočný vianočný projekt organizovala po prvýkrát v decembri 2021. Aj v tomto roku pokračuje v novej tradícii. Vianočná pošta si za cieľ opäť kladie darovať príjemný zážitok maminám a ich ratolestiam. „Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch – v Bezpečnom ženskom dome Dúha, pod ktoré patrí Krízové stredisko a v Centre  pre deti a rodiny REPULS. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2023,“ hovorí Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Anjelská vstupenka / Vianočná pošta SF

Vianočná pošta pozýva každého stať sa anjelom

Zapojiť sa môže každý z nás. Od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 môže ktokoľvek v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha. Anjelské vstupenky možno uhradiť v cene od  3 – 19 €. Zakúpené vstupenky im do 24. decembra doručí Slovenská filharmónia. „Ďakujeme,“ zaznieva z prostredia Slovenskej filharmónie, OZ  DOMOV- DÚHA a Centra pre deti a rodiny Repuls.

Krízové stredisko DÚHA vzniklo a pomáha ohrozeným,  opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už sedemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa.

Centrum pre deti a rodiny REPULS poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov.

 

 

PR článok

 

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala a fotografie poskytla Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

Reklama
Tučniaky / Divadlo Nová scéna

One thought on “Vianočná pošta Slovenskej filharmónie pozýva stať sa anjelom”

Comments are closed.

Slovenský komorný orchester
Hudba News Odporúčame PR

Nedeľné popoludnie v Slovenskej filharmónii, Hommage à Bohdan Warchal

Členovia Slovenského komorného orchestra s um. vedúcim Ewaldom Danelom každoročne venujú jeden z januárových koncertov spomienke na zakladateľa Slovenského komorného orchestra, legendárneho Bohdana Warchala. Koncert Hommage à Bohdan Warchal sa uskutoční v nedeľu 26. januára 2023 v Koncertnej sieni SF o 16.00. Hosťom nedeľného popoludnia bude svetovo uznávaný husľový virtuóz a dirigent Shlomo Mintz. Na nedeľnom […]

Read More
Trio Euterpe / Zimný cyklus Třeboňská nocturna
Hudba News PR

Třeboňská nocturna pozývajú dnes na Trio Euterpé

Séria Abonentných koncertov Třeboňských nocturien pozýva na progresívne Trio Euterpé už vo štvrtok 26. januára do Divadla J. K. Tyla v Třeboni. Festival taktiež spúšťa predpredaj na letný festival, ktorý prebehne v dňoch 11. – 15. júla 2023 na rôznych miestach Třebone. Na letnom festivale Třeboňska nocturna v júli 2023 vystúpi Talichovo kvarteto, PhilHarmonia Octet, Rozhlasový […]

Read More
Tip na výstavu: Zvečnení do vosku – (Takmer) všetci svätí v pečatiach / Pečate v Univerzitnej knižnici /
História News Odporúčame

Tip na výstavu: Pečate v Univerzitnej knižnici

Máme pre vás jeden tip na zaujímavú výstavu, ktorá určite poteší nejedného priaznivca histórie, heraldiky či sfragistiky. Je ňou výstava Zvečnení do vosku – (Takmer) všetci svätí v pečatiach. Nájdete ju v priestoroch Univerzitnej knižnice v Bratislave. Na ceste spoznávania vás prostredníctvom pečatí vo svojich fondov prevedie Štátny archív v Bratislave. My sme si boli […]

Read More
Translate »