Novinky

Darujte zážitok z hudby v Slovenskej filharmónii

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Najkrajšie sviatky roka sa nezadržateľne blížia. Ak hútate, čo venovať svojím blízkym pod stromček, darujte im krásny zážitok z hudby. Spraviť tak môžete darčekovým poukazom Slovenskej filharmónie.

Chceli by ste darovať svojim blízkym netradičný darček? Darujte HUDBU – návštevu koncertu v prekrásnej bratislavskej Redute. Slovenská filharmónia ponúka svojim  návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka. DARČEKový poukaz zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie. Popritom však môžete spraviť dobrý skutok.  Od utorka 29. novembra do stredy 21. decembra 2022 môžete v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť darček nielen pre svojich blízkych, ale aj vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti z Krízového strediska Dúha. Viac sa o Vianočnej pošte dočítate TU.

Vianočné koncerty SF / Vianoce v Redute

Na výber sú  symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov,  komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení, koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch. Vo vybrané nedeľné popoludnia  zaznejú organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku umeleckých telies – orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov. Samozrejmosťou sú aj sviatočné koncerty, o ktorých sa dozviete TU.

Neviete sa rozhodnúť čo vybrať?

Preto sme pre vás opäť pripravili DARČEKový poukáz v hodnote 20,- alebo 50,- EUR. Môžete ju zakúpiť a využiť do konca prebiehajúcej 74. koncertnej sezóny Slovenskej filharmónie. Každý poukaz má originálne číslo a je platný  jednorazovo. DARČEKový poukaz zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie v Redute na Nám. Eugena Suchoňa 1,. Pokladnica je otvorená v pondelok v čase 9-14.00 a od utorka do piatku od 13.00 do 19.00.      

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF

Štátna opera
Culture Eventy Hudba News PR

Štátna opera oslávi spoluprácu s Japonskom mimoriadnym koncertom

Štátna opera v Banskej Bystrici na Mikuláša oslávi spoluprácu s Japonskom mimoriadnym koncertom s názvom Japonsko, naša srdcovka.

Read More
Sv. Barbora
Community Culture Folklór História Lifestyle News

Adventný čas: aj svätá Barbora fandí zvykom a tradíciám

K adventu patria aj rituály. Pozrite sa s nami, čo všetko naši predkovia robievali počas stridžích dní. K ním patril aj deň sv. Barbory. Praje tiež zvykom ochrannej i ľúbostnej mágie či vešteniu.

Read More
Advent - viac než len čas predvianočných príprav
Community Culture Folklór News

Advent – viac než len čas predvianočných príprav

Už v nedeľu 3. decembra 2023 začína adventný čas. Advent – to nie sú len štyri obyčajné decembrové týždne. Pozrite si s nami na jeho symboly.

Read More
Translate »