Novinky

Slovenská filharmónia opäť prichádza s Vianočnou poštou

Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Zhon z prípravy na blížiace sa Vianoce aspoň na malú chvíľu vymeňte za krátke zastavenie sa, či meditáciu. To vám ponúkajú chvíle v koncertných sálach Slovenskej filharmónie na decembrových adventných a sviatočných koncertoch. Tieto vyvrcholia na Silvestra a Nový rok. Adventný čas v Slovenskej filharmónii nie je len o zaujímavých sviatočných koncertoch. Má totiž aj rozmer charitatívny. Od stredy 6. decembra do stredy 20. decembra 2023 pokračuje Slovenská filharmónia s projektom Vianočná pošta. Zámerom akcie je potešiť viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch - v Centre pre deti a rodiny REPULS a v Krízovom stredisku DÚHA. 

Decembrová Slovenská filharmónia ponúka nielen sviatočné – adventné či vianočné koncerty plné krásnych zážitkov i príležitosti navnadiť sa na najkrajšie sviatky roka. Navyše, návštevníkov inšpiruje k hodnotnému darčeku pre svojich blízkych pod vianočný stromček, ale i k dobročinnosti. Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, do ktorého sa môžeme zapojiť my všetci. Zámerom akcie je potešiť viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch – v Centre pre deti a rodiny REPULS a v Krízovom stredisku DÚHA. Slovenská filharmónia tiež ponúka darčekové poukážky a kupón PF24 na 25% zľavu pri zakúpení vstupeniek na vybrané januárové koncerty.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Advent - viac než len čas predvianočných príprav
Advent - viac než len čas predvianočných príprav

V tomto čase môžete v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha. Pomáha ohrozeným, opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už osemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa. Ďalším partnerom je Centrum pre deti a rodiny REPULS, ktoré poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov. ANJELSKÉ vstupenky je možné uhradiť v cene od  3,-€ – 25,- € a Slovenská filharmónia sa zaväzuje doručiť ho klientkam tohto krízového centra do 24. decembra. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Slovenská filharmónia s jubileom. Čo prináša 75. koncertná sezóna? / Kam za kultúrou / jubilejná sezóna Slovenskej filharmónie
Slovenská filharmónia jubiluje. Aké koncertné cykly prináša?

Krátke zastavenie sa, meditáciu či oslňujúce zážitky z hudby a vysokého interpretačného umenia môžete dopriať svojím blízkym. Potešte ich originálnym darčekom – zakúpením darčekovej poukážky alebo vstupeniek na koncerty 75. sezóny Slovenskej filharmónie (január – jún 2024). Od 6. – 31. decembra si zároveň môžete uplatniť zľavu  25% s kódom PF24 pri zakúpení vstupeniek na vybrané januárové koncerty – symfonické dvojice (11. a 12. 1. alebo 25. a 26. 1. 2024) v Pokladnici Slovenskej filharmónie, ktorá je otvorená v pracovné dni od 12.00 – 18.00  alebo online z pohodlia domova na filharmonia.sk. Darujte tento rok HUDBU vašim blízkym a nalaďte sa spoločne na Slovenskú filharmóniu!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Vianočné trhy Bratislava / Advent
Nalaďme sa na Vianoce 2023: Vianočné trhy začínajú po Slovensku

TS, Slovenská filharmónia, www.filharmonia.sk

Zdroj: SF

Redakciu informovala Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Posledná aktualizácia: 2023-12-19 (adm/technik)

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »