Novinky

RÁDIOHLAVY: v 1. kole hlasujte do 5.2.2022

Rádiohlavy

Rádiohlavy píšu v poradí svoj už 14. ročník. Hoci vznikli ako prirodzené opozitum k oceneniam Slávik a Aurel, dnes sa Radio_Head Awards tešia možno väčšej sláve. Rádio_ FM spolu s Rádiom Devín opäť spustili hlasovanie v prvom kole 10. januára. Hlasovať tak môžete len do 5. februára.

Opäť sú tu Rádiohlavy! Ceny sú výzvou pre hudobníkov, kapely a pre kritikov. No v neposlednom rade sú aj mierkou vkusu fanúšikov. Slovenská hudobná scéna v tieni pandémie prežila ďalší ťažký rok. Nevzdala sa, a aj vďaka tomu vzniklo množstvo nahrávok, ktoré stoja za pozornosť odbornej i bežnej verejnosti. Tie najlepšie môžete oceniť už teraz. Mnohí to poznáte, stačí slovenské telefónne čísla a môžete svojím hlasom podporiť svojho favorita v kategóriách Album roka, Skladba roka, Debut a Objav roka. Čas máte do 5. 2. 2022!

Prinášame prehľad longlistov, za ktoré môžete hlasovať v prvom kole!

Rádiohlavy 2022: Album roka Longlist

Skladba roka

Debut roka

Rádiohlavy: Objav roka

Máte svojho favorita?

Rádiohlavy / ceny
Sošky s hlavou v tvare rádia už netrpezlivo čakajú na svojich tohtoročných držiteľov.

Nominácie aktuálneho ročníka Rádiohláv spoznáme v pondelok 7. februára vo vysielaní Rádia_ FM. Nalaďte sa na Ráno na eFeMku! Oznámia tiež nominácie v žánrových kategóriách. O víťazoch v kategóriách World Music / Folk, Elektronická hudba, Hip Hop / Rap / RnB, Hard&Heavy, Experimentálna hudba, Jazzová a Klasická hudba rozhodnú, ako obvykle, odborné poroty. Cenu Album roka udelia aj novinári.

One thought on “RÁDIOHLAVY: v 1. kole hlasujte do 5.2.2022”

Comments are closed.

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou News Odporúčame PR Výtvarné umenie

Hľadáte tipy kam za kultúrou? TOP výber je tu (16/2024)

Hľadáte tipy kam za kultúrou v týždni od 15. apríla 2024? Redakčný výber vám s tým opäť pomôže. Prinášame vám čerstvé tipy na zaujímavé kultúrne podujatia, ktoré prináša 16. týždeň roka 2024.

Read More
Translate »