Novinky

RÁDIOHLAVY: v 1. kole hlasujte do 5.2.2022

Rádiohlavy

Rádiohlavy píšu v poradí svoj už 14. ročník. Hoci vznikli ako prirodzené opozitum k oceneniam Slávik a Aurel, dnes sa Radio_Head Awards tešia možno väčšej sláve. Rádio_ FM spolu s Rádiom Devín opäť spustili hlasovanie v prvom kole 10. januára. Hlasovať tak môžete len do 5. februára.

Opäť sú tu Rádiohlavy! Ceny sú výzvou pre hudobníkov, kapely a pre kritikov. No v neposlednom rade sú aj mierkou vkusu fanúšikov. Slovenská hudobná scéna v tieni pandémie prežila ďalší ťažký rok. Nevzdala sa, a aj vďaka tomu vzniklo množstvo nahrávok, ktoré stoja za pozornosť odbornej i bežnej verejnosti. Tie najlepšie môžete oceniť už teraz. Mnohí to poznáte, stačí slovenské telefónne čísla a môžete svojím hlasom podporiť svojho favorita v kategóriách Album roka, Skladba roka, Debut a Objav roka. Čas máte do 5. 2. 2022!

Prinášame prehľad longlistov, za ktoré môžete hlasovať v prvom kole!

Rádiohlavy 2022: Album roka Longlist

Skladba roka

Debut roka

Rádiohlavy: Objav roka

Máte svojho favorita?

Rádiohlavy / ceny
Sošky s hlavou v tvare rádia už netrpezlivo čakajú na svojich tohtoročných držiteľov.

Nominácie aktuálneho ročníka Rádiohláv spoznáme v pondelok 7. februára vo vysielaní Rádia_ FM. Nalaďte sa na Ráno na eFeMku! Oznámia tiež nominácie v žánrových kategóriách. O víťazoch v kategóriách World Music / Folk, Elektronická hudba, Hip Hop / Rap / RnB, Hard&Heavy, Experimentálna hudba, Jazzová a Klasická hudba rozhodnú, ako obvykle, odborné poroty. Cenu Album roka udelia aj novinári.

One thought on “RÁDIOHLAVY: v 1. kole hlasujte do 5.2.2022”

Comments are closed.

Mikulášsky sprievod / sv. Mikuláš
Community Culture Eventy História Lifestyle News

Svätý Mikuláš obdarúva malých i veľkých

6. decembra slávi svätý Mikuláš svoj sviatok, tešia sa malí i veľkí mikulášskym sprievodom Mikuláša s anjelom a čertom, i drobným darčekom.

Read More
Perinbaba a dva svety
Community Culture Eventy Film News PR

Dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation

Uskutočnila sa dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation.

Read More
Perinbaba a dva svety
Culture Eventy Film News PR

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov Perinbaba a dva svety mieri do kín

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov mieri do kín. Jakubiskov ostatný film Perinbaba a dva svety uvedú už o pár dní.

Read More
Translate »