Novinky

Love story aj v predstavení OVO. Cirque du Soleil chytí za srdce malých i veľkých!

Love story aj v predstavení OVO. Cirque du Soleil chytí za srdce malých i veľkých!

Obľúbený Cirque du Soleil sa vracia na Slovensko. Už o pár dní ožije Bratislava očarujúcim predstavením OVO. Svetoznámi artisti Slnečného cirkusu zavedú divákov do sveta roztomilých farebných chrobáčikov. Zobrazia ich každodennosť a k slovu sa dostane i láska...

OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej TIPOS Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov. 

Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, ktoré zatajujú dych, diváci OVO spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu, pričom ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, sebavedomý Cudzinec a šéf komunity – Majster Flipo. Práve medzi Lienkou a Cudzincom to zaiskrí už pri prvom stretnutí!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu / Kam za kultúrou
Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu

Podujatie plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie! Také bude predstavenie prestížneho Cirque du Soleil, ktoré sa na Slovensko po roku vracia práve teraz v októbri. So sebou prinesie predstavenie OVO, ktoré zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Všetko sa však zmení, keď sa objaví jedna z hlavných postáv – Cudzinec, ktorý do komunity prinesie záhadné VAJCE a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby!  

V rovnaký moment však osud zamieša karty i v jeho vlastnom živote. Cudzinec – neustále bzučiaca mucha, s prehnaným sebavedomím a občasnými strelenými nápadmi, pri svojom príchode uvidí Lienku, do ktorej sa zamiluje na prvý pohľad! Práve láska zachráni hlavné postavy pred nepriaznivým osudom. Cudzinec vďaka citu k Lienke odolá a vyhne sa nástrahám sexy pavúčej samičky. Tá sa ho totiž snaží zhypnotizovať a zviesť do svojich pavučín.  Osamelá Lienka, ktorá je odjakživa vyvrheľom hmyzej komunity, zasa zažije svoj tajný sen… Lásku.

INZERCIA / ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Diváci si Love Story v podaní OVO Cirque du Soleil, ale aj omnoho viac príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas 7 predstavení. Premiéru naplánovali na štvrtok, 19.10.202320:00. V rovnakom čase, o 20:00 hod. sa v piatok, 20.10.2023 uskutoční prvá repríza. Počas soboty, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. V nedeľu, 22.10.2023 avizujú dve predstavenia, v čase od 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

TS, Vivien, www.vivien.sk

Zdroj foto: OVO-Cirque Du Soleil, VIVIEN

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

*** Správu sme redakčne upravili ***

Divadlo Jána Palárika
Community Culture Divadlo Festivaly News PR

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 sa začína už čoskoro

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 ovládne Trnavu už čoskoro. Ponúkne osmičku inscenácií špičkových divadiel i pestrý sprievodný program.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Eventy News PR

V Redute sa uskutoční11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete už dnes

Už v septembri sa v Slovenskej filharmónii uskutoční 11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete do 15. júla 2024.

Read More
Alexander Fellmayer ako Mozart_Foto Petra Bošanská
Culture Hudba News Podujatia PR

Mozart pozýva deti do košickej filky

Mozart pozýva deti do košickej filky. Spoznajte spolu s deťmi život i dielo nesmrteľného skladateľa s košickými filharmonikmi a Gabrielom Rovňákom!

Read More
Translate »