Novinky

Love story aj v predstavení OVO. Cirque du Soleil chytí za srdce malých i veľkých!

Love story aj v predstavení OVO. Cirque du Soleil chytí za srdce malých i veľkých!

Obľúbený Cirque du Soleil sa vracia na Slovensko. Už o pár dní ožije Bratislava očarujúcim predstavením OVO. Svetoznámi artisti Slnečného cirkusu zavedú divákov do sveta roztomilých farebných chrobáčikov. Zobrazia ich každodennosť a k slovu sa dostane i láska...

OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej TIPOS Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov. 

Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, ktoré zatajujú dych, diváci OVO spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu, pričom ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, sebavedomý Cudzinec a šéf komunity – Majster Flipo. Práve medzi Lienkou a Cudzincom to zaiskrí už pri prvom stretnutí!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu / Kam za kultúrou
Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu

Podujatie plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie! Také bude predstavenie prestížneho Cirque du Soleil, ktoré sa na Slovensko po roku vracia práve teraz v októbri. So sebou prinesie predstavenie OVO, ktoré zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Všetko sa však zmení, keď sa objaví jedna z hlavných postáv – Cudzinec, ktorý do komunity prinesie záhadné VAJCE a maličkému obyvateľstvu prevráti život naruby!  

V rovnaký moment však osud zamieša karty i v jeho vlastnom živote. Cudzinec – neustále bzučiaca mucha, s prehnaným sebavedomím a občasnými strelenými nápadmi, pri svojom príchode uvidí Lienku, do ktorej sa zamiluje na prvý pohľad! Práve láska zachráni hlavné postavy pred nepriaznivým osudom. Cudzinec vďaka citu k Lienke odolá a vyhne sa nástrahám sexy pavúčej samičky. Tá sa ho totiž snaží zhypnotizovať a zviesť do svojich pavučín.  Osamelá Lienka, ktorá je odjakživa vyvrheľom hmyzej komunity, zasa zažije svoj tajný sen… Lásku.

INZERCIA / ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Diváci si Love Story v podaní OVO Cirque du Soleil, ale aj omnoho viac príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas 7 predstavení. Premiéru naplánovali na štvrtok, 19.10.202320:00. V rovnakom čase, o 20:00 hod. sa v piatok, 20.10.2023 uskutoční prvá repríza. Počas soboty, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. V nedeľu, 22.10.2023 avizujú dve predstavenia, v čase od 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

TS, Vivien, www.vivien.sk

Zdroj foto: OVO-Cirque Du Soleil, VIVIEN

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

*** Správu sme redakčne upravili ***

Jakubiskova Perinbaba je spojená so Spišským divadlom. Herec Albín Medúz stvárňuje rovnakú úlohu vo filme aj v divadle
Divadlo

Jakubiskova Perinbaba je spojená so Spišským divadlom

Jakubiskova Perinbaba je spojená so Spišským divadlom. Herec Albín Medúz stvárňuje rovnakú úlohu vo filme aj v divadle

Read More
Mikulášsky sprievod / sv. Mikuláš
Community Culture Eventy História Lifestyle News

Svätý Mikuláš obdarúva malých i veľkých

6. decembra slávi svätý Mikuláš svoj sviatok, tešia sa malí i veľkí mikulášskym sprievodom Mikuláša s anjelom a čertom, i drobným darčekom.

Read More
Perinbaba a dva svety
Community Culture Eventy Film News PR

Dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation

Uskutočnila sa dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation.

Read More
Translate »