Novinky

Cirque du Soleil predstavením OVO vtiahne divákov do života chrobáčikov – a to doslova!

Cirque du Soleil predstavením OVO vtiahne divákov do života chrobáčikov – a to doslova!

Obľúbený Cirque du Soleil sa na Slovensku predstaví už na budúci týždeň. Prostredníctvom predstavenia OVO prevedie divákov svetom roztomilých farebných chrobáčikov, plného akrobatických aktov na najvyššej profesionálnej úrovni. Niektorým prítomným sa pošťastí byť súčasťou deja!

Cirque du Soleil sa vracia na Slovensko a prináša svoju produkciu OVO, ktorú doposiaľ videlo viac ako 7 miliónov ľudí v 155 mestách v 26 rôznych krajinách sveta. Divákov prevedie roztomilým svetom roztomilých farebných chrobáčikov, plného akrobatických aktov na najvyššej profesionálnej úrovni. Šou je známa aj interakciou s publikom. Predstavitelia hmyzej komunity sa často objavujú medzi publikom, vďaka hlavným hrdinom sa niekoľkým divákom pošťastí byť súčasťou veselého deju! Priamo na štadióne sa bude dokonca hľadať dablérka lienky!

Predstavenie OVO je podujatie, plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie, zobrazuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. 

INZERCIA / ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Predstavenie v znamení interakcie

Šou je známa aj interakciou s publikom. Predstavitelia hmyzej komunity sa často objavujú medzi publikom, vďaka hlavným hrdinom sa niekoľkým divákom pošťastí byť súčasťou veselého deju! Priamo na  štadióne sa bude dokonca hľadať dablérka lienky.  „OVO, ako jedna z mála šou Cirque du Soleil, zapája do predstavenia aj publikum. Detaily nebudeme prezrádzať, aby sme divákom nepokazili moment prekvapenia,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry VIVIEN, ktorá Cirque du Soleil na Slovensko prináša. Toto predstavenie je mimoriadne vhodné aj pre detského diváka. „Pobavia sa malí i veľkí návštevníci predstavenia,“  dodávajú z VIVIEN.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu / Kam za kultúrou
Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu

OVO (portugalsky “vajce“), pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil, divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej TIPOS Aréne odhalí každodenný život maličkých, roztomilých chrobáčikov. Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, ktoré zatajujú dych, diváci OVO spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu. 

Na Slovensko sa vracia Cirque du Soleil. Predstavením OVO divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu / Kam za kultúrou
Cirque du Soleil divákov vtiahne do farebného sveta hmyzu

Ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, Cudzinec mucha a šéf komunity –  fúzač Majster Flipo. Medzi  Lienkou a Cudzincom sa zrodí láska na prvý pohľad!

Love story aj v predstavení OVO. Cirque du Soleil chytí za srdce malých i veľkých!
Love story aj v predstavení OVO. Cirque du Soleil chytí za srdce malých i veľkých!

Diváci si Love Story hlavných hrdinov  OVO Cirque du Soleil, ale aj omnoho viac príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas 7 predstavení. Premiéru uvidíte už vo štvrtok, 19.10.202320:00. Prvú reprízu naplánovali na piatok, 20.10.2023 o 20:00. V sobotu, 21.10.2023, sa uskutočnia tri predstavenia o 12:00, 16:00, 20:00. Dve predstavenia – vrátane derniéry si môžete pozrieť aj v nedeľu, 22.10.2023 v čase o 13:00 a o 17:00.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

TS, Vivien, www.vivien.sk

Zdroj foto: OVO-Cirque Du Soleil, VIVIEN

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »