Novinky

Divadlo Andreja Bagara ponúkne na Deň detí rozprávkovo bohatý program

Divadlo Andreja Bagara v Nitre (DAB)

Divadlo Andreja Bagara v Nitre ponúkne na Deň detí rozprávkovo bohatý program. Tešiť sa môžete na veselý muzikál, detskú recepciu aj stretnutie s hercami.

Divadlo Andreja Bagara (DAB) pripravilo na Deň detí bohatý program, ktorý poteší nielen malých divákov, ale aj ich rodičov a starých rodičov. V sobotu 1. júna pre rodiny s deťmi ponúkne rozprávkový muzikál, slávnostnú detskú recepciu a stretnutie s obľúbenými hercami.

Deň detí odštartujú duchovia z povaly

Predstavenie kultového rozprávkového muzikálu Povala sa vo Veľkej sále DAB začne o 17. hodine. Vtipný príbeh o dvoch zaľúbencoch a štyroch duchoch hľadajúcich lepší svet si obľúbili generácie divákov po celej Európe. Hrdinom príbehu pomáha superrobot Robinson, jeho vynálezca Rádius, odvážna Miška a tiež stará susedka Babi, ktorá robí tie najlepšie slivkové gule. V túžbe odletieť na svoju hviezdu večnej krásy rozprávkových duchov nič nezastaví. Ani smiešne nechápaví vyšetrovatelia, ani zákerný sused. Nadčasový príbeh so skvelou hudbou Gábora Pressera zabaví malých aj veľkých divákov.

Povala / DAB / Deň detí

Oslava Medzinárodného dňa detí je v DAB už dlhoročnou tradíciou. Každoročne sa snažíme pripraviť pre rodiny s deťmi zaujímavý program, v ktorom im ponúkneme zaujímavé, napínavé i veselé príbehy a sprostredkujeme im radosť z umenia i pravé divadelné kúzlo. Aj takýmto spôsobom sa snažíme už malé deti priviesť ku kultúre a láske k divadlu a vychovávať si tak verné divadelné publikum,“ uviedol riaditeľ DAB Jaroslav Dóczy.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam s deťmi k MDD? Za kultúrou i na zaujímavé podujatia / Deň detí / výstavy
Kam s deťmi k MDD? Za kultúrou i na zaujímavé podujatia

Deň detí v nitrianskom divadle bude pokračovať aj po predstavení. Diváci sa vo foyer DAB na detskej recepcii stretnú so svojimi obľúbenými hercami a herečkami na autogramiáde.

TS, Divadlo Andreja Bagara v Nitre, www.dab.sk

Zdroj: DAB

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »