Novinky

BIBIANA ide do ulíc. Nájdete ju aj v OC NIVY

Bibiana

Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA ide po prázdninách do ulíc metropoly. Do bratislavského OC Nivy prináša zaujímavé podujatia i tvorivé dielne. A to všetko môžete zažiť denne v týždni od 12. septembra 2022.

Na letné podujatie BIBIANY v petržalskom obchodnom centre Aupark nadväzuje aj v septembri. Jedným zo zaujímavých podujatí septembrového programu  Medzinárodného domu umenia pre deti – BIBIANA je aj Týždeň BIBIANY v OC NIVY. V termíne od pondelka 12. septembra až do nedele 18. septembra, s výnimkou štátneho sviatku, nájdete BIBIANU v Obchodnom centre Nivy v Bratislave. Do priestorov centrálnej zóny prináša hru, zaujímavé podujatia a tvorivé dielne.

Ako vzniká animovaný film?

Pondelok 12. 9.2022 sa v čase od 14:00 do 18:00 hod. uskutočnia tvorivé dielne Poď sa hrať s animáciou. Deti sa na nich dozvedia, ako vzniká animovaný film. Môžu si tiež vyskúšať tvorbu vlastnej animácie. Okrem 12.9. sú tieto tvorivé dielne na programe aj v stredu 14.9. v čase 15:00 – 19:00 hod., v sobotu a v nedeľu (17.9. a 18.9) vždy od 13:00 do 17:00 hod.

Nakreslíš si aj komiks

Ďalším z ponúkaných podujatí v OC Nivy je Nakresli si vlastný komiks, ktoré na deti čaká v utorok 13.9. a v piatok vždy v čase od 14:00 – 16:00 hod. Čítanie z novej knihy M. Hvoreckého bude taktiež tvorivé a na pláne je v stredu 14.9.2022 v čase od 14:00 do 15:00 hod.

Poznáš seba samého?

„Poznáš seba samého? Ak nie, nevadí, ak áno – to je predsa super! V každom prípade zíde sa Ti to na tvorivých dielňach Toto som ja“ Tak nejako by mohla vyzerať pozvánka na ďalšie zaujímavé podujatie Bibiany v OC Nivy.  Toto som ja je malá dielnička, ktorá deti v sobotu 17.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod. naučí ako si spraviť malú knižočku – leporelo. A o čom tá kniha bude? No predsa o sebe, a preto poznaj seba samého!  Posledným a nemenej zaujímavým podujatím je aj príležitosť, kedy sa z dieťaťa môže stať malý herec, dablér. Nadabuj svojho kresleného hrdinu je na programe v nedeľu 18.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod.

A čo môžete zažiť v BIBIANE?

Podrobné informácie o septembrovom programe BIBIANY, nájdete TU.

 

Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala Natália Cehláriková, organizačný a mediálny manažér BIBIANA/BIB/BAB

Mikulášsky sprievod / sv. Mikuláš
Community Culture Eventy História Lifestyle News

Svätý Mikuláš obdarúva malých i veľkých

6. decembra slávi svätý Mikuláš svoj sviatok, tešia sa malí i veľkí mikulášskym sprievodom Mikuláša s anjelom a čertom, i drobným darčekom.

Read More
Perinbaba a dva svety
Community Culture Eventy Film News PR

Dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation

Uskutočnila sa dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation.

Read More
Perinbaba a dva svety
Culture Eventy Film News PR

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov Perinbaba a dva svety mieri do kín

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov mieri do kín. Jakubiskov ostatný film Perinbaba a dva svety uvedú už o pár dní.

Read More
Translate »