Novinky

BIBIANA ide do ulíc. Nájdete ju aj v OC NIVY

Bibiana

Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA ide po prázdninách do ulíc metropoly. Do bratislavského OC Nivy prináša zaujímavé podujatia i tvorivé dielne. A to všetko môžete zažiť denne v týždni od 12. septembra 2022.

Na letné podujatie BIBIANY v petržalskom obchodnom centre Aupark nadväzuje aj v septembri. Jedným zo zaujímavých podujatí septembrového programu  Medzinárodného domu umenia pre deti – BIBIANA je aj Týždeň BIBIANY v OC NIVY. V termíne od pondelka 12. septembra až do nedele 18. septembra, s výnimkou štátneho sviatku, nájdete BIBIANU v Obchodnom centre Nivy v Bratislave. Do priestorov centrálnej zóny prináša hru, zaujímavé podujatia a tvorivé dielne.

Ako vzniká animovaný film?

Pondelok 12. 9.2022 sa v čase od 14:00 do 18:00 hod. uskutočnia tvorivé dielne Poď sa hrať s animáciou. Deti sa na nich dozvedia, ako vzniká animovaný film. Môžu si tiež vyskúšať tvorbu vlastnej animácie. Okrem 12.9. sú tieto tvorivé dielne na programe aj v stredu 14.9. v čase 15:00 – 19:00 hod., v sobotu a v nedeľu (17.9. a 18.9) vždy od 13:00 do 17:00 hod.

Nakreslíš si aj komiks

Ďalším z ponúkaných podujatí v OC Nivy je Nakresli si vlastný komiks, ktoré na deti čaká v utorok 13.9. a v piatok vždy v čase od 14:00 – 16:00 hod. Čítanie z novej knihy M. Hvoreckého bude taktiež tvorivé a na pláne je v stredu 14.9.2022 v čase od 14:00 do 15:00 hod.

Poznáš seba samého?

„Poznáš seba samého? Ak nie, nevadí, ak áno – to je predsa super! V každom prípade zíde sa Ti to na tvorivých dielňach Toto som ja“ Tak nejako by mohla vyzerať pozvánka na ďalšie zaujímavé podujatie Bibiany v OC Nivy.  Toto som ja je malá dielnička, ktorá deti v sobotu 17.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod. naučí ako si spraviť malú knižočku – leporelo. A o čom tá kniha bude? No predsa o sebe, a preto poznaj seba samého!  Posledným a nemenej zaujímavým podujatím je aj príležitosť, kedy sa z dieťaťa môže stať malý herec, dablér. Nadabuj svojho kresleného hrdinu je na programe v nedeľu 18.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod.

A čo môžete zažiť v BIBIANE?

Podrobné informácie o septembrovom programe BIBIANY, nájdete TU.

 

Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala Natália Cehláriková, organizačný a mediálny manažér BIBIANA/BIB/BAB

Štátny komorný orchester
Culture Hudba News PR

Skladbu Tam okolo Strečna Haimoni Balgavej uvedú už dnes v Žiline vo svetovej premiére

Štátny komorný orchester Žilina ponúkne na koncerte 23. mája 2024 okrem zaujímavého programu aj svetovú premiéru skladby Tam okolo Strečna od mladej slovenskej hudobnej skladateľky Haimoni Balgavej.

Read More
Fashion Ballet ´24: Tretí ročník očakávaného projektu v SND obliekli štyri módne dizajnérky
Culture Divadlo Dizajn Fashion News Podujatia PR

Fashion Ballet ´24: Tretí ročník očakávaného projektu v SND obliekli štyri módne dizajnérky

V Balete SND sa blíži očakávaná premiéra Fashion Ballet ´24, 3. ročníka exkluzívneho projektu, ktorý sa od svojho vzniku teší mimoriadnej diváckej priazni.

Read More
Ewald Danel
Culture Hudba Koncerty News Osobnosti PR Rozhovory

Na slovíčko s KHJ: Ewald Danel o koncerte Slovenského komorného orchestra

Druhý koncert festivalu Košickej hudobnej jari – Slovenský komorný orchester predstavuje v rozhovore umelecký vedúci Ewald Danel.

Read More
Translate »