BIBIANA ide do ulíc. Nájdete ju aj v OC NIVY

Bibiana

Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA ide po prázdninách do ulíc metropoly. Do bratislavského OC Nivy prináša zaujímavé podujatia i tvorivé dielne. A to všetko môžete zažiť denne v týždni od 12. septembra 2022.

Na letné podujatie BIBIANY v petržalskom obchodnom centre Aupark nadväzuje aj v septembri. Jedným zo zaujímavých podujatí septembrového programu  Medzinárodného domu umenia pre deti – BIBIANA je aj Týždeň BIBIANY v OC NIVY. V termíne od pondelka 12. septembra až do nedele 18. septembra, s výnimkou štátneho sviatku, nájdete BIBIANU v Obchodnom centre Nivy v Bratislave. Do priestorov centrálnej zóny prináša hru, zaujímavé podujatia a tvorivé dielne.

Ako vzniká animovaný film?

Pondelok 12. 9.2022 sa v čase od 14:00 do 18:00 hod. uskutočnia tvorivé dielne Poď sa hrať s animáciou. Deti sa na nich dozvedia, ako vzniká animovaný film. Môžu si tiež vyskúšať tvorbu vlastnej animácie. Okrem 12.9. sú tieto tvorivé dielne na programe aj v stredu 14.9. v čase 15:00 – 19:00 hod., v sobotu a v nedeľu (17.9. a 18.9) vždy od 13:00 do 17:00 hod.

Nakreslíš si aj komiks

Ďalším z ponúkaných podujatí v OC Nivy je Nakresli si vlastný komiks, ktoré na deti čaká v utorok 13.9. a v piatok vždy v čase od 14:00 – 16:00 hod. Čítanie z novej knihy M. Hvoreckého bude taktiež tvorivé a na pláne je v stredu 14.9.2022 v čase od 14:00 do 15:00 hod.

Poznáš seba samého?

„Poznáš seba samého? Ak nie, nevadí, ak áno – to je predsa super! V každom prípade zíde sa Ti to na tvorivých dielňach Toto som ja“ Tak nejako by mohla vyzerať pozvánka na ďalšie zaujímavé podujatie Bibiany v OC Nivy.  Toto som ja je malá dielnička, ktorá deti v sobotu 17.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod. naučí ako si spraviť malú knižočku – leporelo. A o čom tá kniha bude? No predsa o sebe, a preto poznaj seba samého!  Posledným a nemenej zaujímavým podujatím je aj príležitosť, kedy sa z dieťaťa môže stať malý herec, dablér. Nadabuj svojho kresleného hrdinu je na programe v nedeľu 18.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod.

A čo môžete zažiť v BIBIANE?

Podrobné informácie o septembrovom programe BIBIANY, nájdete TU.

 

Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala Natália Cehláriková, organizačný a mediálny manažér BIBIANA/BIB/BAB

Slovenský komorný orchester
Hudba News Odporúčame PR

Nedeľné popoludnie v Slovenskej filharmónii, Hommage à Bohdan Warchal

Členovia Slovenského komorného orchestra s um. vedúcim Ewaldom Danelom každoročne venujú jeden z januárových koncertov spomienke na zakladateľa Slovenského komorného orchestra, legendárneho Bohdana Warchala. Koncert Hommage à Bohdan Warchal sa uskutoční v nedeľu 26. januára 2023 v Koncertnej sieni SF o 16.00. Hosťom nedeľného popoludnia bude svetovo uznávaný husľový virtuóz a dirigent Shlomo Mintz. Na nedeľnom […]

Read More
Trio Euterpe / Zimný cyklus Třeboňská nocturna
Hudba News PR

Třeboňská nocturna pozývajú dnes na Trio Euterpé

Séria Abonentných koncertov Třeboňských nocturien pozýva na progresívne Trio Euterpé už vo štvrtok 26. januára do Divadla J. K. Tyla v Třeboni. Festival taktiež spúšťa predpredaj na letný festival, ktorý prebehne v dňoch 11. – 15. júla 2023 na rôznych miestach Třebone. Na letnom festivale Třeboňska nocturna v júli 2023 vystúpi Talichovo kvarteto, PhilHarmonia Octet, Rozhlasový […]

Read More
Tip na výstavu: Zvečnení do vosku – (Takmer) všetci svätí v pečatiach / Pečate v Univerzitnej knižnici /
História News Odporúčame

Tip na výstavu: Pečate v Univerzitnej knižnici

Máme pre vás jeden tip na zaujímavú výstavu, ktorá určite poteší nejedného priaznivca histórie, heraldiky či sfragistiky. Je ňou výstava Zvečnení do vosku – (Takmer) všetci svätí v pečatiach. Nájdete ju v priestoroch Univerzitnej knižnice v Bratislave. Na ceste spoznávania vás prostredníctvom pečatí vo svojich fondov prevedie Štátny archív v Bratislave. My sme si boli […]

Read More
Translate »