BIBIANA ide do ulíc. Nájdete ju aj v OC NIVY

Bibiana

Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA ide po prázdninách do ulíc metropoly. Do bratislavského OC Nivy prináša zaujímavé podujatia i tvorivé dielne. A to všetko môžete zažiť denne v týždni od 12. septembra 2022.

Na letné podujatie BIBIANY v petržalskom obchodnom centre Aupark nadväzuje aj v septembri. Jedným zo zaujímavých podujatí septembrového programu  Medzinárodného domu umenia pre deti – BIBIANA je aj Týždeň BIBIANY v OC NIVY. V termíne od pondelka 12. septembra až do nedele 18. septembra, s výnimkou štátneho sviatku, nájdete BIBIANU v Obchodnom centre Nivy v Bratislave. Do priestorov centrálnej zóny prináša hru, zaujímavé podujatia a tvorivé dielne.

Ako vzniká animovaný film?

Pondelok 12. 9.2022 sa v čase od 14:00 do 18:00 hod. uskutočnia tvorivé dielne Poď sa hrať s animáciou. Deti sa na nich dozvedia, ako vzniká animovaný film. Môžu si tiež vyskúšať tvorbu vlastnej animácie. Okrem 12.9. sú tieto tvorivé dielne na programe aj v stredu 14.9. v čase 15:00 – 19:00 hod., v sobotu a v nedeľu (17.9. a 18.9) vždy od 13:00 do 17:00 hod.

Nakreslíš si aj komiks

Ďalším z ponúkaných podujatí v OC Nivy je Nakresli si vlastný komiks, ktoré na deti čaká v utorok 13.9. a v piatok vždy v čase od 14:00 – 16:00 hod. Čítanie z novej knihy M. Hvoreckého bude taktiež tvorivé a na pláne je v stredu 14.9.2022 v čase od 14:00 do 15:00 hod.

Poznáš seba samého?

„Poznáš seba samého? Ak nie, nevadí, ak áno – to je predsa super! V každom prípade zíde sa Ti to na tvorivých dielňach Toto som ja“ Tak nejako by mohla vyzerať pozvánka na ďalšie zaujímavé podujatie Bibiany v OC Nivy.  Toto som ja je malá dielnička, ktorá deti v sobotu 17.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod. naučí ako si spraviť malú knižočku – leporelo. A o čom tá kniha bude? No predsa o sebe, a preto poznaj seba samého!  Posledným a nemenej zaujímavým podujatím je aj príležitosť, kedy sa z dieťaťa môže stať malý herec, dablér. Nadabuj svojho kresleného hrdinu je na programe v nedeľu 18.9. v čase od 10:00 do 12:00 hod.

A čo môžete zažiť v BIBIANE?

Podrobné informácie o septembrovom programe BIBIANY, nájdete TU.

 

Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala Natália Cehláriková, organizačný a mediálny manažér BIBIANA/BIB/BAB

Hrad Červený Kameň
Culture História News Odporúčame Podujatia PR

Nedeľný čaj o piatej s kunsthistoričkou na Hrade Červený Kameň

V nedeľu 11. júna 2023 sa na Hrade Červený Kameň uskutoční zaujímavé podujatie – Čaj o piatej s kunsthistoričkou Ingrid Halászovou. Rozprávať sa bude o dvoch bratoch, palatínoch Jánovi a Mikulášovi z rodu Pálffy. SNM-Múzeum Červený Kameň chystá pre svojich návštevníkov ďalší atraktívny program. V nedeľu podvečer o 17:00 hod. pozýva na výnimočné podujatie, ktoré […]

Read More
Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Jún so šéfdirigentom Danielom Raiskinom a Slovenskou filharmóniou

Čo prinesie jún 2023 so šéfdirigentom Danielom Raiskinom a Slovenskou filharmóniou? Okrem ďalšej abonentnej symfonickej dvojice koncertov spojenej debutom i ďalšiu ochutnávku programu svojho turné. Prvá júnová dvojica symfonických koncertov Slovenskej filharmónie zaznie pod taktovkou šéfdirigenta Daniela Raiskina. Návštevníci si vypočujú program, s ktorým sa Slovenská filharmónia predstaví na tohtoročnom štrnástom  turné v Japonsku.  Sólistom […]

Read More
Pro musica nostra 2023 - Trnavský kraj
Culture Eventy Festivaly Hudba Koncerty News PR

Pro musica nostra Tyrnaviensi 2023 sa vracia do Trnavy

Po roku opäť sa do Trnavského kraja vracia festival vážnej hudby Pro musica nostra. Hoci v iných regiónoch Slovenska je už etablovaný, v Trnavsku ide o mladú tradíciu. Druhý ročník Pro musica nostra Tyrnaviensi prinesie do Piešťan, Smoleníc, Voderád, Lančára, Cífera-Pácu, Hlohovca a Trnavy sedem zaujímavých programov v podaní domácich umelcov ale i hostí z […]

Read More
Translate »