Novinky

Štátna filharmónia Košice spúšťa predaj abonentiek na sezónu 2023/2024

ŠFK / Abo 55 sezóna 2023/2024

Čo si dnes s abonentkou zaistíte, v sezóne akoby ste našli! Hlási Štátna filharmónia Košice a spúšťa predaj zvýhodnených sezónnych vstupeniek. Abonentky na 55. koncertnú sezónu sú v predaji od 28. augusta do 21. septembra 2023 v pokladni Domu umenia.

Štátna filharmónia Košice prináša aj v 55. koncertnej sezóne abonentky. Sú to cenovo zvýhodnené vstupenky na série podujatí v rámci celej koncertnej sezóny. Abonentka svojmu majiteľovi zároveň zaistí stabilné miesto v sále Domu umenia na všetky koncerty vybraného abonentného cyklu. Ich zakúpením získate jedinečné zážitky z premiéry, pretože takmer každý koncert ŠFK je jedinečný a vo svojom zložení: dramaturgia/dirigent/sólista sa už nebude opakovať. Výnimočná atmosféra, pravidelná dávka umenia, svetoznámi sólisti a dirigenti, obľúbení umelci i mladé talenty, ktoré navyše môžete osobne stretnúť na predkoncertných stretnutiach. Navyše, každá abonentka je prenosná. Ak jej majiteľ nemôže na niektorý z koncertov prísť, môže ju požičať rodine či priateľom. Zdieľať abonentku sa skrátka oplatí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou
Kam za kultúrou na prelome augusta a septembra 2023? TOTO sú naše TIPY!

Štvrtok je filka

Abonentné koncerty sa aj v 55. sezóne konajú pravidelne vo štvrtky. Je to deň, ktorý majú milovníci krásnej hudby dlhoročne spojený s košickou filharmóniou. Mimoriadne, komorné a festivalové koncerty sa prirodzene konajú aj iné dni v týždni. Abonenti však vedia, že štvrtok je rezervovaný pre filku.

Štátna filharmónia Košice / Robert Jindra
ŠFK a Robert Jindra. Foto: Jakub Šimoňák

Orchester Štátnej filharmónie Košice povedie šéfdirigent Robert Jindra. Košické publikum si dirigent získava každým koncertom svojou charizmou. Na obecenstvo sa prenáša aj chémia medzi ním a hráčmi, ktorá je priam hmatateľná. Zázemie v košickej filke je niečo, čo nie je inde bežným štandardom. Pripadám si, ako keď ideme na jednej lodi a všetci veslujeme rovnako. Nepotrebujeme k tomu, aby nám niekto určoval tempo a smer. Súznieme a tempo či smer cítime spoločne,zhodnotil šéfdirigent Jindra doterajšiu dvojročnú spoluprácu so ŠFK.

ŠFK / Abo 55 sezóna 2023/2024 / Štátna filharmónia Košice

Abonentky ŠFK na 55. koncertnú sezónu zakúpite od 28. augusta 2022 v pokladnici Domu umenia. Otváracie hodiny vstupenkovej pokladne: od pondelka do štvrtka: 10:00 – 12:00 a 14:00 – 17:00. Štátna filharmónia pozýva spoznávať klasickú hudbu v duchu svojho hesla – Načerpajte krásno, objavte silu v hudbe!

TS, Štátna filharmónia Košice, www.sfk.sk

Foto: Jakub Šimoňák

Zdroj: ŠFK

Redakciu informovala a fotografie poskytla Lucia Radzová, PR manažérka ŠfK

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Le nuove musiche
Hudba PR

Le nuove musiche opäť koncertovalo. S klenotmi z depotov sa predstavili v Nemecku

Súbor Le nuove musiche pravidelne pôsobí s úspechom aj za hranicami Slovenska. Pozrite si čo prinieslo jeho ostatné vystúpenie v Nemecku…

Read More
Štátny komorný orchester
Culture Hudba News PR

Skladbu Tam okolo Strečna Haimoni Balgavej uvedú už dnes v Žiline vo svetovej premiére

Štátny komorný orchester Žilina ponúkne na koncerte 23. mája 2024 okrem zaujímavého programu aj svetovú premiéru skladby Tam okolo Strečna od mladej slovenskej hudobnej skladateľky Haimoni Balgavej.

Read More
Fashion Ballet ´24: Tretí ročník očakávaného projektu v SND obliekli štyri módne dizajnérky
Culture Divadlo Dizajn Fashion News Podujatia PR

Fashion Ballet ´24: Tretí ročník očakávaného projektu v SND obliekli štyri módne dizajnérky

V Balete SND sa blíži očakávaná premiéra Fashion Ballet ´24, 3. ročníka exkluzívneho projektu, ktorý sa od svojho vzniku teší mimoriadnej diváckej priazni.

Read More
Translate »