Novinky

Štátna filharmónia Košice spúšťa predaj abonentiek na sezónu 2023/2024

ŠFK / Abo 55 sezóna 2023/2024

Čo si dnes s abonentkou zaistíte, v sezóne akoby ste našli! Hlási Štátna filharmónia Košice a spúšťa predaj zvýhodnených sezónnych vstupeniek. Abonentky na 55. koncertnú sezónu sú v predaji od 28. augusta do 21. septembra 2023 v pokladni Domu umenia.

Štátna filharmónia Košice prináša aj v 55. koncertnej sezóne abonentky. Sú to cenovo zvýhodnené vstupenky na série podujatí v rámci celej koncertnej sezóny. Abonentka svojmu majiteľovi zároveň zaistí stabilné miesto v sále Domu umenia na všetky koncerty vybraného abonentného cyklu. Ich zakúpením získate jedinečné zážitky z premiéry, pretože takmer každý koncert ŠFK je jedinečný a vo svojom zložení: dramaturgia/dirigent/sólista sa už nebude opakovať. Výnimočná atmosféra, pravidelná dávka umenia, svetoznámi sólisti a dirigenti, obľúbení umelci i mladé talenty, ktoré navyše môžete osobne stretnúť na predkoncertných stretnutiach. Navyše, každá abonentka je prenosná. Ak jej majiteľ nemôže na niektorý z koncertov prísť, môže ju požičať rodine či priateľom. Zdieľať abonentku sa skrátka oplatí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou
Kam za kultúrou na prelome augusta a septembra 2023? TOTO sú naše TIPY!

Štvrtok je filka

Abonentné koncerty sa aj v 55. sezóne konajú pravidelne vo štvrtky. Je to deň, ktorý majú milovníci krásnej hudby dlhoročne spojený s košickou filharmóniou. Mimoriadne, komorné a festivalové koncerty sa prirodzene konajú aj iné dni v týždni. Abonenti však vedia, že štvrtok je rezervovaný pre filku.

Štátna filharmónia Košice / Robert Jindra
ŠFK a Robert Jindra. Foto: Jakub Šimoňák

Orchester Štátnej filharmónie Košice povedie šéfdirigent Robert Jindra. Košické publikum si dirigent získava každým koncertom svojou charizmou. Na obecenstvo sa prenáša aj chémia medzi ním a hráčmi, ktorá je priam hmatateľná. Zázemie v košickej filke je niečo, čo nie je inde bežným štandardom. Pripadám si, ako keď ideme na jednej lodi a všetci veslujeme rovnako. Nepotrebujeme k tomu, aby nám niekto určoval tempo a smer. Súznieme a tempo či smer cítime spoločne,zhodnotil šéfdirigent Jindra doterajšiu dvojročnú spoluprácu so ŠFK.

ŠFK / Abo 55 sezóna 2023/2024 / Štátna filharmónia Košice

Abonentky ŠFK na 55. koncertnú sezónu zakúpite od 28. augusta 2022 v pokladnici Domu umenia. Otváracie hodiny vstupenkovej pokladne: od pondelka do štvrtka: 10:00 – 12:00 a 14:00 – 17:00. Štátna filharmónia pozýva spoznávať klasickú hudbu v duchu svojho hesla – Načerpajte krásno, objavte silu v hudbe!

TS, Štátna filharmónia Košice, www.sfk.sk

Foto: Jakub Šimoňák

Zdroj: ŠFK

Redakciu informovala a fotografie poskytla Lucia Radzová, PR manažérka ŠfK

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Už o pár dní začína Zelenka festival Praha - Drážďany. Otvorí ho koncertom Musica aeterna
Culture Festivaly Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

Už o pár dní začína Zelenka festival Praha – Drážďany. Otvorí ho koncertom Musica aeterna

Už o pár dní, 4. októbra 2023 začína Zelenka festival Praha – Drážďany so zaujímavým programom. Otvorí ho koncertom Musica aeterna…

Read More
Príbeh mesta
Community Culture Koncerty News PR

Opera NDKE sa v piatok pripája k 100. maratónu open air koncertom Príbeh mesta

Opera Národného divadla Košice pripravuje k 100. maratónu open air koncert. Uskutoční sa už v posledný septembrový piatok.

Read More
Collegium Technicum
Culture Hudba Koncerty News PR

Collegium Technicum oslávi 40. výročie koncertom s košickou filharmóniou

Collegium Technicum oslávi už vo štvrtok 28. septembra 2023 svoje 40. výročie koncertom s košickou filharmóniou.

Read More
Translate »