Novinky

SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou!

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT sa fanúšikom tvrdej muziky predstaví už začiatkom augusta. Do Bratislavy privezie špeciálneho hosťa – ukrajinskú kapelu JINJER.

Divokí muzikanti z hudobnej formácie SLIPKNOT, známi svojimi vystúpeniami v maskách aktuálne brázdia svetom so svojím turné. Prídu aj na Slovensko, kde odohrajú svoj prvý koncert už 3. augusta 2022. Jeho epicentrom bude bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu. Fanúšikovia metalu sa môžu tešiť na prierez 25-ročnej tvorby mimoriadne populárnej NU metalovej kapely. Nebudú chýbať ani piesne z ich posledného štúdiového albumu, We Are Not Your Kind, ktorý vydali v roku 2019.

Je dosť možné, že počas koncertu zaznie, napríklad aj najnovší singel The Chapeltown Rag. Ten sa objaví na pripravovanom nosiči, a možno aj oveľa viac noviniek!  Frontman skupiny Corey Taylor totiž, v jednom z rozhovorov, len nedávno ohlásil, že vydanie novej štúdiovky je na spadnutie. „Momentálne nemáme presný dátum, ale som tu, aby som povedal, že nebudete čakať veľmi dlho. Do pekla, sľubujem vám, že budete mať novú zas*anú hudbu SLIPKNOT sa*ra čoskoro!”

Hosťom formácie SLIPKNOT bude skvelá ukrajinská kapela

Na koncert v našich končinách sa SLIPKNOT rozhodli pozvať hostí. Tí vo svete tvrdej muziky za posledné roky zaujali metalovú komunitu! Reč je o ukrajinskej kapele JINJER. Na svoje konto úspechov si pripísala ocenenie – Najlepšia ukrajinská metalová hudobná skupina roka 2013. Aj vďaka svojej neúnavnej práci má viac ako 250 miliónov vzhliadnutí na všetkých hudobných platformách, či miliónové videnia na youtube. Stala sa tak jednou z najhorúcejších a najvzrušujúcejších kapiel moderného metalu. Bratislavskému publiku sa zoskupenie predstaví v aktuálnom zložení: Tatiana Shmayluk – spev, Roman Ibramkhalilov – gitara, Eugene Abdukhanov – basgitara a Vlad Ulasevich – bicie. Ponúknu kompiláciu svojich skladieb zo štúdiových albumov Inhale, Don’t Breathe (2012), Cloud Factory (2014), King of Everything (2016), Macro (2019) či EP-čiek Objects In Mirror Are Closer Then They Appear (2009) a Micro (2019). Aj JINJER sa chystajú už veľmi skoro vydať nový nosič, ktorý sa bude volať Wallflowers. Nuž ktovie, možno ho odpremiérujú práve so SLIPKNOTOM.

Vstupenky na prvý koncert kapely SLIPKNOT na Slovensku v rámci ich European Tour 2022, ktorý sa uskutoční 3.8.2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, je možné zakúpiť na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

PR článok

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

2 thoughts on “SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

Comments are closed.

Pro musica nostra Nitriensis 2023
Culture Festivaly Hudba Koncerty News PR

Už o pár dní štartuje jesenná Pro musica nostra po piatykrát v Nitrianskom kraji

Už 1. októbra štartuje jesenná edícia festivalov Pro musica nostra. Po piatykrát ovládne historické lokality aj v Nitrianskom kraji.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Festivaly História Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

Kam za kultúrou od pondelka 25. septembra 2023? TOTO sú naše TOP TIPY!

Nový týždeň sa už rozbieha, a tak si pozrite najnovší diel rubriky TOP tipov Kam za kultúrou v posledné septembrové dni…

Read More
Slovenský filharmonický zbor s ďalšou cenou. Získal Cenu ministerky kultúry SR
Culture Hudba News Odporúčame PR

Slovenský filharmonický zbor s ďalšou cenou. Získal Cenu ministerky kultúry SR

Jedným z laureátov Ceny ministerky kultúry SR sa stal aj Slovenský filharmonický zbor, ktorý sa hrdí titulom najlepší zbor Európy.

Read More
Translate »