Novinky

SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou!

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT sa fanúšikom tvrdej muziky predstaví už začiatkom augusta. Do Bratislavy privezie špeciálneho hosťa – ukrajinskú kapelu JINJER.

Divokí muzikanti z hudobnej formácie SLIPKNOT, známi svojimi vystúpeniami v maskách aktuálne brázdia svetom so svojím turné. Prídu aj na Slovensko, kde odohrajú svoj prvý koncert už 3. augusta 2022. Jeho epicentrom bude bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu. Fanúšikovia metalu sa môžu tešiť na prierez 25-ročnej tvorby mimoriadne populárnej NU metalovej kapely. Nebudú chýbať ani piesne z ich posledného štúdiového albumu, We Are Not Your Kind, ktorý vydali v roku 2019.

Je dosť možné, že počas koncertu zaznie, napríklad aj najnovší singel The Chapeltown Rag. Ten sa objaví na pripravovanom nosiči, a možno aj oveľa viac noviniek!  Frontman skupiny Corey Taylor totiž, v jednom z rozhovorov, len nedávno ohlásil, že vydanie novej štúdiovky je na spadnutie. „Momentálne nemáme presný dátum, ale som tu, aby som povedal, že nebudete čakať veľmi dlho. Do pekla, sľubujem vám, že budete mať novú zas*anú hudbu SLIPKNOT sa*ra čoskoro!”

Hosťom formácie SLIPKNOT bude skvelá ukrajinská kapela

Na koncert v našich končinách sa SLIPKNOT rozhodli pozvať hostí. Tí vo svete tvrdej muziky za posledné roky zaujali metalovú komunitu! Reč je o ukrajinskej kapele JINJER. Na svoje konto úspechov si pripísala ocenenie – Najlepšia ukrajinská metalová hudobná skupina roka 2013. Aj vďaka svojej neúnavnej práci má viac ako 250 miliónov vzhliadnutí na všetkých hudobných platformách, či miliónové videnia na youtube. Stala sa tak jednou z najhorúcejších a najvzrušujúcejších kapiel moderného metalu. Bratislavskému publiku sa zoskupenie predstaví v aktuálnom zložení: Tatiana Shmayluk – spev, Roman Ibramkhalilov – gitara, Eugene Abdukhanov – basgitara a Vlad Ulasevich – bicie. Ponúknu kompiláciu svojich skladieb zo štúdiových albumov Inhale, Don’t Breathe (2012), Cloud Factory (2014), King of Everything (2016), Macro (2019) či EP-čiek Objects In Mirror Are Closer Then They Appear (2009) a Micro (2019). Aj JINJER sa chystajú už veľmi skoro vydať nový nosič, ktorý sa bude volať Wallflowers. Nuž ktovie, možno ho odpremiérujú práve so SLIPKNOTOM.

Vstupenky na prvý koncert kapely SLIPKNOT na Slovensku v rámci ich European Tour 2022, ktorý sa uskutoční 3.8.2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, je možné zakúpiť na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

PR článok

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

2 thoughts on “SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

Comments are closed.

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou News Odporúčame PR Výtvarné umenie

Hľadáte tipy kam za kultúrou? TOP výber je tu (16/2024)

Hľadáte tipy kam za kultúrou v týždni od 15. apríla 2024? Redakčný výber vám s tým opäť pomôže. Prinášame vám čerstvé tipy na zaujímavé kultúrne podujatia, ktoré prináša 16. týždeň roka 2024.

Read More
Translate »