SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou!

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT sa fanúšikom tvrdej muziky predstaví už začiatkom augusta. Do Bratislavy privezie špeciálneho hosťa – ukrajinskú kapelu JINJER.

Divokí muzikanti z hudobnej formácie SLIPKNOT, známi svojimi vystúpeniami v maskách aktuálne brázdia svetom so svojím turné. Prídu aj na Slovensko, kde odohrajú svoj prvý koncert už 3. augusta 2022. Jeho epicentrom bude bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu. Fanúšikovia metalu sa môžu tešiť na prierez 25-ročnej tvorby mimoriadne populárnej NU metalovej kapely. Nebudú chýbať ani piesne z ich posledného štúdiového albumu, We Are Not Your Kind, ktorý vydali v roku 2019.

Je dosť možné, že počas koncertu zaznie, napríklad aj najnovší singel The Chapeltown Rag. Ten sa objaví na pripravovanom nosiči, a možno aj oveľa viac noviniek!  Frontman skupiny Corey Taylor totiž, v jednom z rozhovorov, len nedávno ohlásil, že vydanie novej štúdiovky je na spadnutie. „Momentálne nemáme presný dátum, ale som tu, aby som povedal, že nebudete čakať veľmi dlho. Do pekla, sľubujem vám, že budete mať novú zas*anú hudbu SLIPKNOT sa*ra čoskoro!”

Hosťom formácie SLIPKNOT bude skvelá ukrajinská kapela

Na koncert v našich končinách sa SLIPKNOT rozhodli pozvať hostí. Tí vo svete tvrdej muziky za posledné roky zaujali metalovú komunitu! Reč je o ukrajinskej kapele JINJER. Na svoje konto úspechov si pripísala ocenenie – Najlepšia ukrajinská metalová hudobná skupina roka 2013. Aj vďaka svojej neúnavnej práci má viac ako 250 miliónov vzhliadnutí na všetkých hudobných platformách, či miliónové videnia na youtube. Stala sa tak jednou z najhorúcejších a najvzrušujúcejších kapiel moderného metalu. Bratislavskému publiku sa zoskupenie predstaví v aktuálnom zložení: Tatiana Shmayluk – spev, Roman Ibramkhalilov – gitara, Eugene Abdukhanov – basgitara a Vlad Ulasevich – bicie. Ponúknu kompiláciu svojich skladieb zo štúdiových albumov Inhale, Don’t Breathe (2012), Cloud Factory (2014), King of Everything (2016), Macro (2019) či EP-čiek Objects In Mirror Are Closer Then They Appear (2009) a Micro (2019). Aj JINJER sa chystajú už veľmi skoro vydať nový nosič, ktorý sa bude volať Wallflowers. Nuž ktovie, možno ho odpremiérujú práve so SLIPKNOTOM.

Vstupenky na prvý koncert kapely SLIPKNOT na Slovensku v rámci ich European Tour 2022, ktorý sa uskutoční 3.8.2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, je možné zakúpiť na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

PR článok

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

2 thoughts on “SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

Comments are closed.

Aurum Quartet
Hudba Koncerty Literatúra News Odporúčame PR

Jedinečný advent so štyrmi klarinetmi

Sviatky a hudba k sebe patria. Predvianočný čas nie je výnimkou. Na tradície adventných a vianočných koncertov nadväzuje aj v tomto roku jedinečné slovenské klarinetové zoskupenie Aurum Quartet. S úspechom reprezentovalo Slovensko v Kuvajte, v Portugalsku, v Nemecku či v Českej republike, no nezabúda ani na svojich priaznivcov na Slovensku. Počas decembra na nich pamätá dvojicou vystúpení. Oneskorenou mikulášskou nádielkou bude koncert na […]

Read More
Virtuózi V4+ Slovinsko 2022 / semifinále
Culture Hudba News Odporúčame

Virtuózi V4+Slovinsko 2022: poznáme semifinalistov

V posledný novembrový piatok sme boli svedkami národného kola, ktoré u nás odvysielala televízna Dvojka. Česká televízia divákom sprostredkúva až medzinárodné kolá, a tak sme sa museli spoliehať na vysielanie televíznej Dvojky, poľskej TVP Kultura alebo maďarskej TV DUNA. Päť krajín, súboj 20 talentovaných semifinalistov, hviezdna porota i hostia – aj také budú dve semifinálové […]

Read More
The Ladies Ensemble & Peter Adamov
Hudba Koncerty PR

The Ladies Ensemble & Peter Adamov: Vianočný koncert s romantickou atmosférou

K predvianočnému obdobiu hudba naozaj patrí. Ponuka adventných i vianočných koncertov je – našťastie, po dvoch pandemických rokoch, bohatá a dostupná úplne pre každého. Jedným z koncertov ktorý vás naladí na sviatočnú atmosféru, je vianočný koncert v podaní zoskupenia The Ladies Ensemble a Petra Adamova. Ak máte radi romantickú atmosféru, tak je tento koncert v […]

Read More
Translate »