SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou!

Americká NU metalová skupina SLIPKNOT sa fanúšikom tvrdej muziky predstaví už začiatkom augusta. Do Bratislavy privezie špeciálneho hosťa – ukrajinskú kapelu JINJER.

Divokí muzikanti z hudobnej formácie SLIPKNOT, známi svojimi vystúpeniami v maskách aktuálne brázdia svetom so svojím turné. Prídu aj na Slovensko, kde odohrajú svoj prvý koncert už 3. augusta 2022. Jeho epicentrom bude bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu. Fanúšikovia metalu sa môžu tešiť na prierez 25-ročnej tvorby mimoriadne populárnej NU metalovej kapely. Nebudú chýbať ani piesne z ich posledného štúdiového albumu, We Are Not Your Kind, ktorý vydali v roku 2019.

Je dosť možné, že počas koncertu zaznie, napríklad aj najnovší singel The Chapeltown Rag. Ten sa objaví na pripravovanom nosiči, a možno aj oveľa viac noviniek!  Frontman skupiny Corey Taylor totiž, v jednom z rozhovorov, len nedávno ohlásil, že vydanie novej štúdiovky je na spadnutie. „Momentálne nemáme presný dátum, ale som tu, aby som povedal, že nebudete čakať veľmi dlho. Do pekla, sľubujem vám, že budete mať novú zas*anú hudbu SLIPKNOT sa*ra čoskoro!”

Hosťom formácie SLIPKNOT bude skvelá ukrajinská kapela

Na koncert v našich končinách sa SLIPKNOT rozhodli pozvať hostí. Tí vo svete tvrdej muziky za posledné roky zaujali metalovú komunitu! Reč je o ukrajinskej kapele JINJER. Na svoje konto úspechov si pripísala ocenenie – Najlepšia ukrajinská metalová hudobná skupina roka 2013. Aj vďaka svojej neúnavnej práci má viac ako 250 miliónov vzhliadnutí na všetkých hudobných platformách, či miliónové videnia na youtube. Stala sa tak jednou z najhorúcejších a najvzrušujúcejších kapiel moderného metalu. Bratislavskému publiku sa zoskupenie predstaví v aktuálnom zložení: Tatiana Shmayluk – spev, Roman Ibramkhalilov – gitara, Eugene Abdukhanov – basgitara a Vlad Ulasevich – bicie. Ponúknu kompiláciu svojich skladieb zo štúdiových albumov Inhale, Don’t Breathe (2012), Cloud Factory (2014), King of Everything (2016), Macro (2019) či EP-čiek Objects In Mirror Are Closer Then They Appear (2009) a Micro (2019). Aj JINJER sa chystajú už veľmi skoro vydať nový nosič, ktorý sa bude volať Wallflowers. Nuž ktovie, možno ho odpremiérujú práve so SLIPKNOTOM.

Vstupenky na prvý koncert kapely SLIPKNOT na Slovensku v rámci ich European Tour 2022, ktorý sa uskutoční 3.8.2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, je možné zakúpiť na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

PR článok

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

2 thoughts on “SLIPKNOT prídu do Bratislavy s ďalšou úspešnou kapelou

Comments are closed.

Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Jún so šéfdirigentom Danielom Raiskinom a Slovenskou filharmóniou

Čo prinesie jún 2023 so šéfdirigentom Danielom Raiskinom a Slovenskou filharmóniou? Okrem ďalšej abonentnej symfonickej dvojice koncertov spojenej debutom i ďalšiu ochutnávku programu svojho turné. Prvá júnová dvojica symfonických koncertov Slovenskej filharmónie zaznie pod taktovkou šéfdirigenta Daniela Raiskina. Návštevníci si vypočujú program, s ktorým sa Slovenská filharmónia predstaví na tohtoročnom štrnástom  turné v Japonsku.  Sólistom […]

Read More
Pro musica nostra 2023 - Trnavský kraj
Culture Eventy Festivaly Hudba Koncerty News PR

Pro musica nostra Tyrnaviensi 2023 sa vracia do Trnavy

Po roku opäť sa do Trnavského kraja vracia festival vážnej hudby Pro musica nostra. Hoci v iných regiónoch Slovenska je už etablovaný, v Trnavsku ide o mladú tradíciu. Druhý ročník Pro musica nostra Tyrnaviensi prinesie do Piešťan, Smoleníc, Voderád, Lančára, Cífera-Pácu, Hlohovca a Trnavy sedem zaujímavých programov v podaní domácich umelcov ale i hostí z […]

Read More
FLO
Culture Festivaly Hudba Koncerty News PR

Hudobný program na Dolce Vitaj 2023 otvorí speváčka FLO už dnes

FLO a jej Príbehy zo Stredomoria otvoria hudobnú sekciu 16. ročníka festivalu Dolce Vitaj. Prvý koncert 16. ročníka talianskeho festivalu na Slovensku DOLCE VITAJ bude 6. júna 2023 od 19:00 hod. vo Veľkej sále Slovenského rozhlasu patriť výnimočnej neapolskej speváčke FLO (Floriana Cangiano) a jej kvartetu. Repertoár FLO vychádza z hudobných tradícií talianskeho juhu, kde […]

Read More
Translate »