OneRepublic vydali nové album. Je ochutnávkou ich turné

OneRepublic

OneRepublic vydali album ONE NIGHT IN MALIBU, ktorý zachytáva zážitok digitálneho koncertu. Obdobný setlist kapela odohrá i na koncerte v Bratislave!

Úspešná hudobná skupina OneRepublic potešila fanúšikov správou o vydaní nového albumu ONE NIGHT IN MALIBU. Ide o záznam LIVE koncertu, ktorý kapela ponúkla fanúšikom prostredníctvom online streamu. Setlist kalifornského koncertu naznačuje, akým smerom sa bude uberať aj ich bratislavský koncert.

Zážitok z koncertu počas západu slnka

Nový album koloradskej kapely OneRepublic ONE NIGHT IN MALIBU mapuje prierez hudobnej histórie kapely. Vyšiel ako kompilácia posledného albumu s názvom HUMAN a najznámejších hitov amerického hudobného zoskupenia.

OneRepublic / ONE NIGHT IN MALIBU

Telentovaní muzikanti na čele so spevákom Ryanom Tederom vydali album ako záznam online koncertu. Uskutočnil sa v Malibu, v Kalifornii, počas západu slnka. Prostredníctvom setlistu 17 piesní  ponúkli hudobníci, online sledujúcim po celom svete, podmanivý zážitok zo živej hudby v netradičnej atmosfére.  Na Live prevedenie piesní v Bratislave sa priaznivci OneRepublic môžu tešiť už v máji tohto roku!

One Republic zverejnili aj videá

Spolu s albumom kapela zverejnila i videá k skladbám, ktoré zazneli, ako napríklad „Run“ a „Ships + Tides“. Vizuálne zachytávajú zážitok digitálneho koncertu v Malibu.

Piesne pochádzajú z poslednej štúdiovky HUMAN, ktorú hudobníci vydali v auguste minulého roka. Okrem nich zazneli pri západe slnka v Kalifornii aj piesne „Didn’t I“,  „Rescue Me“, „Somebody to Love“ či „Wanted“.

Nechýbali ani najväčšie hity talentovaných multiinštrumentalistov ako „Apogolize“, „Love Runs Out“, „Counting Stars“ či ďalšie úspešné skladby z pera OneRepublic.

Predzvesť európskeho turné OneRepublic

Live album ONE NIGHT IN MALIBU je akousi predvesťou turné, na ktoré sa OneRepublic chystá vyraziť na jar 2022.

Na trase naprieč Európou je naplánovaná aj zastávka na Slovensku. Koncert  sa uskutoční 7. 5. 2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

 

Redakciu informovala Janka Marczellová, PR Manager | VIVIEN

 

 

One thought on “OneRepublic vydali nové album. Je ochutnávkou ich turné”

Comments are closed.

Rádiohlavy / Radio_Head Awards 2022
Culture Eventy Hudba News Udalosti

Víťazi Radio_ Head Awards 2022 sú známi. Aké sú ich pocity?

Po roku opäť nastal čas na sviatok slovenskej hudby. Prestížne hudobné ceny Radio_ Head Awards, majú v slovenskej kultúre už svoje miesto. A právom. Tento rok píšu 15. rok existencie. Za tie roky sa stali tradíciou i značkou kvality a prestíže. Aj tohto roku oceňovali TOP nahrávky slovenskej hudby uplynulého roka. Kto si odniesol sošky […]

Read More
Slovenská filharmónia
Hudba Koncerty News Odporúčame PR

V Slovenskej filharmónii zaznie Óda na radosť na oslavu 30. rokov Slovenskej republiky

Vo štvrtok a piatok 23. a 24. marca 2023 sa uskutoční v bratislavskej Redute ďalšia dvojica koncertov šéfdirigenta Daniela Raiskina. V jeho naštudovaní budú znieť dve vokálno-inštrumentálne diela – Óda na radosť. Ponesú sa v znamení radosti na oslavu 30. výročia Slovenskej republiky. Jedným z TOP udalostí týždňa i mesiaca je iste koncert s názvom […]

Read More
Šiesty ročník festivalu Věčná naděje otvorí Verdiho Requiem vo výnimočnom prevedení
Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Festival Věčná naděje a Terne Čhave s hudbou tzv. zabudnutého holocaustu

Nielen tvorba židovských autorov bývala v koncentračných táboroch uvádzaná a hraná. Festival Věčná naděje v tomto roku upozorňuje taktiež na tzv. “zabudnutý holocaust”, teda prenasledovanie a likvidáciu Rómov. Priamo pre festival Věčná naděje vzniklo v spolupráci so skupinou Terne Čhave komponované pásmo piesní. Prezentujú diela, ktoré v koncentračných táboroch buď vznikli alebo s rómskym holocaustom […]

Read More
Translate »