OneRepublic vydali nové album. Je ochutnávkou ich turné

OneRepublic

OneRepublic vydali album ONE NIGHT IN MALIBU, ktorý zachytáva zážitok digitálneho koncertu. Obdobný setlist kapela odohrá i na koncerte v Bratislave!

Úspešná hudobná skupina OneRepublic potešila fanúšikov správou o vydaní nového albumu ONE NIGHT IN MALIBU. Ide o záznam LIVE koncertu, ktorý kapela ponúkla fanúšikom prostredníctvom online streamu. Setlist kalifornského koncertu naznačuje, akým smerom sa bude uberať aj ich bratislavský koncert.

Zážitok z koncertu počas západu slnka

Nový album koloradskej kapely OneRepublic ONE NIGHT IN MALIBU mapuje prierez hudobnej histórie kapely. Vyšiel ako kompilácia posledného albumu s názvom HUMAN a najznámejších hitov amerického hudobného zoskupenia.

OneRepublic / ONE NIGHT IN MALIBU

Telentovaní muzikanti na čele so spevákom Ryanom Tederom vydali album ako záznam online koncertu. Uskutočnil sa v Malibu, v Kalifornii, počas západu slnka. Prostredníctvom setlistu 17 piesní  ponúkli hudobníci, online sledujúcim po celom svete, podmanivý zážitok zo živej hudby v netradičnej atmosfére.  Na Live prevedenie piesní v Bratislave sa priaznivci OneRepublic môžu tešiť už v máji tohto roku!

One Republic zverejnili aj videá

Spolu s albumom kapela zverejnila i videá k skladbám, ktoré zazneli, ako napríklad „Run“ a „Ships + Tides“. Vizuálne zachytávajú zážitok digitálneho koncertu v Malibu.

Piesne pochádzajú z poslednej štúdiovky HUMAN, ktorú hudobníci vydali v auguste minulého roka. Okrem nich zazneli pri západe slnka v Kalifornii aj piesne „Didn’t I“,  „Rescue Me“, „Somebody to Love“ či „Wanted“.

Nechýbali ani najväčšie hity talentovaných multiinštrumentalistov ako „Apogolize“, „Love Runs Out“, „Counting Stars“ či ďalšie úspešné skladby z pera OneRepublic.

Predzvesť európskeho turné OneRepublic

Live album ONE NIGHT IN MALIBU je akousi predvesťou turné, na ktoré sa OneRepublic chystá vyraziť na jar 2022.

Na trase naprieč Európou je naplánovaná aj zastávka na Slovensku. Koncert  sa uskutoční 7. 5. 2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

 

Redakciu informovala Janka Marczellová, PR Manager | VIVIEN

 

 

One thought on “OneRepublic vydali nové album. Je ochutnávkou ich turné”

Comments are closed.

Virtuózi V4+ Slovinsko 2022 / semifinále
Culture Hudba News Odporúčame

Virtuózi V4+Slovinsko 2022: poznáme semifinalistov

V posledný novembrový piatok sme boli svedkami národného kola, ktoré u nás odvysielala televízna Dvojka. Česká televízia divákom sprostredkúva až medzinárodné kolá, a tak sme sa museli spoliehať na vysielanie televíznej Dvojky, poľskej TVP Kultura alebo maďarskej TV DUNA. Päť krajín, súboj 20 talentovaných semifinalistov, hviezdna porota i hostia – aj také budú dve semifinálové […]

Read More
The Ladies Ensemble & Peter Adamov
Hudba Koncerty PR

The Ladies Ensemble & Peter Adamov: Vianočný koncert s romantickou atmosférou

K predvianočnému obdobiu hudba naozaj patrí. Ponuka adventných i vianočných koncertov je – našťastie, po dvoch pandemických rokoch, bohatá a dostupná úplne pre každého. Jedným z koncertov ktorý vás naladí na sviatočnú atmosféru, je vianočný koncert v podaní zoskupenia The Ladies Ensemble a Petra Adamova. Ak máte radi romantickú atmosféru, tak je tento koncert v […]

Read More
Vianoce 2022 v Štátnej filharmónii Košice
Hudba Koncerty News Odporúčame Podujatia PR

Vianoce 2022 v košickej filke

Advent a Vianoce 2022 oslávite aj v košickej filke! V predvianočnom období pre svojich návštevníkov prichystali päticu atraktívnych adventno-vianočných koncertných stretnutí. Poďte sa pozrieť, čo vás čaká do Vianoc v košickom Dome umenia. Štátna filharmónia Košice pripravila pre svojich návštevníkov niekoľko rozmanitých vianočných podujatí. Aký bude Advent a Vianoce 2022 s košickou filkou? Decembrové dni […]

Read More
Translate »