Novinky

OneRepublic vydali nové album. Je ochutnávkou ich turné

OneRepublic

OneRepublic vydali album ONE NIGHT IN MALIBU, ktorý zachytáva zážitok digitálneho koncertu. Obdobný setlist kapela odohrá i na koncerte v Bratislave!

Úspešná hudobná skupina OneRepublic potešila fanúšikov správou o vydaní nového albumu ONE NIGHT IN MALIBU. Ide o záznam LIVE koncertu, ktorý kapela ponúkla fanúšikom prostredníctvom online streamu. Setlist kalifornského koncertu naznačuje, akým smerom sa bude uberať aj ich bratislavský koncert.

Zážitok z koncertu počas západu slnka

Nový album koloradskej kapely OneRepublic ONE NIGHT IN MALIBU mapuje prierez hudobnej histórie kapely. Vyšiel ako kompilácia posledného albumu s názvom HUMAN a najznámejších hitov amerického hudobného zoskupenia.

OneRepublic / ONE NIGHT IN MALIBU

Telentovaní muzikanti na čele so spevákom Ryanom Tederom vydali album ako záznam online koncertu. Uskutočnil sa v Malibu, v Kalifornii, počas západu slnka. Prostredníctvom setlistu 17 piesní  ponúkli hudobníci, online sledujúcim po celom svete, podmanivý zážitok zo živej hudby v netradičnej atmosfére.  Na Live prevedenie piesní v Bratislave sa priaznivci OneRepublic môžu tešiť už v máji tohto roku!

One Republic zverejnili aj videá

Spolu s albumom kapela zverejnila i videá k skladbám, ktoré zazneli, ako napríklad „Run“ a „Ships + Tides“. Vizuálne zachytávajú zážitok digitálneho koncertu v Malibu.

Piesne pochádzajú z poslednej štúdiovky HUMAN, ktorú hudobníci vydali v auguste minulého roka. Okrem nich zazneli pri západe slnka v Kalifornii aj piesne „Didn’t I“,  „Rescue Me“, „Somebody to Love“ či „Wanted“.

Nechýbali ani najväčšie hity talentovaných multiinštrumentalistov ako „Apogolize“, „Love Runs Out“, „Counting Stars“ či ďalšie úspešné skladby z pera OneRepublic.

Predzvesť európskeho turné OneRepublic

Live album ONE NIGHT IN MALIBU je akousi predvesťou turné, na ktoré sa OneRepublic chystá vyraziť na jar 2022.

Na trase naprieč Európou je naplánovaná aj zastávka na Slovensku. Koncert  sa uskutoční 7. 5. 2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

 

Redakciu informovala Janka Marczellová, PR Manager | VIVIEN

 

 

One thought on “OneRepublic vydali nové album. Je ochutnávkou ich turné”

Comments are closed.

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou News Odporúčame PR Výtvarné umenie

Hľadáte tipy kam za kultúrou? TOP výber je tu (16/2024)

Hľadáte tipy kam za kultúrou v týždni od 15. apríla 2024? Redakčný výber vám s tým opäť pomôže. Prinášame vám čerstvé tipy na zaujímavé kultúrne podujatia, ktoré prináša 16. týždeň roka 2024.

Read More
Translate »