OFFLINE SUMMER LIVE na Pláži pod UFO-m štartuje už budúci týždeň! Pozrite sa, čo si pre návštevníkov interpreti prichystali!

OFFLINE SUMMER LIVE na Pláži pod UFO-m štartuje už budúci týždeň! Pozrite sa, čo si pre návštevníkov interpreti prichystali!

Už budúci týždeň v Bratislave započne séria letných koncertov pod hlavičkou OFFLINE SUMMER LIVE. Na pláži pod UFO-m zahrá niekoľko mimoriadne populárnych interpretov zo Slovenska, ale aj susedných Čiech, predstavia sa aj zahraniční DJ-i. Návštevníci podujatí sa môžu tešiť na nevšedné dramaturgie koncertov!

Nový koncept OFFLINE už o pár dní zažije premiéru. V rámci letnej edície OFFLINE SUMMER LIVE odštartuje niekoľkodňovú hudobnú oslavu leta. Sériu koncertov na Pláži pod UFO-m otvorí 22.06.2022 bratislavská hudobná skupina PARA. „Náš koncert v rámci Offline bude špeciálny napríklad v tom, že už majú pevne ukotvenie v playliste nové piesne, kde najmä – To okolo nás – sa stáva koncertným hitom. Vystúpime asi v najväčšej možnej zostave, spolu s dychovou sekciou a vokalistkami, hosťovať  budú aj bývalí gitaristi. Bude to proste jedna veľká party, tak ako sa na začiatok leta na pláži patrí…,“ priblížil spevák kapely Lasky, na čo sa môžu návštevníci koncertu tešiť.

Brančiho Allstars game

V ďalší deň, a teda vo štvrtok, 23.06.2022, sa na pódiu na brehu Dunaja stretne hneď niekoľko skvelých interpretov, ktorých spája jedno meno a to Branči Kováč aka. VEC. Počas špeciálne vyskladanej show, ktorá vznikne iba pre tento účel,  svoje najlepšie tracky odohrá v sprievode živej kapely. Na pomoc mu prídu “zvyčajné podozrivé“ mená ako Tono S., Zverina, Supa, Šimon Švidraň, Škrupo, Emma Drobná či Danosť. Tanečnú zložku vystúpenia zastreší, resp. zašiltovkuje Laciho SDA. Všetci zúčastnení v tento večer len potvrdia povesť mimoriadnych hudobných zabávačov! “Hlásim sa zo štúdia, kde sa s chlapcami pripravujeme na môj veľký letný koncert v Bratislave. Bude to naozaj allstars game, kde sa predstavím vo všetkých formáciách, s ktorými momentálne koncertujem a taktiež s hosťami, ktorí s nami bežne koncerty nehrajú,” odkazuje Branči.

Piatok s rakúskymi DJ a sobota v znamení IMT SMILE

V piatok publikum roztancuje hneď niekoľko DJ-ov, pričom headlinermi budú CAMO & KROOKED zo susedného Rakúska. Sobota, 25.6.2022, bude patriť aktuálne najúspešnejšej slovenskej hudobnej skupine, IMT SMILE. Chalani na čele s bratmi Táslerovcami ponúknu  ”letné verzie” svojich najväčších hitov. Predstavia sa však aj so svojou “classic show” počas záverečného koncertu tohto bratislavského hudobného maratónu a to v nedeľu, 3.7.2022.  

OFFLINE SUMMER LIVE bude výnimočný aj pre Janu Kirschner

26.6.2022 niekoľko prekvapení pripraví speváčka a skladateľka Jana Kirschner, ktorá na Pláži pod UFO-m, odohrá svoj prvý koncert nadchádzajúcej sezóny. Koncert na OFFLINE SUMMER LIVE je pre nás absolútne výnimočný. Keďže to bude náš samostatný koncert v Bratislave po veľmi dlhej dobe. Pripravili sme naozaj úžasný program. Hráme pesničky, ktoré ľudia poznajú roky z mojich starších albumov, ale aj pár nových songov, ktoré oficiálne vychádzajú až na jeseň. Pripravili sme nové aranžmány a bude to skvelé, je sa naozaj na čo tešiť. Budeme mať vokalistky, budeme mať špeciálnych hostí, ktorí sú mojimi veľmi dobrými  priateľmi. Už teraz je to v našich kalendároch ako niečo, čoho sa nevieme dočkať. Čo viac si môžete priať, ako na Pláži pod UFO-m osláviť začiatok leta,“ teší sa slovenská hudobná stálica Jana Kirschner.

Hudobná symbióza SKA a REGGAE na pláži

Po jednodňovej pauzičke, to, na Pláži pod UFO-m, 28. júna opäť ožije hudobnou symbiózou. A to jedinečným spojením slovenského SKA a REGGAE v podaní živelných chalanov zo Skupiny PolemicMedial Banana. Prvé vystúpenie zastúpenia našich českých bratov bude mať v utorok, 29.6.2022, kapela Chinaski, ktorá sa aj v našich končinách teší obrovskej popularite. „Na Slovensku si zahráme po veľmi dlhej dobe a veľmi sa tešíme, že v Bratislave predstavíme náš nový koncertný program zložený z najväčších hitov kapely, ale napríklad aj zo singla Dvě srdce vejpůl, ktorý sa objaví na našom novom albume, ktorý vyjde v októbri tohto roku,“ vyjadril sa za kapelu Chinaski rodák zo Slovenska Tomi Okres.

Večer s českou hviezdou na OFFLINE SUMMER LIVE

Nasledujúci večer bude pódium opäť patriť českej hviezde. V posledný júnový deň poriadnu rockovú nálož ponúkne David Koller. Zahrá nielen svoje najznámejšie hity sólovej kariéry. Budú aj tie z repertoáru megaúspešnej českej kapely LUCIE, ktorej je Koller neodmysliteľnou súčasťou (aj keď s niekoľkými prestávkami) už niekoľko desaťročí. „Milujem slovenské publikum, dokonca som sa na Slovensku raz ženil a to tak, že môj spoluhráč a syn je z toho zväzku napol Slovák ako poleno,“ zavtipkoval spevák. „Tešíme sa, že zahráme nové veci, ktoré sme nahrali behom covidu i s videami,“ dodal Koller.

Veľkolepá bodka s IMT SMILIE

Piatok, 1.7.2022, si na svoje prídu milovníci tanečnej hudby vďaka známemu dlhoročnému festivalu  BEEFREE. 3.7.2022 pilotnú sériu koncertov pod hlavičkou projektu  OFFLINE, ktorý prináša koncerty v netradičných priestoroch, uzavrie už spomínaný koncert „classic“ IMT SMILE.

V predaji sú už len posledné vstupenky

Kapacita priestoru, v ktorom sa koncerty uskutočnia je limitovaná. Netradičné hudobné zážitky, ale aj perfektnú atmosféru, či skvelé jedlo a občerstvenie, si užije približne tisícka návštevníkov. „Tento projekt je výnimočný v tom, že spája niekoľko hudobníkov na jednom pódiu, zároveň ponúka netradičné dramaturgie koncertov, ale aj celkovú atmosféru. Koncept má skvelé ohlasy, čo sa prejavilo na záujme o vstupenky na jednotlivé koncerty, či už na OFFLINE SUMMER LIVE, ale aj na zimnú edíciu OFFLINE SPECIAL PLACE, ktorá sa uskutoční v decembri, v bratislavských Klariskách,“ vyjadrili sa organizátori projektu OFFLINE.  V podstate, posledné vstupenky, ale aj ďalšie informácie  sú dostupné na www.vivien.sk a www.offline.wtf

Zdroj: Janka Marczellová / VIVIEN

CD k muzikálu Jánošík
Divadlo Hudba News

Divadlo Nová scéna vydalo CD so skladbami z muzikálu Jánošík

Divadlo Nová scéna vydalo album JÁNOŠÍK so skladbami z rovnomenného pôvodného slovenského muzikálu. Slávnostný krst albumu sa konal v utorok 23. novembra 2022 pred predstavením muzikálu Jánošík. Na albume sa nachádza 18 skladieb, autorom hudby je Gabo Dušík, lyrické i vtipne hravé texty piesní napísal Daniel Hevier. Interpretmi sú takmer všetci členovia súboru Divadla Nová […]

Read More
Nepovinne po víne
Hudba Literatúra News Odporúčame Podujatia PR

Premiéra hudobno-poetického večera Nepovinne po víne už dnes

Divadlo Nová scéna uvedie v premiére dňa 25. novembra o 19.30 hod. hudobno-poetické pásmo s názvom NEPOVINNE PO VÍNE. Povinná literatúra zaznie v mimoriadnej forme. Pri čaši vína sa počas večera povinná i nepovinná literatúra zmenia na hudbu a súčasne odkryjú vzťahy medzi slovenskými básnikmi a poetkami. Víno samotné naberá aj symbolický význam – pravdy, […]

Read More
Svätenie jari
Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Veľkolepé Svätenie jari v košickej filharmónii

Dnes uznávané dielo Igora Stravinského spôsobilo v dobe svojho vzniku kontroverziu a šok. Veľkolepou baletnou suitou Svätenie jari uzatvára Štátna filharmónia Košice aktuálny 19. ročník festivalu súčasného umenia ARS NOVA. Symfonický koncert doplnia diela Leonarda Bernsteina a Aarona Coplanda. V sprievode orchestra ŠFK a pod taktovkou Tomáša Braunera sa predstaví izraelský klarinetista Jonathan Leibovitz. Koncert BERNSTEIN – […]

Read More
Translate »