Novinky

MIMORIADNA SPRÁVA: Eros Ramazzotti v Košiciach dnes nevystúpi

Eros Ramazzotti

Jedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného speváka Erosa Ramazottiho, ktorý sa mal uskutočniť už 08.03.2023 v Košiciach, sa z dôvodu choroby speváka presúva. Bratislavské podujatie ostáva bez zmeny.

Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, Eros Ramazzotti, predstaví na celosvetovom turné, ktoré avizoval ešte na jeseň 2022, svoj nový album BATTITO INFINITO. Charizmatický spevák ani tento raz nevynechá srdce strednej Európy. Aj slovenskému publiku chce priblížiť nielen svoje nové skladby, ale aj najznámejšie hity, ktoré zachytávajú jeho kariéru. Pôvodne sa tak malo stať už tento týždeň v stredu 8.3.2023 v košickej Steel Aréne. Koncert sa ale v tomto termíne konať nebude.

V kalendári kultúrnych podujatí tohto týždňa mal košický koncert populárneho talianskeho speváka Erosa Ramazottiho významné miesto. Jeho fanúšikov iste zrušenie dnešného koncertu nepoteší. O koncert charizmatického umelca v Košiciach však jeho priaznivci úplne neprídu. „S poľutovaním musíme oznámiť, že Eros Ramazzotti musí kvôli chrípke zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný na stredu 8. marca 2023 v košickej Steel Aréne, rovnako ako aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 10. marca 2023 v Hallenstadion v Zürichu. Aktuálne sme v procese nastavovania nových dátumov oboch podujatí. Všetky vstupenky, zakúpené na plánované koncerty, ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nové termíny, ktoré spolu s ďalšími informáciami ohlásime čoskoro. Koncertné turné bude pokračovať koncertom v Miláne dňa 14. marca 2023,“oznámil manažment Erosa Ramazzottiho vo svojom vyhlásení.  Eros Ramazzotti sa svojim fanúšikom plánuje prihovoriť a situáciu vysvetliť aj prostredníctvom sociálnych sietí na Facebooku a Instagrame. Bratislavské podujatie, naplánované na 15.04.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreja Nepelu, sa uskutoční bezo zmien. 

TS, Vivien Agency

Foto: Mario Botta

Redakciu informovala Janka Marczellová/VIVIEN

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou News Odporúčame PR Výtvarné umenie

Hľadáte tipy kam za kultúrou? TOP výber je tu (16/2024)

Hľadáte tipy kam za kultúrou v týždni od 15. apríla 2024? Redakčný výber vám s tým opäť pomôže. Prinášame vám čerstvé tipy na zaujímavé kultúrne podujatia, ktoré prináša 16. týždeň roka 2024.

Read More
Translate »