Novinky

MIMORIADNA SPRÁVA: Eros Ramazzotti v Košiciach dnes nevystúpi

Eros Ramazzotti

Jedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného speváka Erosa Ramazottiho, ktorý sa mal uskutočniť už 08.03.2023 v Košiciach, sa z dôvodu choroby speváka presúva. Bratislavské podujatie ostáva bez zmeny.

Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, Eros Ramazzotti, predstaví na celosvetovom turné, ktoré avizoval ešte na jeseň 2022, svoj nový album BATTITO INFINITO. Charizmatický spevák ani tento raz nevynechá srdce strednej Európy. Aj slovenskému publiku chce priblížiť nielen svoje nové skladby, ale aj najznámejšie hity, ktoré zachytávajú jeho kariéru. Pôvodne sa tak malo stať už tento týždeň v stredu 8.3.2023 v košickej Steel Aréne. Koncert sa ale v tomto termíne konať nebude.

V kalendári kultúrnych podujatí tohto týždňa mal košický koncert populárneho talianskeho speváka Erosa Ramazottiho významné miesto. Jeho fanúšikov iste zrušenie dnešného koncertu nepoteší. O koncert charizmatického umelca v Košiciach však jeho priaznivci úplne neprídu. „S poľutovaním musíme oznámiť, že Eros Ramazzotti musí kvôli chrípke zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný na stredu 8. marca 2023 v košickej Steel Aréne, rovnako ako aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 10. marca 2023 v Hallenstadion v Zürichu. Aktuálne sme v procese nastavovania nových dátumov oboch podujatí. Všetky vstupenky, zakúpené na plánované koncerty, ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nové termíny, ktoré spolu s ďalšími informáciami ohlásime čoskoro. Koncertné turné bude pokračovať koncertom v Miláne dňa 14. marca 2023,“oznámil manažment Erosa Ramazzottiho vo svojom vyhlásení.  Eros Ramazzotti sa svojim fanúšikom plánuje prihovoriť a situáciu vysvetliť aj prostredníctvom sociálnych sietí na Facebooku a Instagrame. Bratislavské podujatie, naplánované na 15.04.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreja Nepelu, sa uskutoční bezo zmien. 

TS, Vivien Agency

Foto: Mario Botta

Redakciu informovala Janka Marczellová/VIVIEN

Bratislavské hudobné slávnosti / BHS / 58 / 2023 / Kam za kultúrou
Culture Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Začínajú sa Bratislavské hudobné slávnosti. 58. ročník prinesie do dokonalosti vyladený program i niekoľko noviniek

Začína sa prestížna oslava hudby – Bratislavské hudobné slávnosti. Tento rok píše svoj 58. ročník a sľubuje jedinečné zážitky.

Read More
Štátna opera
Culture Divadlo News PR

Sólisti Štátnej opery mieria opäť do Japonska

Sólisti Štátnej opery mieri opäť do Japonska, kde uvedú desať predstavení. Nadväzujú tak na prerušenú tradíciu. Kedy vyrážajú a s akým programom vystúpia?

Read More
Kam za kultúrou od pondelka 18. septembra 2023? TOTO sú naše TOP tipy!
Culture Divadlo Festivaly Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

Kam za kultúrou od pondelka 18. septembra 2023? TOTO sú naše TOP tipy!

Nový týždeň nám klope na vrátka, a tak je ten správny čas na najnovší diel TOP tipov Kam za kultúrou. Kam v 38. kalendárni týždeň roka 2023?

Read More
Translate »