Novinky

Eros Ramazzotti prinesie do Košíc i Bratislavy nezabudnuteľné večery plné romantickej hudby

Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti svoj posledný štúdiový album BATTITO INFINITO venoval téme – LÁSKA. S týmto posolstvom aktuálne, v rámci celosvetového turné, cestuje po Európe. Taliansky idol prinesie romantiku do Košíc už tento mesiac. V Bratislave svoje love songy predstaví v polovičke apríla tohto roku.

Charizmatický spevák EROS RAMAZZOTTI, po obrovskom úspechu v Severnej i Južnej Amerike, odštartoval európsku časť turné. Aj tu predstaví svoj nateraz posledný štúdiový album BATTITO INFINITO. Nejedno srdce svojimi love songmi roztopí i na Slovensku! Do košickej Steel Arény zavíta temperamentný Talian už 8. marca 2023. V Bratislave sa predstaví 15. apríla 2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu.

Nevyliečiteľný romantik

Povesť obrovského romantika a milovníka má Ramazzotti už niekoľko dekád. Téma lásky je u Taliana už roky najdominantnejšou témou, ktorou si získal srdcia fanúšikov po celom svete a žne s ňou mimoriadne úspechy. Láska bola vždy súčasťou môjho života. Vo svojej hudbe hovorím o všetkom, čo sa ma úzko dotýka, takže pocity, ktoré prežívam, sa odrážajú aj v tom, čo píšem a spievam, vysvetlil spevák.

I posledný album, ktorý naživo zaznie aj na Slovensku, Eros vydal v znamení lásky. „Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku, tú lásku, ktorú sa snažím sprostredkovať na celom mojom nosiči a najmä v singli “Gli ultimi romantici“ (“Poslední romantici“): príbeh dvoch ľudí, ktorí sa snažia udržať nažive realitu, ktorá  však už neexistuje. Je to skladba, ktorá je do značnej miery o mne, zdôvodnil Ramazzotti voľbu ústrednej témy albumu BATTITO INFINITO. Zároveň tým predstavil aj skladbu, ktorá mu k srdcu prirástla najviac.

Okrem noviniek, počas koncertu, zaznejú aj najväčšie Ramazzottiho hity

Okrem piesní z BATTITO INFINITO  si fanúšikovia, v Košiciach i v Bratislave, zaspievajú spolu s hlavnou hviezdou večera aj najznámejšie skladby z pera Erosa Ramazzottiho. Návštevníci koncertov sa môžu tešiť na nestarnúce hity Più che puoi a Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či baladu Musica è, ale aj mnoho ďalších.

Vstupenky na koncerty EROSA RAMAZZOTTIHO, ktoré sa uskutočnia  8.3.2023košickej Steel Aréne a 15.4.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu v Bratislave, sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

TS, Vivien Agency, www.vivien.sk

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

Redakciu informovala a fotografie poskytla Janka Marczellová/VIVIEN

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

 

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »