Novinky

Eros Ramazzotti predstavuje svoj album BATTITO INFINITO

Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti na Slovensko pricestuje počas tohtoročnej jari hneď dvakrát. Charizmatický spevák prezradil pár viet o albume BATTITO INFINITO, ktorý naživo predstaví publiku v Košiciach i Bratislave.

Celosvetovo uznávaná spevácka hviezda EROS RAMAZZOTTI ešte v septembri 2022 vydal nový štúdiový album BATTITO INFINITO. Od minuloročnej jesene ho predstavuje po celom svete. Pred Vianocami ukončil prvú časť celosvetového turné. Doposiaľ svoju novinku predstavil koncertmi po Severnej i Južnej Amerike, kde doslova spôsoboval šialenstvo a vypredával jednu halu za druhou. Novinku, ktorú muzikant naživo predstavuje v najväčších svetových štadiónoch, priblížil i vlastnými slovami: BATTITO INFINITO by som nazval “univerzálnym” albumom: jednak kvôli ústrednej téme, univerzálnej láske, ktorá je niťou prechádzajúcou všetkými mojimi skladbami, a jednak preto, že v niekoľkých skladbách som rád experimentoval a pohyboval sa medzi rôznymi zvukmi.

Album s dvanástimi skladbami najmä o láske

Live verzie poslednej štúdiovky zachytávajú nespočetné videá, ktoré Ramazzotti zdieľa s fanúšikmi. Návštevníkov koncertov dostáva temperamentný Talian do varu moderným zvukom nových skladieb, prepracovanou pódiovou scénou, ale aj skladbami, ktoré ho v minulosti vystrelili na hudobný Olymp. Okrem piesní z BATTITO INFINITO zaznejú aj Più che puoi a Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či balada Musica è, ale aj mnoho ďalších.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Eros Ramazzotti
Eros Ramazzotti vydal nový album BATTITO INFINITO. V Košiciach a Bratislave ho naživo predstaví už budúcu jar!

Európsku časť turné opäť započal po vianočných sviatkov, ktoré trávil so svojou rodinou. V našich končinách sa predstaví hneď dvakrát. Najprv 8.3.2023košickej Steel Aréne a 15.4.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu v Bratislave. Vstupenky na oba koncerty EROSA RAMAZZOTTIHO nájdete na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

TS, Vivien, www.vivien.sk

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

Redakciu informovala a fotografie poskytla Janka Marczellová/VIVIEN

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Posledná aktualizácia: 2023-03-03 (adm)

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »