Novinky

Eros Ramazzotti odkazuje do Košíc i Bratislavy: „Budú to dva neprehliadnuteľné večery a užijeme si veľa zábavy, to vám garantujem!“

Eros Ramazzotti

Taliansky spevák, Eros Ramazzotti, aktuálne žne jeden úspech za druhým. Po vydaní nového štúdiového albumu BATTITO INFINITO, ktorého skladby bodujú v rádiách, nový nosič predstavuje aj LIVE, prostredníctvom rovnomenného celosvetového turné. Charizmatický muzikant aktuálne vypredáva haly za veľkou mlákou. Európsku časť turné začne už čoskoro, vo februári tohto roka. V našich končinách sa zastaví v Košiciach i Bratislave. Samotný spevák, o svojom návrate na Slovensko po troch rokoch, prezradil pár viet.

Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, EROS RAMAZZOTTI, začiatkom minuloročnej ročnej jesene, po štyroch rokoch vydal nový album BATTITO INFINITO obsahujúci 12 skladieb. Live predstavenie najznámejších hitov a novej štúdiovky si fanúšikovia talianskej muziky užijú v rámci rovnomenného celosvetového turné. Po trojročnej pauze mieri na Slovensko, kde si ho vychutnajú 8.3.2023košickej Steel Aréne a 15.4.2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreju Nepelu v Bratislave.

Prinesie opäť silné hudobné zážitky

Hudobnými cenami ovenčený spevák Eros Ramazzotti sa na Slovensku naposledy predstavil v roku 2019. Jeho dynamická šou v hlavnom meste, v ktorej zazneli skladby z albumu Vita Ce N’é, popretkávané spevákovými megahitmi, priviedla do varu nielen návštevníkov koncertu. Silný, nie len hudobný zážitok zanechal svojím vystúpením i v žurnalistoch. Zástupcovia médií po koncerte taliansku hviezdu ovenčili titulkami akoEros Ramazzotti nadelil Bratislave dávku talianskeho temperamentu,či  Eros Ramazzotti sa v Bratislave predviedol v životnej forme,ale aj  ”Eros Ramazzotti nadelil Bratislave temperament.

Na svoje posledné vystúpenie na našom území si spomína i šarmantný spevák. Na koncert v Bratislave v roku 2019 mám pekné spomienky a teším sa na opätovné stretnutie s vrúcnym slovenským publikom, odkazuje  Ramazzotti. A zároveň prezrádza: Svoj návrat Live som chcel vo veľkom štýle. Chcem prekvapiť svoje publikum špičkovým pódiom, hoci stredobodom celej show zostáva hudba. To všetko by som nemohol bez špeciálneho tímu, ktorý ma sprevádza na každom živom vystúpení, od hudobníkov cez vokalistov, až po produkčný tím Battito Infinito World Tour.

Eros Ramazzotti

Päťdesiatosemročný rodák z Ríma svojim fanúšikom a návštevníkom pripravovaných podujatí adresoval i milý odkaz: „Všetkých vás budem čakať 8. marca 2023 v Steel Aréne v KOŠICIACH a 15. apríla 2023 na Zimnom štadióne O. Nepelu v BRATISLAVE – budú to dva neprehliadnuteľné večery a užijeme si veľa zábavy, to vám garantujem!

Vstupenky na koncerty EROSA RAMAZZOTTIHO v Košiciach i v Bratislave sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

PR článok, Viven Agency, www.vivien.sk

Zdroj: archív Vivien

Redakciu informovala Janka Marczellová, PR Manager, VIVIEN

*** Posledná aktualizácia: oprava titulnej grafiky: 2023-08-14 (adm/kv) ***

Štátny komorný orchester
Culture Hudba News PR

Skladbu Tam okolo Strečna Haimoni Balgavej uvedú už dnes v Žiline vo svetovej premiére

Štátny komorný orchester Žilina ponúkne na koncerte 23. mája 2024 okrem zaujímavého programu aj svetovú premiéru skladby Tam okolo Strečna od mladej slovenskej hudobnej skladateľky Haimoni Balgavej.

Read More
Fashion Ballet ´24: Tretí ročník očakávaného projektu v SND obliekli štyri módne dizajnérky
Culture Divadlo Dizajn Fashion News Podujatia PR

Fashion Ballet ´24: Tretí ročník očakávaného projektu v SND obliekli štyri módne dizajnérky

V Balete SND sa blíži očakávaná premiéra Fashion Ballet ´24, 3. ročníka exkluzívneho projektu, ktorý sa od svojho vzniku teší mimoriadnej diváckej priazni.

Read More
Ewald Danel
Culture Hudba Koncerty News Osobnosti PR Rozhovory

Na slovíčko s KHJ: Ewald Danel o koncerte Slovenského komorného orchestra

Druhý koncert festivalu Košickej hudobnej jari – Slovenský komorný orchester predstavuje v rozhovore umelecký vedúci Ewald Danel.

Read More
Translate »