Novinky

The Ladies Ensemble & Peter Adamov: Vianočný koncert s romantickou atmosférou

The Ladies Ensemble & Peter Adamov

K predvianočnému obdobiu hudba naozaj patrí. Ponuka adventných i vianočných koncertov je – našťastie, po dvoch pandemických rokoch, bohatá a dostupná úplne pre každého. Jedným z koncertov ktorý vás naladí na sviatočnú atmosféru, je vianočný koncert v podaní zoskupenia The Ladies Ensemble a Petra Adamova. Ak máte radi romantickú atmosféru, tak je tento koncert v podvečer druhej adventnej nedele pre Vás ako stvorený!

Spojenie sláčikového kvarteta The Ladies Ensemble a dokonalého hudobného talentu a krásneho hlasu speváka a multiinštrumentalistu Petra Adamova bude neskutočný zážitok. Prinesie ho Vianočný koncert4.12.2022 o 18:00 hod. v Evanjelickom kostole sv. Trojice na Strečnianskej 15 v Bratislave-Petržalke.

Vianočný koncert Peter Adamov & The Ladies Ensemble

Sviatočnú náladu už v nedeľu navodí The Ladies Ensemble & Peter Adamov

Ich Vianočný koncert navodí sviatočnú i romantickú atmosféru zároveň. Spolu zahrajú najskôr pôvodné slovenské aj české popjazzové romance Petra Adamova. Ten sa predstaví nielen ako spevák. Zahrá aj na klavíri, gitare, píšťalke aj fujare.

Druhá polovica koncertu sa ponesie na talianskej vlne. Zaznejú bocelliovské balady či neapolské piesne. A na záver – keďže sa blížia Vianoce zahrajú aj pár vianočných piesní. Kvarteto uvedie aj Vivaldiho Búrku, aby, ako hovorí  manažérka telesa Anežka Kara Drmolová, “si Peťo oddýchol počas svojho recitálu.“  

Vstupenky (10 eur a 5 eur študenti a dôchodcovia) sa budú dať kúpiť aj na mieste cca. 45 min. pred koncertom. Ale ak chcete mať istotu, tak si ich môžete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal alebo na predajných miestach.

Foto: The Ladies Ensemble & Peter Adamov

Redakciu informovala a fotografie poskytla Anežka Kara Drmolová, manažérka The Ladies Ensemble

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Rukopisy majstrov
Culture Divadlo Podujatia PR

Balet Rukopisy majstrov čaká v SND derniéra

Baletný titul Rukopisy majstrov už 3. sezónu ponúka v Balete SND to najlepšie zo svetového baletu a tento týždeň ho čaká derniéra.

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Translate »