Novinky

The Ladies Ensemble & Peter Adamov: Vianočný koncert s romantickou atmosférou

The Ladies Ensemble & Peter Adamov

K predvianočnému obdobiu hudba naozaj patrí. Ponuka adventných i vianočných koncertov je – našťastie, po dvoch pandemických rokoch, bohatá a dostupná úplne pre každého. Jedným z koncertov ktorý vás naladí na sviatočnú atmosféru, je vianočný koncert v podaní zoskupenia The Ladies Ensemble a Petra Adamova. Ak máte radi romantickú atmosféru, tak je tento koncert v podvečer druhej adventnej nedele pre Vás ako stvorený!

Spojenie sláčikového kvarteta The Ladies Ensemble a dokonalého hudobného talentu a krásneho hlasu speváka a multiinštrumentalistu Petra Adamova bude neskutočný zážitok. Prinesie ho Vianočný koncert4.12.2022 o 18:00 hod. v Evanjelickom kostole sv. Trojice na Strečnianskej 15 v Bratislave-Petržalke.

Vianočný koncert Peter Adamov & The Ladies Ensemble

Sviatočnú náladu už v nedeľu navodí The Ladies Ensemble & Peter Adamov

Ich Vianočný koncert navodí sviatočnú i romantickú atmosféru zároveň. Spolu zahrajú najskôr pôvodné slovenské aj české popjazzové romance Petra Adamova. Ten sa predstaví nielen ako spevák. Zahrá aj na klavíri, gitare, píšťalke aj fujare.

Druhá polovica koncertu sa ponesie na talianskej vlne. Zaznejú bocelliovské balady či neapolské piesne. A na záver – keďže sa blížia Vianoce zahrajú aj pár vianočných piesní. Kvarteto uvedie aj Vivaldiho Búrku, aby, ako hovorí  manažérka telesa Anežka Kara Drmolová, “si Peťo oddýchol počas svojho recitálu.“  

Vstupenky (10 eur a 5 eur študenti a dôchodcovia) sa budú dať kúpiť aj na mieste cca. 45 min. pred koncertom. Ale ak chcete mať istotu, tak si ich môžete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal alebo na predajných miestach.

Foto: The Ladies Ensemble & Peter Adamov

Redakciu informovala a fotografie poskytla Anežka Kara Drmolová, manažérka The Ladies Ensemble

Štátna opera
Culture Eventy Hudba News PR

Štátna opera oslávi spoluprácu s Japonskom mimoriadnym koncertom

Štátna opera v Banskej Bystrici na Mikuláša oslávi spoluprácu s Japonskom mimoriadnym koncertom s názvom Japonsko, naša srdcovka.

Read More
Ensemble Spectrum
Hudba Koncerty News PR

EnsembleSpectrum v Redute s premiérou diela Schnee

Zoskupenie mladých hudobníkov EnsembleSpectrum sa 5.12.2023 predstaví v bratislavskej Redute s premiérou diela dánskeho skladateľa Schnee.

Read More
BIB Pátračka štartuje v novembri
Eventy News PR

Finále BIB 2023 so súťažnou špeci Pátračkou

Bienále ilustrácií Bratislava – BIB 2023 vstupuje začiatkom decembra do svojho finále. Vyvrcholí špeciálnou súťažou v znamení Pátračky. Pozrite sa s nami na súťažné otázky! A, majte veľa šťastia pri hľadaní odpovedí a pri žrebovaní!

Read More
Translate »