Novinky

Legendárne pražské trio mieri do Bratislavy

PSH

Po vypredaných koncertoch v Prahe, prichádza trojica „penerov“ – Orion, Vladimir, Mike Trafik aj do Bratislavy. PSH tu vždy mali dobré zázemie, vďaka čomu tu odohrali nezabudnuteľné vystúpenia. To najbližšie so svojou nekonečnou hiphopovou show v meste na Dunaji roztočia už v piatok 7.10.2022.

Po vypredaných koncertoch v Prahe, prichádza trojica „penerov“ – Orion, Vladimir, Mike Trafik aj do Bratislavy. PSH tu vždy mali dobré zázemie, vďaka čomu tu odohrali nezabudnuteľné vystúpenia. Obe mestá aj scény majú k sebe blízko a dodnes spolu družia. Legendárne pražské trio – PSH to tu so svojou nekonečnou hip-hopovou šou to tu roztočí už 7.10.2022. Dejiskom bude Majestic Music Club v budove YMCA. Veľká česko-slovenská hiphopová párty so zaujímavými hosťami sa koná v rámci koncertnej edície Danube Music Day, pričom o podujatí sa viac informácií dozviete TU. V deň koncertu sa uskutoční aj slávnostná premiéra dokumentárneho filmu Nekonečný príbeh, ktorý mapuje ich bohatú kariéru. Samozrejmosťou bude aj afterpárty. Tú rozbalia na petržalskom nábreží na lodi SUNDECK od 22:00 hod.. Zabavia vás Hafner a Bayuz, Jah Division Sound System. Viac sa dozviete TU.

PR  článok

Zdroj: Music Press Production

Redakciu informoval Daniel Hevier ml., Music Press Production

BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Za kultúrou aj v 29. týždeň roka 2024. Prezradíme, kam sa oplatí ísť
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

Za kultúrou aj v 29. týždeň roka 2024. Prezradíme, kam na koncerty sa oplatí ísť

V rubrike Kam za kultúrou pokračujeme aj cez prázdniny. Tentoraz vám prinášame TOP tipy na kultúrne podujatia 29. týždňa roka 2024…

Read More
Translate »