Novinky

Legendárne pražské trio mieri do Bratislavy

PSH

Po vypredaných koncertoch v Prahe, prichádza trojica „penerov“ – Orion, Vladimir, Mike Trafik aj do Bratislavy. PSH tu vždy mali dobré zázemie, vďaka čomu tu odohrali nezabudnuteľné vystúpenia. To najbližšie so svojou nekonečnou hiphopovou show v meste na Dunaji roztočia už v piatok 7.10.2022.

Po vypredaných koncertoch v Prahe, prichádza trojica „penerov“ – Orion, Vladimir, Mike Trafik aj do Bratislavy. PSH tu vždy mali dobré zázemie, vďaka čomu tu odohrali nezabudnuteľné vystúpenia. Obe mestá aj scény majú k sebe blízko a dodnes spolu družia. Legendárne pražské trio – PSH to tu so svojou nekonečnou hip-hopovou šou to tu roztočí už 7.10.2022. Dejiskom bude Majestic Music Club v budove YMCA. Veľká česko-slovenská hiphopová párty so zaujímavými hosťami sa koná v rámci koncertnej edície Danube Music Day, pričom o podujatí sa viac informácií dozviete TU. V deň koncertu sa uskutoční aj slávnostná premiéra dokumentárneho filmu Nekonečný príbeh, ktorý mapuje ich bohatú kariéru. Samozrejmosťou bude aj afterpárty. Tú rozbalia na petržalskom nábreží na lodi SUNDECK od 22:00 hod.. Zabavia vás Hafner a Bayuz, Jah Division Sound System. Viac sa dozviete TU.

PR  článok

Zdroj: Music Press Production

Redakciu informoval Daniel Hevier ml., Music Press Production

Bratislavské hudobné slávnosti / BHS / 58 / 2023 / Kam za kultúrou
Culture Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Začínajú sa Bratislavské hudobné slávnosti. 58. ročník prinesie do dokonalosti vyladený program i niekoľko noviniek

Začína sa prestížna oslava hudby – Bratislavské hudobné slávnosti. Tento rok píše svoj 58. ročník a sľubuje jedinečné zážitky.

Read More
Štátna opera
Culture Divadlo News PR

Sólisti Štátnej opery mieria opäť do Japonska

Sólisti Štátnej opery mieri opäť do Japonska, kde uvedú desať predstavení. Nadväzujú tak na prerušenú tradíciu. Kedy vyrážajú a s akým programom vystúpia?

Read More
Kam za kultúrou od pondelka 18. septembra 2023? TOTO sú naše TOP tipy!
Culture Divadlo Festivaly Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

Kam za kultúrou od pondelka 18. septembra 2023? TOTO sú naše TOP tipy!

Nový týždeň nám klope na vrátka, a tak je ten správny čas na najnovší diel TOP tipov Kam za kultúrou. Kam v 38. kalendárni týždeň roka 2023?

Read More
Translate »