Novinky

Legendárne pražské trio mieri do Bratislavy

PSH

Po vypredaných koncertoch v Prahe, prichádza trojica „penerov“ – Orion, Vladimir, Mike Trafik aj do Bratislavy. PSH tu vždy mali dobré zázemie, vďaka čomu tu odohrali nezabudnuteľné vystúpenia. To najbližšie so svojou nekonečnou hiphopovou show v meste na Dunaji roztočia už v piatok 7.10.2022.

Po vypredaných koncertoch v Prahe, prichádza trojica „penerov“ – Orion, Vladimir, Mike Trafik aj do Bratislavy. PSH tu vždy mali dobré zázemie, vďaka čomu tu odohrali nezabudnuteľné vystúpenia. Obe mestá aj scény majú k sebe blízko a dodnes spolu družia. Legendárne pražské trio – PSH to tu so svojou nekonečnou hip-hopovou šou to tu roztočí už 7.10.2022. Dejiskom bude Majestic Music Club v budove YMCA. Veľká česko-slovenská hiphopová párty so zaujímavými hosťami sa koná v rámci koncertnej edície Danube Music Day, pričom o podujatí sa viac informácií dozviete TU. V deň koncertu sa uskutoční aj slávnostná premiéra dokumentárneho filmu Nekonečný príbeh, ktorý mapuje ich bohatú kariéru. Samozrejmosťou bude aj afterpárty. Tú rozbalia na petržalskom nábreží na lodi SUNDECK od 22:00 hod.. Zabavia vás Hafner a Bayuz, Jah Division Sound System. Viac sa dozviete TU.

PR  článok

Zdroj: Music Press Production

Redakciu informoval Daniel Hevier ml., Music Press Production

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Rukopisy majstrov
Culture Divadlo Podujatia PR

Balet Rukopisy majstrov čaká v SND derniéra

Baletný titul Rukopisy majstrov už 3. sezónu ponúka v Balete SND to najlepšie zo svetového baletu a tento týždeň ho čaká derniéra.

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Translate »