Novinky

Rozprávkové Vianoce s Divadlom Nová scéna

Rozprávkové Vianoce

Divadlo Nová scéna tesne pred Vianocami opäť poteší divákov vianočným koncertom. Tento rok však bude mať netradičnú, rozprávkovú podobu. Pod názvom Rozprávkové Vianoce v Divadle Nová scéna ho pre veľký záujem divákov uvedú až v troch termínoch. Stane sa tak v utorok, stredu a vo štvrtok (20., 21. a 22. decembra 2022), vždy o 18.00 hod.

Divadlo Nová Scéna nadväzuje na svoju obľúbenú tradíciu vianočných koncertov úplne novou hudobno-tanečnou show. Jej autorský kolektív sľubuje, že za srdce chytí celú rodinu. Všetky deti – malé, veľké i večné sa môžu tešiť na tie najväčšie hity zo známych rozprávok. Okrem nich zaznejú aj mnohé ďalšie v slovenskom preklade. Od predošlých vianočných koncertov sa budú Rozprávkové Vianoce líšiť pridanou dejovou líniou. Tá prepojí jednotlivé hudobné čísla do jedného celku. Vznikne tak úplne nový rozprávkový hit s najznámejšími piesňami. 

Rozprávkové Vianoce / Divadlo Nová scéna

Jeho režisér Patrik Vyskočil o koncerte povedal: „Bude to hudobno- tanečná šou pre celú rodinu s najväčšími hitmi zo známych rozprávok ako napr. Frozen, Moana, Coco, Leví kráľ, Pocahontas, Na vlásku, Aladin a mnohých ďalších. Nebude to však iba šou s fantastickými hudobnými a tanečnými číslami, ale aj rozprávkový príbeh, ktorým bude sprevádzať Dávid Hartl. To všetko v interpretácii sólistov DNS, v choreografiách tanečného súboru divadla a v sprievode orchestra pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného.“ V réžii Patrika Vyskočila a dramaturgii Dávida Hartla sa predstavia nielen hostia, medzi ktorými bude aj Mamba Dasha a.h. Vystúpia aj sólisti DNS Mirka Gális Partlová, Lenka Machciníková, Mirka Drínová, Monika Drgáňová, Martina Dolná, Dárius Koči, Pavol Plevčík, Vladislav Plevčík, Lukáš Pišta, Michal Candrák, Patrik Vyskočil a ďalší.

Zdroj: DNS

One thought on “Rozprávkové Vianoce s Divadlom Nová scéna”

Comments are closed.

Spišské divadlo
Culture Divadlo News Odporúčame Podujatia PR

Spišské divadlo na záver sezóny na festivale v Martine aj so Zlatou labuťou

Spišské divadlo čaká záver sezóny. Uvedie dve derniéry a vystúpi na festivale v Martine. Čaká ho aj tradičný galavečer Zlatá labuť.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Slovenská filharmónia exkluzívne aj na záver 75. sezóny

Záver jubilejnej sezóny sa blíži. Slovenská filharmónia dá bodku za 75. koncertnou sezónou naozaj veľkolepo.

Read More
Divadlo Nová scéna
Culture Divadlo News Osobnosti PR

Svetoznáma spisovateľka Janne Teller opäť v Divadle Nová scéna

20. júna si celý svet pripomína Svetový deň utečencov. Už v pondelok 17. júna uvedie Nová scéna hru Domov, kde je ten tvoj? , ktorá sa venuje práve tejto téme. Na predstavení sa zúčastní aj autorka knižnej predlohy svetoznáma spisovateľka Janne Teller….

Read More
Translate »