Novinky

Rozprávkové Vianoce s Divadlom Nová scéna

Rozprávkové Vianoce

Divadlo Nová scéna tesne pred Vianocami opäť poteší divákov vianočným koncertom. Tento rok však bude mať netradičnú, rozprávkovú podobu. Pod názvom Rozprávkové Vianoce v Divadle Nová scéna ho pre veľký záujem divákov uvedú až v troch termínoch. Stane sa tak v utorok, stredu a vo štvrtok (20., 21. a 22. decembra 2022), vždy o 18.00 hod.

Divadlo Nová Scéna nadväzuje na svoju obľúbenú tradíciu vianočných koncertov úplne novou hudobno-tanečnou show. Jej autorský kolektív sľubuje, že za srdce chytí celú rodinu. Všetky deti – malé, veľké i večné sa môžu tešiť na tie najväčšie hity zo známych rozprávok. Okrem nich zaznejú aj mnohé ďalšie v slovenskom preklade. Od predošlých vianočných koncertov sa budú Rozprávkové Vianoce líšiť pridanou dejovou líniou. Tá prepojí jednotlivé hudobné čísla do jedného celku. Vznikne tak úplne nový rozprávkový hit s najznámejšími piesňami. 

Rozprávkové Vianoce / Divadlo Nová scéna

Jeho režisér Patrik Vyskočil o koncerte povedal: „Bude to hudobno- tanečná šou pre celú rodinu s najväčšími hitmi zo známych rozprávok ako napr. Frozen, Moana, Coco, Leví kráľ, Pocahontas, Na vlásku, Aladin a mnohých ďalších. Nebude to však iba šou s fantastickými hudobnými a tanečnými číslami, ale aj rozprávkový príbeh, ktorým bude sprevádzať Dávid Hartl. To všetko v interpretácii sólistov DNS, v choreografiách tanečného súboru divadla a v sprievode orchestra pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného.“ V réžii Patrika Vyskočila a dramaturgii Dávida Hartla sa predstavia nielen hostia, medzi ktorými bude aj Mamba Dasha a.h. Vystúpia aj sólisti DNS Mirka Gális Partlová, Lenka Machciníková, Mirka Drínová, Monika Drgáňová, Martina Dolná, Dárius Koči, Pavol Plevčík, Vladislav Plevčík, Lukáš Pišta, Michal Candrák, Patrik Vyskočil a ďalší.

Zdroj: DNS

One thought on “Rozprávkové Vianoce s Divadlom Nová scéna”

Comments are closed.

Každý deň odvahu. Tak znie nová inscenácia Baletu Národného divadla Košice
Culture Divadlo News PR

Každý deň odvahu. Tak znie nová inscenácia Baletu Národného divadla Košice

Začiatkom marca 2024 prináša Balet Národného divadla Košice ďalšiu novinku aktuálnej sezóny – Každý deň odvahu. Je tretím pokračovaním projektu Zvláštna radosť žiť

Read More
Smetana Gala
Culture Divadlo História Koncerty News Odporúčame

Národní divadlo v Prahe oslávi galakoncertom Smetana Gala 200 rokov narodenia Bedřicha Smetanu

Národní divadlo v Prahe pripravuje galakoncert Smetana Gala k 200. výročiu narodenia Bedřicha Smetanu za účasti hviezd.

Read More
Amadeus / Slovenské DIvadlo Tanca / Kam za kultúrou
Culture Dance Divadlo Eventy News Odporúčame PR

Slovenské divadlo tanca uvádza nový titul. Geniálny Amadeus strieda fenomenálnu Carmen

Slovenské divadlo tanca prichádza s novinkou. Po fenomenálnom predstavení Carmen prichádza geniálny Amadeus v réžii Jána Ďurovčíka. Súbor s ním krátko po premiére mieri na turné.

Read More
Translate »