Novinky

Spoznaj, zbieraj a vyhraj! Aj touto aktivitou pozýva BIBIANA na BIB 2023

Pečiatka BIB / BIBIANA / Bienále ilustrácií Bratislava

Spoznaj ilustrácie, zbieraj pečiatky a vyhraj! Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA pozýva zažiť Bienále ilustrácie Bratislava inšpiratívne i atraktívne...

V rámci medzinárodnej súťažnej prehliadky originálov ilustrácií kníh pre deti a mládež Bienále ilustrácií Bratislava (BIB) pripravil Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA aj sprievodný program pre deti pod názvom Spoznaj ilustrácie, zbieraj pečiatky a vyhraj. Jeho cieľom je, aby deti, školy, priatelia či rodiny navštívili výstavy, ktoré sú súčasťou BIB 2023 a pozbierali do 3. decembra 2023 minimálne 4 zo 6 pečiatok BIB 2023.

BIB 2023 / BIBIANA / Kam za kultúrou / Kam na výstavy / Bienále ilustrácií Bratislava
Pohľad na súťažnú výstavu BIB 2023.

Pečiatky sa zbierajú na ústrižok mapy BIB, ktoré sú k dispozícii na jednotlivých výstavách. Opečiatkovaný ústrižok mapy je potom potrebné poslať poštou alebo priniesť do vyznačenej krabice v BIBIANE. Všetky opečiatkované ústrižky budú v hre o zaujímavé ceny. Desať detských cien bude BIBIANA žrebovať 6. 12. 2023, nech je Mikuláš nielen sladký, ale aj knižný.

Pečiatka BIB / BIBIANA / Bienále ilustrácií Bratislava

Pečiatky nájdete prirodzene v BIBIANE, medzinárodnom dome umenia pre deti, ale aj v ďalších zapojených inštitúciách. Sú to Univerzitná knižnica Bratislava, Galéria mesta Bratislavy – Pálffyho palác, Budova Ministerstva kultúry SR, Západná terasa Bratislavského hradu či Zichyho palác. Opečiatkovaný ústrižok mapy potom treba poslať poštou na adresu BIBIANA, medzinárodný dom umenia pre deti – Panská 41, 811 02, Bratislava. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
BIB
V bratislavskej BIBIANE otvorili 29. ročník Bienále ilustrácií Bratislava (BIB)

TS, Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA, www.bibiana.sk

Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala a fotografie poskytla Lucia Marcinátová / PR a sociálne média  BIBIANA

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Mikulášsky sprievod / sv. Mikuláš
Community Culture Eventy História Lifestyle News

Svätý Mikuláš obdarúva malých i veľkých

6. decembra slávi svätý Mikuláš svoj sviatok, tešia sa malí i veľkí mikulášskym sprievodom Mikuláša s anjelom a čertom, i drobným darčekom.

Read More
Perinbaba a dva svety
Community Culture Eventy Film News PR

Dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation

Uskutočnila sa dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation.

Read More
Perinbaba a dva svety
Culture Eventy Film News PR

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov Perinbaba a dva svety mieri do kín

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov mieri do kín. Jakubiskov ostatný film Perinbaba a dva svety uvedú už o pár dní.

Read More
Translate »