Novinky

Slovenská filharmónia prináša abonentky na jubilejnú 75. koncertnú sezónu

Slovenská filharmónia

Jubilejná 75. koncertná sezóna SF sa nezadržateľne blíži. Slovenská filharmónia spustila už v pondelok 21. augusta 2023 predaj celosezónnych abonentiek na túto sezónu. Prednostný predaj celosezónnych abonentiek na novú 75. koncertnú sezónu potrvá do 21. septembra. Zároveň si už teraz môžete zakúpiť vstupenky na septembrové mimoriadne koncerty a Bratislavské hudobné slávnosti. Mimochodom, neopomeňte ani online predaj cez nový predajný a rezervačný systém Colosseum.

To, že sa nová sezóna nezadržateľne blíži, dosvedčuje aj spustený predaj abonentiek na koncertnú sezónu či vstupenky na septembrové koncerty. Slovenská filharmónia sa chystá na výnimočnú, bohatú a inšpiratívnu 75. koncertnú sezónu.

Slovenská filharmónia
Budova Slovenskej filharmónie. Zdroj: Wikimedia

v pondelok 21. augusta 2023 sa začal v prednostný predaj celosezónnych abonentiek na nastupujúcu sezónu Slovenskej filharmónie, ktorý potrvá do 21. septembra. Tento termín sa týka  ABONENTOV z minulej koncertnej sezóny, ktorí si v tomto období môžu prísť prednostne zakúpiť abonentku na aktuálnu sezónu 2023/2024.

Taktiež od pondelka 21. augusta sa do predaja dostali aj vstupenky na septembrové mimoriadne koncerty a Bratislavské hudobné slávnosti. Ostatne, tieto si môžete zakúpiť aj online cez nový predajný a rezervačný systém Colosseum. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Slovenská filharmónia s jubileom. Čo prináša 75. koncertná sezóna? / Kam za kultúrou
Slovenská filharmónia s jubilejnou sezónou. Čo prináša 75. koncertná sezóna?

Slovenská filharmónia zároveň informuje, že od pondelka 25. septembra do 6. októbra 2023 si finančne zvýhodnenú ABONENTKU môžu zakúpiť  noví záujemcovia, ktorí chcú navštevovať koncerty SF pravidelne. Pripravené koncerty sú tematicky zoradené v jednotlivých cykloch v celosezónnom bulletine, ktorý je k dispozícii v Pokladnici SF.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou
Kam za kultúrou na prelome augusta a septembra 2023? TOTO sú naše TIPY!

Predaj vstupeniek na jednotlivé koncerty 75. sezóny sa začne až 9. októbra 2023. Pokladnica SF bude otvorená vo všetky pracovné dni od 12.00-18.00 a vždy hodinu pred koncertom.

TS, Slovenská filharmónia, www.filharmonia.sk

Foto: SF, Wikimedia Commons

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala a fotografie poskytla Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Milan Paľa
Culture Koncerty News PR

Marec v košickej filke odštartujú Milan Paľa a Symfonické tance

Vychutnajte si dielo ruského skladateľa Sergeja Rachmaninova – Symfonické tance.
Koncert pre husle a orchester h mol od Edwarda Elgara v košickom Dome umenia uvedie huslista Milan Paľa spolu s orchestrom ŠFK, ktorý povedie dirigent Tomáš Brauner.

Read More
SND
Culture Divadlo News PR

SND zriadilo Klub priateľov a mecénov Slovenského národného divadla

Slovenské národné divadlo zriadilo Klub priateľov a mecénov SND, ktorý pod známym heslom Pod heslom „Národ sebe“ spúšťa od marca…

Read More
Saxophobia Bratislava
Culture Eventy Hudba News PR

Saxofónová udalosť roka je tu: Saxophobia Bratislava 2024

Top saxofónová udalosť roka – Saxophobia Bratislava je už tu. Okrem medzinárodných majstrovských kurzov ponúka aj dva verejné koncerty.

Read More
Translate »