Slovenská filharmónia prináša abonentky na jubilejnú 75. koncertnú sezónu

Slovenská filharmónia

Jubilejná 75. koncertná sezóna SF sa nezadržateľne blíži. Slovenská filharmónia spustila už v pondelok 21. augusta 2023 predaj celosezónnych abonentiek na túto sezónu. Prednostný predaj celosezónnych abonentiek na novú 75. koncertnú sezónu potrvá do 21. septembra. Zároveň si už teraz môžete zakúpiť vstupenky na septembrové mimoriadne koncerty a Bratislavské hudobné slávnosti. Mimochodom, neopomeňte ani online predaj cez nový predajný a rezervačný systém Colosseum.

To, že sa nová sezóna nezadržateľne blíži, dosvedčuje aj spustený predaj abonentiek na koncertnú sezónu či vstupenky na septembrové koncerty. Slovenská filharmónia sa chystá na výnimočnú, bohatú a inšpiratívnu 75. koncertnú sezónu.

Slovenská filharmónia
Budova Slovenskej filharmónie. Zdroj: Wikimedia

v pondelok 21. augusta 2023 sa začal v prednostný predaj celosezónnych abonentiek na nastupujúcu sezónu Slovenskej filharmónie, ktorý potrvá do 21. septembra. Tento termín sa týka  ABONENTOV z minulej koncertnej sezóny, ktorí si v tomto období môžu prísť prednostne zakúpiť abonentku na aktuálnu sezónu 2023/2024.

Taktiež od pondelka 21. augusta sa do predaja dostali aj vstupenky na septembrové mimoriadne koncerty a Bratislavské hudobné slávnosti. Ostatne, tieto si môžete zakúpiť aj online cez nový predajný a rezervačný systém Colosseum. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Slovenská filharmónia s jubileom. Čo prináša 75. koncertná sezóna? / Kam za kultúrou / jubilejná sezóna Slovenskej filharmónie
Slovenská filharmónia s jubilejnou sezónou. Čo prináša 75. koncertná sezóna?

Slovenská filharmónia zároveň informuje, že od pondelka 25. septembra do 6. októbra 2023 si finančne zvýhodnenú ABONENTKU môžu zakúpiť  noví záujemcovia, ktorí chcú navštevovať koncerty SF pravidelne. Pripravené koncerty sú tematicky zoradené v jednotlivých cykloch v celosezónnom bulletine, ktorý je k dispozícii v Pokladnici SF.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou
Kam za kultúrou na prelome augusta a septembra 2023? TOTO sú naše TIPY!

Predaj vstupeniek na jednotlivé koncerty 75. sezóny sa začne až 9. októbra 2023. Pokladnica SF bude otvorená vo všetky pracovné dni od 12.00-18.00 a vždy hodinu pred koncertom.

TS, Slovenská filharmónia, www.filharmonia.sk

Foto: SF, Wikimedia Commons

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala a fotografie poskytla Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

SKD Martin
Culture Divadlo Festivaly News PR

Martin vo festivalovom šate. Dotyky a spojenia štartujú v pondelok

Martin ožije festivalom. Najväčšia prehliadka najnovšej slovenskej divadelnej tvorby – Dotyky a spojenia štartuje v pondelok. Čo všetko prináša?

Read More
Divadlo Jána Palárika
Community Culture Divadlo Festivaly News PR

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 sa začína už čoskoro

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 ovládne Trnavu už čoskoro. Ponúkne osmičku inscenácií špičkových divadiel i pestrý sprievodný program.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Eventy News PR

V Redute sa uskutoční11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete už dnes

Už v septembri sa v Slovenskej filharmónii uskutoční 11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete do 15. júla 2024.

Read More
Translate »