Novinky

Slovenská filharmónia prináša abonentku na klasiku

Slovenská filharmónia

Najlepšie miesta za najlepšie ceny. Klasická alebo na mieru - abonentka na klasiku sa oplatí. Pozrite, čo prináša Slovenská filharmónia.

Abonentka na klasiku je vstupenkou do hudobného raja. Slovenská filharmónia prichádza každú jeseň s bohatou ponukou nových kultúrnych zážitkov zo sveta hudby. V septembri odštartuje svoju 75. koncertnú sezónu. Pripravenú sú koncerty v interpretácii telies Slovenskej filharmónie – orchestra Slovenská filharmónia, Slovenského filharmonického zboru a Slovenského komorného orchestra. Počas nadchádzajúcich desiatich mesiacov privítajú množstvo domácich a zahraničných hostí – dirigentov, sólistov i komorných zoskupení. Otváracie koncerty novej sezóny so šéfdirigentom Danielom Raiskinom sú na programe v dňoch 19. a 20. októbra 2023. Jubilejná sezóna prináša príťažlivý program, stačí si len vybrať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Slovenská filharmónia s jubileom. Čo prináša 75. koncertná sezóna? / Kam za kultúrou / jubilejná sezóna Slovenskej filharmónie
Slovenská filharmónia s jubilejnou sezónou. Čo prináša 75. koncertná sezóna?

Slovenská filharmónia myslí na publikum naprieč generáciami a sľubuje aj sviatočné koncerty

Aj túto koncertnú sezónu nechýbajú koncerty pre všetky generácie návštevníkov. Slovenská filharmónia pripravuje tradičné symfonické alebo vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni Reduty, populárne koncerty pre dospelých, deti a teenagerov či organizované koncerty pre škôlkárov a školákov. Vo vybrané nedeľné popoludnia môžete navštíviť organové koncerty a koncerty Slovenského komorného orchestra. Utorky patria v Malej sále koncertom komorných zoskupení alebo klavírnym recitálom. V ponuke nechýbajú ani obľúbené a vyhľadávané sviatočné koncerty – vianočné, silvestrovské či novoročný, a samozrejme aj obľúbené melódie filmovej hudby.

Filmová hudba / Slovenská filharmónia / Rastislav Štúr / Kam na koncert
Filmová hudba v Slovenskej filharmónii. Foto: A. Trizuljak

Novinkou sezóny bude cyklus Piesňových večerov. Prinesie tri koncerty. Konať sa budú vždy v utorok o 19:00 hod. v Malej sále SF a to v dňoch 7.11.2023, 20.2.2024 a 9.4.2024. Tešiť sa môžete na starostlivo vyskladaný program v podaní Jany Kurucovej, Simona Walffischa či Tomáša Šelca.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou
Kam za kultúrou od pondelka 25. septembra 2023? TOTO sú naše TOP TIPY!

Koncerty sú tematicky zoradené do jednotlivých cyklov, na ktoré si môžete zakúpiť finančne zvýhodnené abonentku a stať sa tak abonentom Slovenskej filharmónie. Pri zakúpení abonentky si vami vybranú sériu koncertov vyberiete a zakúpite prednostne, ešte pred začiatkom predaja vstupeniek na jednotlivé koncerty. V ponuke je aj možnosť zostaviť si svoju vlastnú abonentku na mieru. Vyberiete si päť a viac pre vás zaujímavých koncertov, kde získate tiež zvýhodnenie. Abonentky pre nových záujemcov sú v predaji od pondelka 25.9. do piatka 6.10.2023.  Predaj vstupeniek na jednotlivé koncerty sa začne v pondelok 9. októbra 2023.

TS, Slovenská filharmónia, www.filharmonia.sk

Zdroj: Slovenská filharmónia

Redakciu informovala Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Komorný zbor Konzervatória
Culture Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

„Dve krásy – jeden duch“ – dva večery s velikánmi v podaní Konzervatória

„Dve krásy – jeden duch“. Dva večery s velikánmi chorálovo-organovej tvorby v podaní najstaršieho slovenského konzervatória a hostí.

Read More
Spišské divadlo
Culture Divadlo News Odporúčame Podujatia PR

Spišské divadlo na záver sezóny na festivale v Martine aj so Zlatou labuťou

Spišské divadlo čaká záver sezóny. Uvedie dve derniéry a vystúpi na festivale v Martine. Čaká ho aj tradičný galavečer Zlatá labuť.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Slovenská filharmónia exkluzívne aj na záver 75. sezóny

Záver jubilejnej sezóny sa blíži. Slovenská filharmónia dá bodku za 75. koncertnou sezónou naozaj veľkolepo.

Read More
Translate »