Novinky

Do slovenských kín mieria Traja mušketieri Milady. V hlavnej úlohe prichádza Eva Green

Traja mušketieri Milady / Eva Green

Do slovenských kín mieri epické vyvrcholenie filmovej adaptácie dobrodružného románu Alexandra Dumasa pod názvom Traja mušketieri Milady. „Tento film ponúka úžasnú víziu Milady, ktorá kontrastuje s tou, akú sme doteraz videli v iných adaptáciách Dumasovho románu,“ prezrádza o svojej postave modelka a herečka Eva Green.

Snímku Traja mušketieri Milady uvedie do kín MAGIC BOX SLOVAKIA vo štvrtok 14. 12. 2023. Príbeh filmu nás zavedie do Francúzska, ktoré sa zmieta v hlbokom rozvrate. Je vyhlásená vojna. D’Artagnan s vernými mušketiermi sú poslednou hradbou pred chaosom. Osud ich však nečakane vtiahne do rozsiahleho sprisahania a D’Artagnanovu lásku Constance unesú.

Traja mušketieri Milady /

Pri zúfalej snahe zachrániť ju, musí mladý mušketier spojiť svoje sily so záhadnou Milady de Winter. Nikomu neverí. Zdá sa, že rešpektuje kardinála Richelieua, ktorý pozná jej tajomstvo, ale verím, že Milady koná sama, nepodlieha mu. Veľmi sa mi páči scéna, keď sa v stane snaží zviesť d’Artagnana, a dáva si dolu parochňu: na okamih vidíme jej pravú tvár. Milady nemá žiadnych priateľov, je outsider,hovorí držiteľka ceny BAFTA a pokračuje: Milady je mimoriadna postava, ktorá sa nebojí smrti a ktorá na seba berie superhrdinský charakter. Pripomína mi sfingu. Jej činy sú vždy prekvapivé. V jej blízkosti vždy musíte byť v strehu, pretože jej kroky sú nepredvídateľné,tvrdí Eva Green.

Traja mušketieri Milady / Eva Green

Ale dlho skrývané tajomstvo, ktoré sa vynorí z minulosti, rozbíja pevné spojenectvo. S kaskadérmi sme sa snažili nájsť iný spôsob boja ako bojujú mušketieri. Ukázalo sa, že som prekvapivo zručnejšia, keď mám zbrane v oboch rukách ako len v jednej! Musieť pri boji používať obe ruky naraz mi umožňuje viac sa koncentrovať. A navyše milujem ázijskú kinematografiu… V duchu som si rada predstavovala, že Milady veľmi cestovala, aby sa tento spôsob boja naučila,dodáva francúzska herečka. Mušketierov čaká strašná voľba. Ak chcú dokončiť svoju misiu a zachrániť Francúzsko, musia obetovať tých, ktorých milujú…

Nové spracovanie s pôsobivým castom

Nové spracovanie nesmrteľného dobrodružstva disponuje pôsobivým hviezdnym hereckým obsadením. Okrem pôvabnej Evy Greenovej (Casino Royale, Sirotinec slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti) diváci vo filme Traja mušketieri Milady uvidia aj Vincenta Cassela (Jason Bourne, Asterix a Obelix, Čierna labuť), Olivera Jacksona-Cohena (Neviditeľný), Louisa Garrela (Nevinný) či Romaina Durisa (Náš boj).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou
Kam za kultúrou od 11. decembra 2023? TOTO sú naše TIPY

TS, Be Well Media, bewellmedia.sk

Foto/Zdroj: Be Well Media

Redakciu informoval a fotografie poskytol Radomír Brhlík, PR manažér, Be Well Media

Divadlo Jána Palárika
Community Culture Divadlo Festivaly News PR

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 sa začína už čoskoro

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 ovládne Trnavu už čoskoro. Ponúkne osmičku inscenácií špičkových divadiel i pestrý sprievodný program.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Eventy News PR

V Redute sa uskutoční11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete už dnes

Už v septembri sa v Slovenskej filharmónii uskutoční 11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete do 15. júla 2024.

Read More
Alexander Fellmayer ako Mozart_Foto Petra Bošanská
Culture Hudba News Podujatia PR

Mozart pozýva deti do košickej filky

Mozart pozýva deti do košickej filky. Spoznajte spolu s deťmi život i dielo nesmrteľného skladateľa s košickými filharmonikmi a Gabrielom Rovňákom!

Read More
Translate »