Novinky

BIBIANA už dnes pripravuje BIB VIP – ŠPECIÁL

BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava

Na všetkých zahraničných hostí, návštevníkov, priateľov, milovníkov ilustrácií a Bienále ilustrácií Bratislava čaká v Medzinárodnom dome umenia pre deti - BIBIANA počas poslednej novembrovej dekády špeciálny program: BIB VIP ŠPECIÁL.

V rámci novembrového programu 29. ročníka Bienále ilustrácií Bratislava nájdete v bratislavskom Medzinárodnom dome umenia pre deti – BIBIANA program s názvom BIB VIP – ŠPECIÁL. Špeciálny kurátorský sprievod Súťažnou prehliadkou BIB s Hanou Križanovou z oddelenia BIB v angličtine cieli na zahraničných hostí. Priblíži dramaturgické novinky BIB 2023, súťažnú kolekciu, víťazov a víťazky. Začína sa už v stredu 22. novembra 2023 o 18:00. Pre účasť je potrebná rezervácia cez rezervačný systém vopred. Posledný kurátorský výklad BIB 2023 bude v slovenčine v stredu 29. novembra taktiež o 18:00.

Pohľad na súťažnú výstavu BIB 2023. / Bienále ilustrácií Bratislava / Kam za kultúrou
Pohľad na súťažnú výstavu BIB 2023.

Pre pohodlné návštevy, sprievod škôl a záujem divákov o BIB 2023, medzinárodnú súťažnú prehliadku originálov ilustrácií kníh pre deti a mládež Bienále ilustrácií Bratislava, upravila BIBIANA otváracie hodiny. Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA na Panskej je počas BIB 2023 otvorený od utorka do nedele od 10:00 do 20:00, pričom sprievod súťažnou medzinárodnou prehliadkou ilustrácií sa začína od 10-tej každú polhodinu. Čitáreň BIBIANY je otvorená od utorka do piatka od 10:00 do 16:00, v sobotu a nedeľu od 10:00 do 18:00.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Pečiatka BIB / BIBIANA / Bienále ilustrácií Bratislava

Najmenší návštevníci si medzinárodnú prehliadku ilustrácií môžu užiť s interaktívnym sprievodom súťažnou výstavou BIB 2023 s názvom Cesta okolo sveta ilustráciou. Dieťa sa spolu so špeciálnou mapou vydá na dobrodružnú cestu svetom ilustrácie. Najmenší návštevníci si medzinárodnú prehliadku ilustrácií môžu užiť s interaktívnym sprievodom súťažnou výstavou BIB 2023 s názvom Cesta okolo sveta ilustráciou. Dieťa sa spolu so špeciálnou mapou vydá na dobrodružnú cestu svetom ilustrácie. Sprievodnou aktivitou na výstave je aj pátracia aktivita s názvom BIB Pátračka.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam na výstavy
Kam za kultúrou? Novembrové tipy na výstavy (11/2023)

TS, Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA, www.bibiana.sk

Foto/Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala Lucia Marcinátová, PR a sociálne média, BIBIANA

Správu sme redakčne upravili (red)

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »