Novinky

SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert BAMF 2022 pozná víťaza

Súťaž / Bratislava Mozart Festival 2022 / Otvárací koncert

Súťaž o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním Pavel Vrabec z Bratislavy.

Pri príležitosti začiatku nového vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky na festivalový otvárací koncert. Témou koncertu v piatok 28.10.2022 v Katedrále sv. Martina v Bratislave bol – ako tradícia velí – Mozartovo Requiem. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 27.10.2022 po 20,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: 𝐊𝐭𝐨𝐫𝐲́ 𝐫𝐨𝐜̌𝐧𝐢́𝐤 𝐟𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥𝐮 𝐁𝐫𝐚𝐭𝐢𝐬𝐥𝐚𝐯𝐚 𝐌𝐨𝐳𝐚𝐫𝐭 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐩𝐫𝐚́𝐯𝐞 𝐳𝐚𝐜̌𝐢́𝐧𝐚?  Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “deviaty ročník”.  Súťaž prebiehala v dňoch 26. – 27. októbra 2022 do 20,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert Bratislava Mozart Festival.

A my máme víťaza. Je ním Pavel Vrabec. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných na https://www.artandhistorymagazine.eu/aktualne/sutaz/ splnil a súťažnú otázku správne zodpovedal jeden respondent. 

Bratislavské hudobné slávnosti / BHS / 58 / 2023 / Kam za kultúrou
Culture Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Začínajú sa Bratislavské hudobné slávnosti. 58. ročník prinesie do dokonalosti vyladený program i niekoľko noviniek

Začína sa prestížna oslava hudby – Bratislavské hudobné slávnosti. Tento rok píše svoj 58. ročník a sľubuje jedinečné zážitky.

Read More
Štátna opera
Culture Divadlo News PR

Sólisti Štátnej opery mieria opäť do Japonska

Sólisti Štátnej opery mieri opäť do Japonska, kde uvedú desať predstavení. Nadväzujú tak na prerušenú tradíciu. Kedy vyrážajú a s akým programom vystúpia?

Read More
Kam za kultúrou od pondelka 18. septembra 2023? TOTO sú naše TOP tipy!
Culture Divadlo Festivaly Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

Kam za kultúrou od pondelka 18. septembra 2023? TOTO sú naše TOP tipy!

Nový týždeň nám klope na vrátka, a tak je ten správny čas na najnovší diel TOP tipov Kam za kultúrou. Kam v 38. kalendárni týždeň roka 2023?

Read More
Translate »