Novinky

SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert BAMF 2022 pozná víťaza

Súťaž / Bratislava Mozart Festival 2022 / Otvárací koncert

Súťaž o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním Pavel Vrabec z Bratislavy.

Pri príležitosti začiatku nového vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky na festivalový otvárací koncert. Témou koncertu v piatok 28.10.2022 v Katedrále sv. Martina v Bratislave bol – ako tradícia velí – Mozartovo Requiem. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 27.10.2022 po 20,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: 𝐊𝐭𝐨𝐫𝐲́ 𝐫𝐨𝐜̌𝐧𝐢́𝐤 𝐟𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥𝐮 𝐁𝐫𝐚𝐭𝐢𝐬𝐥𝐚𝐯𝐚 𝐌𝐨𝐳𝐚𝐫𝐭 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐩𝐫𝐚́𝐯𝐞 𝐳𝐚𝐜̌𝐢́𝐧𝐚?  Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “deviaty ročník”.  Súťaž prebiehala v dňoch 26. – 27. októbra 2022 do 20,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert Bratislava Mozart Festival.

A my máme víťaza. Je ním Pavel Vrabec. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných na https://www.artandhistorymagazine.eu/aktualne/sutaz/ splnil a súťažnú otázku správne zodpovedal jeden respondent. 

Kam za kultúrou? TOTO prináša svet divadla od pondelka 17.6.2024
Culture Divadlo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO prináša svet divadla od pondelka 17.6.2024

TOP tipy na divadelné predstavenia tu máme pre vás aj teraz. Kam za kultúrou od 17. júna 2024? Svet divadla prináša zaujímavé podujatia. TIETO sa oplatí navštíviť!

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú top TIPY pre najbližšie dni
Culture Kam za kultúrou News Odporúčame PR

Kam za kultúrou? TOTO sú top TIPY pre najbližšie dni

Nový týždeň, nové tipy. Kam za kultúrou v týždni od pondelka 17. júna 2024? Toto sú tie najzaujímavejšie kultúrne podujatia najbližších dní!

Read More
Komorný zbor Konzervatória
Culture Hudba Kam za kultúrou Koncerty News Odporúčame PR

„Dve krásy – jeden duch“ – dva večery s velikánmi v podaní Konzervatória

„Dve krásy – jeden duch“. Dva večery s velikánmi chorálovo-organovej tvorby v podaní najstaršieho slovenského konzervatória a hostí.

Read More
Translate »