Novinky

SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert BAMF 2022 pozná víťaza

Súťaž / Bratislava Mozart Festival 2022 / Otvárací koncert

Súťaž o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním Pavel Vrabec z Bratislavy.

Pri príležitosti začiatku nového vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky na festivalový otvárací koncert. Témou koncertu v piatok 28.10.2022 v Katedrále sv. Martina v Bratislave bol – ako tradícia velí – Mozartovo Requiem. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 27.10.2022 po 20,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: 𝐊𝐭𝐨𝐫𝐲́ 𝐫𝐨𝐜̌𝐧𝐢́𝐤 𝐟𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥𝐮 𝐁𝐫𝐚𝐭𝐢𝐬𝐥𝐚𝐯𝐚 𝐌𝐨𝐳𝐚𝐫𝐭 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐩𝐫𝐚́𝐯𝐞 𝐳𝐚𝐜̌𝐢́𝐧𝐚?  Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “deviaty ročník”.  Súťaž prebiehala v dňoch 26. – 27. októbra 2022 do 20,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na otvárací koncert Bratislava Mozart Festival.

A my máme víťaza. Je ním Pavel Vrabec. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných na https://www.artandhistorymagazine.eu/aktualne/sutaz/ splnil a súťažnú otázku správne zodpovedal jeden respondent. 

Smetana Gala
Culture Divadlo História Koncerty News Odporúčame

Národní divadlo v Prahe oslávi galakoncertom Smetana Gala 200 rokov narodenia Bedřicha Smetanu

Národní divadlo v Prahe pripravuje galakoncert Smetana Gala k 200. výročiu narodenia Bedřicha Smetanu za účasti hviezd.

Read More
Amadeus / Slovenské DIvadlo Tanca / Kam za kultúrou
Culture Dance Divadlo Eventy News Odporúčame PR

Slovenské divadlo tanca uvádza nový titul. Geniálny Amadeus strieda fenomenálnu Carmen

Slovenské divadlo tanca prichádza s novinkou. Po fenomenálnom predstavení Carmen prichádza geniálny Amadeus v réžii Jána Ďurovčíka. Súbor s ním krátko po premiére mieri na turné.

Read More
Juraj Valčuha / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenská filharmónia privíta Juraja Valčuhu. Uvedú Mahlerovu tretiu symfóniu

Slovenská filharmónia privíta vzácneho hosťa – svetovo uznávaného dirigenta Juraja Valčuhu. Spolu so sólistkou Ester Pavlů i ďalšími účinkujúcimi uvedú Mahlerovú Tretiu symfóniu.

Read More
Translate »