Novinky

SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na BAMF: Družecký v Budíne pozná víťaza

BAMF / Družecký v Budíne / súťaž

Súťaž o 2 VIP vstupenky na koncert s názvom Družecký v Budíne, ktorý prináša Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním pani Danica Viktorini-Lisa z Bratislavy. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Počas aktuálneho vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky aj na ďalší festivalový koncert. Témou koncertu v nedeľu 13.11.2022 v Koncertnej sieni Klarisky v Bratislave je Mozartov súčasník Juraj Družecký. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 11.11.2022 po 16,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: VIETE, V SLUŽBÁCH KTORÝCH DVOCH OSOBNOSTÍ BOL JURAJ DRUŽECKÝ V BRATISLAVE? Ďalšou podmienkou bolo „páči sa mi“ daného súťažného príspevku. Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “𝘃 𝗕𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀𝗹𝗮𝘃𝗲 𝗯𝗼𝗹 𝘃 𝘀𝗹𝘂ž𝗯á𝗰𝗵 𝗔𝗻𝘁𝗼𝗻𝗮 𝗚𝗿𝗮𝘀𝘀𝗮𝗹𝗸𝗼𝘃𝗶𝗰𝗵𝗮 𝗮 𝗽𝗿í𝗺𝗮𝘀𝗮 (𝗼𝘀𝘁𝗿𝗶𝗵𝗼𝗺𝘀𝗸é𝗵𝗼 𝗮𝗿𝗰𝗶𝗯𝗶𝘀𝗸𝘂𝗽𝗮) 𝗝𝗼𝘇𝗲𝗳𝗮 𝗕𝗮𝘁𝘁𝗵𝘆á𝗻𝘆𝗶𝗵𝗼“.  Súťaž prebiehala v dňoch 8. – 11. novembra 2022 do 16,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na tento koncert Bratislava Mozart Festival.

Poznáme víťaza

Na našom instagramovom profile neodpovedal nik na našu otázku, hoci príspevok olikeovali šiesti. Súťažný príspevok na Facebooku olikekovali 10, na otázku zodpovedali piati súťažiaci. Z piatich súťažiacich bola jedna správna odpoveď. Ostatní zúčastnení súťažiaci uviedli z bratislavského obdobia len Jozefa Batthyányiho, a ďalšieho – palatína Jozefa Antona Jana Lotrinskeho uviedli z jeho pobytu v Budíne.

A my máme víťaza. Je ním  Danica Viktorini-Lisa, ktorá správne zodpovedala na našu otázku a splnila aj druhú podmienku. Víťazka splnila všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných TU. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok! Ostatní nezúfajte, vstupenky stále zoženiete v sieti Ticketportal. Ďalšia súťaž je tu už o pár desiatok hodín. 

Divadlo Jána Palárika
Community Culture Divadlo Festivaly News PR

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 sa začína už čoskoro

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 ovládne Trnavu už čoskoro. Ponúkne osmičku inscenácií špičkových divadiel i pestrý sprievodný program.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Eventy News PR

V Redute sa uskutoční11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete už dnes

Už v septembri sa v Slovenskej filharmónii uskutoční 11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete do 15. júla 2024.

Read More
Alexander Fellmayer ako Mozart_Foto Petra Bošanská
Culture Hudba News Podujatia PR

Mozart pozýva deti do košickej filky

Mozart pozýva deti do košickej filky. Spoznajte spolu s deťmi život i dielo nesmrteľného skladateľa s košickými filharmonikmi a Gabrielom Rovňákom!

Read More
Translate »