Novinky

SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na BAMF: Družecký v Budíne pozná víťaza

BAMF / Družecký v Budíne / súťaž

Súťaž o 2 VIP vstupenky na koncert s názvom Družecký v Budíne, ktorý prináša Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním pani Danica Viktorini-Lisa z Bratislavy. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Počas aktuálneho vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky aj na ďalší festivalový koncert. Témou koncertu v nedeľu 13.11.2022 v Koncertnej sieni Klarisky v Bratislave je Mozartov súčasník Juraj Družecký. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 11.11.2022 po 16,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: VIETE, V SLUŽBÁCH KTORÝCH DVOCH OSOBNOSTÍ BOL JURAJ DRUŽECKÝ V BRATISLAVE? Ďalšou podmienkou bolo „páči sa mi“ daného súťažného príspevku. Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “𝘃 𝗕𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀𝗹𝗮𝘃𝗲 𝗯𝗼𝗹 𝘃 𝘀𝗹𝘂ž𝗯á𝗰𝗵 𝗔𝗻𝘁𝗼𝗻𝗮 𝗚𝗿𝗮𝘀𝘀𝗮𝗹𝗸𝗼𝘃𝗶𝗰𝗵𝗮 𝗮 𝗽𝗿í𝗺𝗮𝘀𝗮 (𝗼𝘀𝘁𝗿𝗶𝗵𝗼𝗺𝘀𝗸é𝗵𝗼 𝗮𝗿𝗰𝗶𝗯𝗶𝘀𝗸𝘂𝗽𝗮) 𝗝𝗼𝘇𝗲𝗳𝗮 𝗕𝗮𝘁𝘁𝗵𝘆á𝗻𝘆𝗶𝗵𝗼“.  Súťaž prebiehala v dňoch 8. – 11. novembra 2022 do 16,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na tento koncert Bratislava Mozart Festival.

Poznáme víťaza

Na našom instagramovom profile neodpovedal nik na našu otázku, hoci príspevok olikeovali šiesti. Súťažný príspevok na Facebooku olikekovali 10, na otázku zodpovedali piati súťažiaci. Z piatich súťažiacich bola jedna správna odpoveď. Ostatní zúčastnení súťažiaci uviedli z bratislavského obdobia len Jozefa Batthyányiho, a ďalšieho – palatína Jozefa Antona Jana Lotrinskeho uviedli z jeho pobytu v Budíne.

A my máme víťaza. Je ním  Danica Viktorini-Lisa, ktorá správne zodpovedala na našu otázku a splnila aj druhú podmienku. Víťazka splnila všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných TU. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok! Ostatní nezúfajte, vstupenky stále zoženiete v sieti Ticketportal. Ďalšia súťaž je tu už o pár desiatok hodín. 

SND
Culture Divadlo News PR

SND zriadilo Klub priateľov a mecénov Slovenského národného divadla

Slovenské národné divadlo zriadilo Klub priateľov a mecénov SND, ktorý pod známym heslom Pod heslom „Národ sebe“ spúšťa od marca…

Read More
Saxophobia Bratislava
Culture Eventy Hudba News PR

Saxofónová udalosť roka je tu: Saxophobia Bratislava 2024

Top saxofónová udalosť roka – Saxophobia Bratislava je už tu. Okrem medzinárodných majstrovských kurzov ponúka aj dva verejné koncerty.

Read More
V prvý marcový týždeň sa koná Týždeň slovenských knižníc 2024
Culture Eventy Literatúra News PR

V prvý marcový týždeň sa koná Týždeň slovenských knižníc 2024

Týždeň slovenských knižníc sa koná i tento rok. Do podujatia sa pripojilo opäť mnoho slovenských knižníc. Pri tej príležitosti čaká množstvo podujatí na návštevníkov naprieč všetkými vekovými kategóriami…

Read More
Translate »