SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na BAMF: Družecký v Budíne pozná víťaza

BAMF / Družecký v Budíne / súťaž

Súťaž o 2 VIP vstupenky na koncert s názvom Družecký v Budíne, ktorý prináša Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním pani Danica Viktorini-Lisa z Bratislavy. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Počas aktuálneho vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky aj na ďalší festivalový koncert. Témou koncertu v nedeľu 13.11.2022 v Koncertnej sieni Klarisky v Bratislave je Mozartov súčasník Juraj Družecký. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 11.11.2022 po 16,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: VIETE, V SLUŽBÁCH KTORÝCH DVOCH OSOBNOSTÍ BOL JURAJ DRUŽECKÝ V BRATISLAVE? Ďalšou podmienkou bolo „páči sa mi“ daného súťažného príspevku. Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “𝘃 𝗕𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀𝗹𝗮𝘃𝗲 𝗯𝗼𝗹 𝘃 𝘀𝗹𝘂ž𝗯á𝗰𝗵 𝗔𝗻𝘁𝗼𝗻𝗮 𝗚𝗿𝗮𝘀𝘀𝗮𝗹𝗸𝗼𝘃𝗶𝗰𝗵𝗮 𝗮 𝗽𝗿í𝗺𝗮𝘀𝗮 (𝗼𝘀𝘁𝗿𝗶𝗵𝗼𝗺𝘀𝗸é𝗵𝗼 𝗮𝗿𝗰𝗶𝗯𝗶𝘀𝗸𝘂𝗽𝗮) 𝗝𝗼𝘇𝗲𝗳𝗮 𝗕𝗮𝘁𝘁𝗵𝘆á𝗻𝘆𝗶𝗵𝗼“.  Súťaž prebiehala v dňoch 8. – 11. novembra 2022 do 16,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na tento koncert Bratislava Mozart Festival.

Poznáme víťaza

Na našom instagramovom profile neodpovedal nik na našu otázku, hoci príspevok olikeovali šiesti. Súťažný príspevok na Facebooku olikekovali 10, na otázku zodpovedali piati súťažiaci. Z piatich súťažiacich bola jedna správna odpoveď. Ostatní zúčastnení súťažiaci uviedli z bratislavského obdobia len Jozefa Batthyányiho, a ďalšieho – palatína Jozefa Antona Jana Lotrinskeho uviedli z jeho pobytu v Budíne.

A my máme víťaza. Je ním  Danica Viktorini-Lisa, ktorá správne zodpovedala na našu otázku a splnila aj druhú podmienku. Víťazka splnila všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných TU. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok! Ostatní nezúfajte, vstupenky stále zoženiete v sieti Ticketportal. Ďalšia súťaž je tu už o pár desiatok hodín. 

Virtuózi V4+ Slovinsko 2022 / semifinále
Culture Hudba News Odporúčame

Virtuózi V4+Slovinsko 2022: poznáme semifinalistov

V posledný novembrový piatok sme boli svedkami národného kola, ktoré u nás odvysielala televízna Dvojka. Česká televízia divákom sprostredkúva až medzinárodné kolá, a tak sme sa museli spoliehať na vysielanie televíznej Dvojky, poľskej TVP Kultura alebo maďarskej TV DUNA. Päť krajín, súboj 20 talentovaných semifinalistov, hviezdna porota i hostia – aj také budú dve semifinálové […]

Read More
Tučniaky / Divadlo Nová scéna
Divadlo News Odporúčame PR

TUČNIAKY – premiéra hudobnej rozprávky v Divadle Nová scéna

Divadlo Nová scéna uvedie dňa 4. decembra 2022 o 10.00 a 15.00 hod. premiéry hudobnej rozprávky pre malé i veľké deti TUČNIAKY od nemeckého autora Ulricha Huba. Láskavý humor hry, pesničky, herecká hravosť a nápaditosť. To sú hlavné atribúty rozprávky TUČNIAKY, ktorá žne úspech po celej Európe. Inscenovali ju vo viac než tridsiatich jazykoch v […]

Read More
SND
Culture Divadlo News

Odborníci upozorňujú na riziká električky pred SND

Už nielen Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, občianski aktivisti, architekti a urbanisti, ale aj odborníci na akustiku a vibrácie upozorňujú na vážne problémy, ktoré by prinieslo vybudovanie električkovej trate pred novou budovou Slovenského národného divadla tak, ako to plánuje developer s podporou Magistrátu hlavného mesta Bratislava. Budú električky pred SND na Pribinovej ulici? Výsledky meraní autorov […]

Read More
Translate »