SÚŤAŽ o 2 VIP vstupenky na BAMF: Družecký v Budíne pozná víťaza

BAMF / Družecký v Budíne / súťaž

Súťaž o 2 VIP vstupenky na koncert s názvom Družecký v Budíne, ktorý prináša Bratislava Mozart Festival s Art & History Magazine už pozná víťaza. Je ním pani Danica Viktorini-Lisa z Bratislavy. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok!

Počas aktuálneho vydania Bratislava Mozart Festival 2022 redakcia Art & History Magazine vyhlásila súťaž o dve VIP vstupenky aj na ďalší festivalový koncert. Témou koncertu v nedeľu 13.11.2022 v Koncertnej sieni Klarisky v Bratislave je Mozartov súčasník Juraj Družecký. Súťaž prebiehala na facebookovom a instagramovom profile magazínu. Víťaza sme podľa prísľubu vyhlásili už 11.11.2022 po 16,00 hod. na našom profile na Facebooku a Instagrame. 

Pripomíname súťažnú otázku spojenú s úlohou “LIKE” na príspevok: VIETE, V SLUŽBÁCH KTORÝCH DVOCH OSOBNOSTÍ BOL JURAJ DRUŽECKÝ V BRATISLAVE? Ďalšou podmienkou bolo „páči sa mi“ daného súťažného príspevku. Správna odpoveď na súťažnú otázku znie “𝘃 𝗕𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀𝗹𝗮𝘃𝗲 𝗯𝗼𝗹 𝘃 𝘀𝗹𝘂ž𝗯á𝗰𝗵 𝗔𝗻𝘁𝗼𝗻𝗮 𝗚𝗿𝗮𝘀𝘀𝗮𝗹𝗸𝗼𝘃𝗶𝗰𝗵𝗮 𝗮 𝗽𝗿í𝗺𝗮𝘀𝗮 (𝗼𝘀𝘁𝗿𝗶𝗵𝗼𝗺𝘀𝗸é𝗵𝗼 𝗮𝗿𝗰𝗶𝗯𝗶𝘀𝗸𝘂𝗽𝗮) 𝗝𝗼𝘇𝗲𝗳𝗮 𝗕𝗮𝘁𝘁𝗵𝘆á𝗻𝘆𝗶𝗵𝗼“.  Súťaž prebiehala v dňoch 8. – 11. novembra 2022 do 16,00 hod. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa na našom facebookovom a instagramovom profile zapojili do súťaže o 2 VIP vstupenky na tento koncert Bratislava Mozart Festival.

Poznáme víťaza

Na našom instagramovom profile neodpovedal nik na našu otázku, hoci príspevok olikeovali šiesti. Súťažný príspevok na Facebooku olikekovali 10, na otázku zodpovedali piati súťažiaci. Z piatich súťažiacich bola jedna správna odpoveď. Ostatní zúčastnení súťažiaci uviedli z bratislavského obdobia len Jozefa Batthyányiho, a ďalšieho – palatína Jozefa Antona Jana Lotrinskeho uviedli z jeho pobytu v Budíne.

A my máme víťaza. Je ním  Danica Viktorini-Lisa, ktorá správne zodpovedala na našu otázku a splnila aj druhú podmienku. Víťazka splnila všetky podmienky na zaradenie do súťaže definované v pravidlách dostupných TU. Srdečne blahoželáme a želáme príjemný umelecký zážitok! Ostatní nezúfajte, vstupenky stále zoženiete v sieti Ticketportal. Ďalšia súťaž je tu už o pár desiatok hodín. 

Šiesty ročník festivalu Věčná naděje otvorí Verdiho Requiem vo výnimočnom prevedení
Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR Udalosti

Trio Bohémo dnes zakončí jarnú časť festivalu Věčná naděje

Šiesty ročník festivalu Věčná naděje zakončí svoju jarnú časť 30. marca koncertom Tria Bohémo v kostole sv. Vavrinca na Malej Strane. „Počas šiestich týždňov sme mohli obdivovať diela nielen terezínskych skladateľov, ale tiež si vypočuť prednášku o hudobnom a kultúrnom živote v Terezíně, zažiť vôbec prvý koncert projektu Terne Čhave: Porajmos, spracúvajúci piesne pripomínajúce obete […]

Read More
Veľká noc 2023 / koncerty
Culture Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Veľká noc 2023 s hudbou v sviatočnej atmosfére

Pre niektorých sviatky jari a pre iných je Veľká noc spojená s pripomienkou umučenia, smrti a zmŕtvychvstania Ježiša Krista. Ako po minulé roky, tak aj v tomto roku, tieto sviatky spestria sviatočné koncerty aj v Slovenskej filharmónii. Tento rok je ponuka veľkonočných koncertov naozaj bohatá a veľmi atraktívna. Začínajú sa už na Kvetnú (presnejšie Palmovú) […]

Read More
Allegretto Žilina 2023
Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR Udalosti

Allegretto Žilina 2023 s atraktívnym programom štartuje o necelý mesiac

Stredoeurópsky festival koncertného umenia Allegretto Žilina 2023 sa nezadržateľne blíži. Aký program prináša jeho 32. ročník, ktorý sa uskutoční v dňoch 24. – 29. apríla 2023 v Dome umenia Fatra? Šesť dní, sedem koncertov, dvanásť umelcov zo siedmich krajín a zaujímavé dramaturgie, a to nie je zďaleka všetko. Žilinskému publiku Allegretto Žilina opäť sprostredkuje výnimočný umelecký […]

Read More
Translate »