STING to v Bratislave roztočí o pár dní!

Sting KE

Po mimoriadne úspešnom koncerte v Košiciach, v rámci MY SONGS Tour, sa STING teší aj na bratislavské publikum! Svoje najväčšie hity, ale aj novinky z albumu The Bridge, predstaví na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu už čoskoro!

Hudobnými cenami ovenčený anglický spevák STING si približne pred dvoma týždňami získal srdcia Slovákov na východe našej krajiny! Jeho dynamickú šou v Košiciach  ocenili návštevníci koncertu i hudobní žurnalisti, ktorí sa koncertu zúčastnili. Zástupcovia médií po koncerte anglickú hviezdu ovenčili titulkami: Sting naservíroval fanúšikom v Košiciach najväčšie hity aj absolútne skvosty z celej svojej kariéry”. “ Hudobná legenda dvihla na nohy košickú arénu. Sting sa po desiatich rokoch vrátil s tým naj zo svojej tvorby, ale aj  Sting sa po 10 rokoch vrátil do Košíc, privítala ho plná Steel Aréna.

Miluje slovenské publikum

Sting slovenské publikum, jeho interakciu a energiu vždy veľmi oceňoval. Posledné roky sa do našich končín vracal každoročne. Jeho zvyk však prerušila pandémia a termíny koncertov sa niekoľkokrát presunuli. Niekoľkoročná pauza však umožnila vylepšenie jeho MY SONGS Tour, s ktorým sa spevák v Bratislave naposledy predstavil pred tromi rokmi. Návštevníci bratislavského podujatia, ktoré sa uskutoční 30.10.2022 na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu,  môžu v porovnaní s posledným koncertom v hlavnom meste očakávať efektnú pódiovú scénu plnú svetiel a obrovských Led obrazoviek, na ktorých sa počas koncertu striedajú animácie s videom či Live zábermi. Okrem hudobného zážitku si tak fanúšikovia užijú aj vizuálne a nie len pohľadom na megahviezdu a jeho skvelú kapelu.

Inzercia
Melos-Étos

Sting na My Songs Tour 2022 zobral aj svojho syna!

Obrovským pozitívnym prekvapením tohtoročnej koncertnej šnúry je i hudobný hosť, ktorý koncert otvára. Svojím spevom skvelý “warm up“ urobila Stingova mladšia, namakaná kópia, Joe Sumner. Okrem vizuálnej podoby,  gény nezaprie ani farbou hlasu. Priaznivci  Stinga si tak počas 30 minút vypočujú (možno) jeho nástupcu, ktorý má všetky predpoklady ísť v otcových šľapajach.

Set List koncertu je taktiež vynovený. Zaznejú hity mapujúce Stingovu kariéru, ale aj novinky

V jednom z nedávnych rozhovorov anglický gentleman Sir Gordon Matthew Thomas Sumner alias Sting (toto oslovenie speváka vždy poteší a je nnae neho patrične hrdý) povedal: „V Košiciach zahráme 3 piesne z nového albumu The Bridge, nejaké skladby od Police, niečo zo začiatku mojej kariéry a aj piesne z animovaného seriálu Arcane, do ktorého som nahral zopár skladieb, takže to obmieňame“.

Stingovi fanúšikovia si tak zatancujú na piesne  “Message in a Bottle“, Englishman in New York“, “Every Little Thing She Does is Magic“, “It´s  Love“, “For Her Love“, “Rushing Water“, “If I Ever Lose My Faith in You“, “Fields of Gold“, “Spirits In The Material World “, “Brand New Day “, “Shape of My Heart“, “Heavy Cloud No Rain“, “Walking On The Moon“, “So Lonely“, “Desert Rose“, “King of Pain“ , “Every Breath You Take“, “Roxanne“ a v neposlednom rade aj “Fragile“

V spomínanom rozhovore pri otázke, či mení repertoár skladieb podľa mesta, v ktorom hrá, Sting odpovedal: „Nie, niekedy niektorú skladbu vyradím, nechám ju oddýchnuť a potom ju zaradím naspäť, je to také osvieženie.“ Návštevníci koncertu sa tak môžu dopredu pripraviť a spolu so Stingom si zaspievať uvedené piesne a možno aj v tomto poradí!  Návštevníci Stingovej show sa tak už 30.10.2022 môžu tešiť na vyše jeden a polhodinovú dávku obrovskej energie, ktorú so Stingom na jednom pódiu ukážu aj Dominic Miller (gitara), Josh Freese (bicie), Rufus Miller (gitara), Yolanda Charles (basa), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika), Melissa MusiqueGene Noble (sprievodné vokály). 

Vivien Sting BA

Po úspechu v Košiciach mieri do Bratislavy

„Košický koncert dopadol nad očakávania, Sting so svojou kapelou predviedol výbornú šou. Je to spevák, ktorý každoročne vypredáva štadióny aj v našich končinách. Tento rok hneď dvakrát! Tešíme sa na bratislavský koncert, Slováci si jednoducho vedia užiť dobrú muziku“, priblížili zástupcovia agentúry Vivien, ktorá Stingove koncerty pravidelne usporadúva a zároveň naznačili, že i bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu bude praskať vo švíkoch. „Momentálne máme v riešení, či bude možné pridať ďalšie sedenia na Stingov koncert v Bratislave. Aktuálne je voľných niekoľko posledných sedení a státí,“ vysvetlili. Posledné vstupenky na bratislavský koncert STING – MY SONGS sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal. 

Sting

PR článok

Zdroj foto: Peter Ivan

Zdroj: Janka Marczellová/VIVIEN

Redakciu informovala a fotografie poskytla  Janka Marczellová/VIVIEN

 

*** Posledná aktualizácia: 2022-10-31 (adm) ***  

One thought on “STING to v Bratislave roztočí o pár dní!”

Comments are closed.

Šiesty ročník festivalu Věčná naděje otvorí Verdiho Requiem vo výnimočnom prevedení
Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR Udalosti

Trio Bohémo dnes zakončí jarnú časť festivalu Věčná naděje

Šiesty ročník festivalu Věčná naděje zakončí svoju jarnú časť 30. marca koncertom Tria Bohémo v kostole sv. Vavrinca na Malej Strane. „Počas šiestich týždňov sme mohli obdivovať diela nielen terezínskych skladateľov, ale tiež si vypočuť prednášku o hudobnom a kultúrnom živote v Terezíně, zažiť vôbec prvý koncert projektu Terne Čhave: Porajmos, spracúvajúci piesne pripomínajúce obete […]

Read More
Veľká noc 2023 / koncerty
Culture Hudba Koncerty News Odporúčame PR

Veľká noc 2023 s hudbou v sviatočnej atmosfére

Pre niektorých sviatky jari a pre iných je Veľká noc spojená s pripomienkou umučenia, smrti a zmŕtvychvstania Ježiša Krista. Ako po minulé roky, tak aj v tomto roku, tieto sviatky spestria sviatočné koncerty aj v Slovenskej filharmónii. Tento rok je ponuka veľkonočných koncertov naozaj bohatá a veľmi atraktívna. Začínajú sa už na Kvetnú (presnejšie Palmovú) […]

Read More
Allegretto Žilina 2023
Festivaly Hudba Koncerty News Odporúčame PR Udalosti

Allegretto Žilina 2023 s atraktívnym programom štartuje o necelý mesiac

Stredoeurópsky festival koncertného umenia Allegretto Žilina 2023 sa nezadržateľne blíži. Aký program prináša jeho 32. ročník, ktorý sa uskutoční v dňoch 24. – 29. apríla 2023 v Dome umenia Fatra? Šesť dní, sedem koncertov, dvanásť umelcov zo siedmich krajín a zaujímavé dramaturgie, a to nie je zďaleka všetko. Žilinskému publiku Allegretto Žilina opäť sprostredkuje výnimočný umelecký […]

Read More
Translate »