Novinky

Vianočný pozdrav (2023): Šťastné a veselé!

Vianočný editoriál: Šťastné a veselé!

Konečne sú tu - Vianoce! Aspoň pre väčšinu z nás tie najkrajšie dni roka. A to bez ohľadu na to, či sú pre nás len sviatkami zimy, oddychu, rodiny alebo ich prežívame nábožensky. Štyri týždne príprav a zhonu i nalaďovania sa sú za nami. Prv než nastane čas zasadnúť k štedrovečernému stolu a rozbaliť darčeky pod stromčekom, nech ešte zaznie "Šťastné a veselé!" aj z redakcie portálu Art & History Magazine.

Milí partneri a drahí čitatelia,

dovoľte mi zaželať vám v mene celej redakcie portálu Art & History Magazine krásne, pohodové, spokojné a láskou naplnené vianočné sviatky. Nech pod stromčekom nájdete zdravie, šťastie, lásku i všetko to, čo potrebujete! Kiež sa všade rozhostí mier, pohoda a svornosť! A naším najmladším a verím, že aj najmilším – deťom – želáme radosťou rozžiarené očká! Nech sú tieto Vianoce pre všetkých šťastné a veselé!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Duch Vianoc na slovenských hradoch a zámkoch
Vianoce 2023 na hradoch a zámkoch

Vychutnajte si nadchádzajúce sviatočné dni v kruhu rodiny a priateľov. Ak hľadáte tipy ako stráviť sviatky či dni medzi nimi, prečítajte si veľký prehľad sviatočnej ponuky slovenských televíznych staníc. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Štedrý deň nám nastal, Vianoce sú tu / Šťastné a veselé!
Štedrý deň nám nastal, Vianoce sú tu

Na divákov čakajú zaujímavé hudobné pásma plné koncertov, kultové predstavenia, diela literárnej klasiky či klenoty strieborného plátna. A predovšetkým, rozprávky!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Slovenská filmová klasika spestrí aj tieto Vianoce. Aký bude televízny program počas vianočných sviatkov? / Vianoce
Slovenská filmová klasika spestrí aj tieto Vianoce. Aký bude televízny program počas vianočných sviatkov?

Nechýbajú tiež výnimočné hudobné a divadelné zážitky či atraktívne sviatočné podujatia. Nezabudnite si preto pozrieť aj vianočné vydanie Kam za kultúrou pre posledný týždeň roka 2023 a nechajte sa inšpirovať!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou v posledný týždeň roka 2023
Kam za kultúrou v posledný týždeň roka 2023

No, na našich stránkach sa ešte s rokom 2023 nelúčime. Síce počas najbližších dní oddychujeme aj my. Na ďalšie články sa môžete tešiť už 27. decembra 2023. Ďakujeme za doterajšiu priazeň a zostaňte s nami naladení aj naďalej!

Šťastné a veselé, priatelia!

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »