Novinky

Spoznaj, zbieraj a vyhraj! Aj touto aktivitou pozýva BIBIANA na BIB 2023

Pečiatka BIB / BIBIANA / Bienále ilustrácií Bratislava

Spoznaj ilustrácie, zbieraj pečiatky a vyhraj! Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA pozýva zažiť Bienále ilustrácie Bratislava inšpiratívne i atraktívne...

V rámci medzinárodnej súťažnej prehliadky originálov ilustrácií kníh pre deti a mládež Bienále ilustrácií Bratislava (BIB) pripravil Medzinárodný dom umenia pre deti BIBIANA aj sprievodný program pre deti pod názvom Spoznaj ilustrácie, zbieraj pečiatky a vyhraj. Jeho cieľom je, aby deti, školy, priatelia či rodiny navštívili výstavy, ktoré sú súčasťou BIB 2023 a pozbierali do 3. decembra 2023 minimálne 4 zo 6 pečiatok BIB 2023.

BIB 2023 / BIBIANA / Kam za kultúrou / Kam na výstavy / Bienále ilustrácií Bratislava
Pohľad na súťažnú výstavu BIB 2023.

Pečiatky sa zbierajú na ústrižok mapy BIB, ktoré sú k dispozícii na jednotlivých výstavách. Opečiatkovaný ústrižok mapy je potom potrebné poslať poštou alebo priniesť do vyznačenej krabice v BIBIANE. Všetky opečiatkované ústrižky budú v hre o zaujímavé ceny. Desať detských cien bude BIBIANA žrebovať 6. 12. 2023, nech je Mikuláš nielen sladký, ale aj knižný.

Pečiatka BIB / BIBIANA / Bienále ilustrácií Bratislava

Pečiatky nájdete prirodzene v BIBIANE, medzinárodnom dome umenia pre deti, ale aj v ďalších zapojených inštitúciách. Sú to Univerzitná knižnica Bratislava, Galéria mesta Bratislavy – Pálffyho palác, Budova Ministerstva kultúry SR, Západná terasa Bratislavského hradu či Zichyho palác. Opečiatkovaný ústrižok mapy potom treba poslať poštou na adresu BIBIANA, medzinárodný dom umenia pre deti – Panská 41, 811 02, Bratislava. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
BIB
V bratislavskej BIBIANE otvorili 29. ročník Bienále ilustrácií Bratislava (BIB)

TS, Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA, www.bibiana.sk

Zdroj: BIBIANA

Redakciu informovala a fotografie poskytla Lucia Marcinátová / PR a sociálne média  BIBIANA

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »