Novinky

BIB Pátračka štartuje v novembri

BIB Pátračka štartuje v novembri

Bienále ilustrácie Bratislava (BIB) 2023 prináša so sebou aj sprievodné aktivity. Jednou z nich bude od novembra Pátračka.

Súťažná prehliadka BIB 2023 v BIBIANE predstavuje najlepšie svetové ilustrácie z celého sveta a knižky, ktoré čítajú deti v rôznych krajinách. 2072 ilustrácii od 275 ilustrátorov z 36 krajín sveta. „Každý týždeň jedna otázka, každý týždeň jedna výhra. Odpovede hľadajte na Súťažnej výstave BIB v BIBIANE.“  Pod týmto heslom spúšťa BIBIANA, medzinárodný dom umenia pre deti, sprievodné podujatie k tohtoročnej súťažnej prehliadke BIB 2023. Jedným z nich je Pátračka.

Pátračka / BIBIANA

Pátracia aktivita k nej pod názvom BIB Pátračka štartujete 2. novembra 2023. V priebehu štyroch novembrových týždňov prinesie štyri otázky a vedno s nimi aj štyri výhry. BIBIANA avizuje ich postupné zverejňovanie na svojom webovom sídle a aj na sociálnych sieťach BIBIANY.

Pohľad na súťažnú výstavu BIB 2023. / Bienále ilustrácií Bratislava / Kam za kultúrou
Pohľad na súťažnú výstavu BIB 2023.

V hre sú originálne tašky BIB s knižným prekvapením od slovenských ilustrátorov, ktorí sú súčasťou prestížneho Bienále ilustrácií Bratislava 2023. Odpovede BIB Pátračky treba vypátrať na Súťažnej výstave BIB v BIBIANE. Lístky s odpoveďami na každú súťažnú otázku sa budú vždy počas týždňa zbierať na pokladni Medzinárodného domu umenia pre deti, BIBIANY.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
BIBIANA je počas BIB otvorená dlhšie. Ponúka aj špeciálne sprievody

TS, Medzinárodný dom umenia pre deti, BIBIANA, www.bibiana.sk

Zdroj: BIBIANA
Redakciu informovala Lucia Marcinátová / PR a sociálne média BIBIANA

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Mikulášsky sprievod / sv. Mikuláš
Community Culture Eventy História Lifestyle News

Svätý Mikuláš obdarúva malých i veľkých

6. decembra slávi svätý Mikuláš svoj sviatok, tešia sa malí i veľkí mikulášskym sprievodom Mikuláša s anjelom a čertom, i drobným darčekom.

Read More
Perinbaba a dva svety
Community Culture Eventy Film News PR

Dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation

Uskutočnila sa dojímavá premiéra rozprávky Perinbaba a dva svety. Jakubiskov posledný film si vyslúžil standing ovation.

Read More
Perinbaba a dva svety
Culture Eventy Film News PR

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov Perinbaba a dva svety mieri do kín

Najočakávanejší slovenský film posledných rokov mieri do kín. Jakubiskov ostatný film Perinbaba a dva svety uvedú už o pár dní.

Read More
Translate »