Novinky

André Rieu do Bratislavy v novembri nepríde

Andre Rieu plagat

Do Bratislavy mal tento mesiac po rokoch zavítať husľový virtuóz a veľký show man, holandský huslista svetového mena André Rieu. A sprevádzať ho mal jeho chýrny Orchester Johanna Straussa.

Bratislavským koncertom 18. novembra 2021 mal začať svoje najnovšie svetové turné King of Waltz Tour s podtitulom „Happy Together“. Jedno z najväčších hudobných podujatí tohto roka ale padá za obeť pandémie.

Tohtoročné otváracie trio koncertov  KING OF WALTZ TOUR v Bratislave a vo Viedni  a zároveň jeho jediné tohtoročné predstavenia v našom regióne sa presúvajú na máj 2022.

André Rieu neostal nič dlžný svojej povesti a návštevníkom slovenského koncertu posiela personalizovanú správu.

Andre Rieu
Husľový virtuóz, skladateľ a veľký showman, André Rieu. Zdroj: andrerieu.com

„Vzhľadom na súčasnú situáciu, v súvislosti s pandémiou koronavírusu, som sa rozhodol odložiť tohto týždňový koncert v Bratislave na 31. mája 2022.

Je to veľká udalosť pre 7 000 ľudí a za súčasných okolností, veľmi vysokému počtu infikovaných ľudí a preťažený systém zdravotnej starostlivosti, Vám nemôžem dopriať bezstarostný a šťastný večer a odohrať koncert pre také veľké publikum na Slovensku. Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci, pretože po 19 mesiacoch bez koncertov sme netúžili po ničom inom, ako vyskočiť na pódium a hrať. Ale mám pocit, že toto je jediná správna vec, ktorú teraz môžete urobiť a vaša bezpečnosť je mojou najvyššou prioritou.

Vstupenky na budúcoročný koncert, samozrejme, zostávajú v platnosti. Ďakujem a dúfam, že sa všetci uvidíme 31. mája 2022! Veľa lásky!“

Teší sa na koncert v máji 2022. A my tiež!

Na Slovensku nebudú po prvý raz. Už v roku 2016 k nám zavítali a mali vystúpiť v júni tohto roka. Kvôli pandémii sa však koncert odložil. Veľká šou sa mala odohrať 18. novembra 2021 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Dejiskom koncertu zostane aj budúci rok. Uskutoční 31. mája 2022.

andre-rieu-media-2022

Všetky vstupenky zakúpené na podujatie plánované v novembri 2021 ostávajú podľa informácie usporiadateľa VIVIEN automaticky v platnosti aj naďalej.

Peter Mazalán
Culture Divadlo Hudba News Odporúčame Podujatia PR

Projekt Labutia pieseň s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť

Projekt Labutia pieseň spájajúci činohru s operným umením s Táňou Pauhofovou a Janou Oľhovou prinesie chuť žiť. Kto okrem nich vystúpi?

Read More
Slovenský komorný orchester / Kam za kultúrou / Slovenská filharmónia
Culture Hudba Koncerty News PR

Slovenský komorný orchester s dvojicou virtuózov uvedie v utorok koncertnú poctu

Slovenský komorný orchester privíta dvojicu virtuózov a spoločne uvedú koncertnú poctu s názvom Hommage à Viliam Farkaš a Joseph Kun.

Read More
Kam za kultúrou
Culture Divadlo Eventy Hudba Kam za kultúrou News Odporúčame PR Výtvarné umenie

Hľadáte tipy kam za kultúrou? TOP výber je tu (16/2024)

Hľadáte tipy kam za kultúrou v týždni od 15. apríla 2024? Redakčný výber vám s tým opäť pomôže. Prinášame vám čerstvé tipy na zaujímavé kultúrne podujatia, ktoré prináša 16. týždeň roka 2024.

Read More
Translate »