Novinky

Pripomíname: Snehulienka opäť na hrade Červený Kameň

Snehulienka

Perla Malých Karpát ožije rozprávkou. Na malebný hrad Červený Kameň sa vracia Snehulienka. Divadelné predstavenie poteší malých aj veľkých v ostatne decembrové dni.

SNM-Múzeum Červený Kameň prináša počas vianočných sviatkov svojím návštevníkom rozprávku. Na hrad sa vracia Snehulienka. Príbeh najkrajšej princeznej si v priestoroch múzea môžete pozrieť divadelné predstavenie, rozprávku v dňoch 28. až 30. decembra 2023.

Vianočné predstavenie Snehulienka. Príbeh najkrajšej princeznej oživí na hrade Červený Kameň starú známu otázku: Kto je najkrajší na svete? Stane sa tak priamo v priestoroch hradnej expozície, ktorá sa počas troch dní zmení na nepoznanie. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou v posledný týždeň roka 2023
Kam za kultúrou v posledný týždeň roka 2023

Odpoveď na položenú otázku však vôbec nebude jednoduchá. Snehulienka je totiž jedna z najstarších rozprávok na svete a nie v každom období mala rovnaký osud. Živá hudba, plná rozprávkovosti, tajuplnosti aj vtipu, premení hľadanie Snehulienkinho príbehu na ten najkrajší vianočný zážitok.

Snehulienka

Predstavenie uvedú, ako avizujeme v TOP tipoch Kam za kultúrou pre posledný týždeň roka 2020 v termíne od štvrtka 28.12. do piatka 30.12.2023. Stane sa tak vždy v časoch o 11:00, 12:00, 14:00 a 15:00 hod., pričom predstavenie trvá približne 45 minút. Podľa organizátorov nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Vstupenky si môžete zakúpiť online cez aplikáciu GoOut.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Vianočný koncert
PRIPOMÍNAME: Hrad Červený Kameň privíta Katku Koščovú už vo štvrtok

TS, SNM – Múzeum Červený Kameň, www.hradcervenykamen.sk

Zdroj: SNM – MČK 

Redakciu informoval a fotografie poskytol Ľuboš Haršány kultúrno-propagačný manažér, SNM – Múzeum Červený Kameň

*** Správu sme redakčne upravili (red) ***

Lóránt Chovan
Culture História News Osobnosti Výtvarné umenie

Svetobežný portrétista Lóránt Chován skonal pred 17 rokmi

Patril k svetoznámym portrétistom. Narodil sa vo Vojvodine, študoval v Maďarsku. Portrétista Lóránt Chován bol svetobežník a neraz zavítal na Slovensko, aby navštívil priateľov. Významný svetobežník skonal pred 17 rokmi. Pripomeňte si ho spolu s nami.

Read More
BIBIANA / BIB / Kam za kultúrou / Bienále ilustrácií Bratislava
Community Culture News PR Výtvarné umenie

„Vyfarbi si leto“: BIBIANA pozýva deti na skvelé workshopy s ilustrátormi

Už tretí rok ponúkne Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA originálny program „Vyfarbi si leto“ plný zážitkov. Viac informácií nájdete v článku

Read More
Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)
Cestovanie Culture Expo Kam za kultúrou News Odporúčame Podujatia PR

Kam za kultúrou? TOTO sú naše tipy na zaujímavé výstavy a podujatia (29/2024)

Kam za kultúrou v tretí prázdninový týždeň? Opäť prinášame tipy na zaujímavé výstavy a podujatia najbližších dní, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Read More
Translate »