Novinky

Ďakujeme za priazeň a želáme šťastný a úspešný rok 2024!

Ďakujeme za priazeň a želáme šťastný a úspešný rok 2024!

Rok sa s rokom stretá, čo akosi prirodzene pozýva bilancovať. Skôr než sa rozpŕchneme na silvestrovské zábavy rozlúčiť sa s odchádzajúcim rokom a privítať rok 2024 do hotelov, podnikov či kultúrnych inštitúcií, alebo sa vydáme k rodine a priateľom či v domácnostiach privítame návštevy, prichádzame s poďakovaním i želaním. Chceme nielen zaželať šťastný a veselý silvestrovský večer, ale aj úspešný, spokojný a správne naladený rok 2024!

Vážení čitatelia, partneri a spolupracovníci, skôr ako sa “pilne” aj plne “pohružíme” do príprav silvestrovskej oslavy a vítania roku 2024 na domácej alebo hotelovej párty, koncertoch či špeciáloch v divadlách, dovoľte nám, aby sme sa Vám aj my, celá redakcia – naše redaktorky a redaktori, korektorky, grafičky i administrátorky portálu Art & History Magazine poďakovali za Vašu priazeň a pozitívne spätné väzby, ktorým sa úprimne tešíme. Naším spolupracovníkom a partnerom ďakujeme za výbornú a veľmi podnetnú spoluprácu.  

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Slovenská filharmónia pozýva do Reduty na silvestrovské koncerty i na Nový rok 2024
Slovenská filharmónia pozýva do Reduty na silvestrovské koncerty i na Nový rok

Milí čitatelia,

veríme,  že sme Vás našimi článkami inšpirovali a ponúkli Vám zaujímavosti zo sveta umenia a histórie. 

Zároveň Vám želáme šťastný a veselý silvestrovský večer v znamení priateľskej atmosféry, skvelej zábavy a nefalšovanej radosti! Prajeme i šťastný vstup do nového roka. Kiež bude rok 2024 pre všetkých rokom šťastným, spokojným a úspešným! Nech každého sprevádza šťastie a pevné zdravie, životný optimizmus, láska i radosť, v práci úspech a dobrý zdar! 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kam za kultúrou v prvý týždeň roka 2024 / TOTO sú naše TIPY!
Kam za kultúrou v prvý týždeň roka 2024? TOTO sú naše TIPY!

Vážení priatelia,

budeme sa tešiť, ak nám svoju priazeň zachováte aj v roku nastávajúcom a budeme vás môcť podnetnými článkami inšpirovať. Okrem tradičných tipov Kam za kultúrou nevynecháme ani recenzie, rozhovory či podnetné články z dejín umenia a histórie. Budúcoročnú ponuku spestríme aj článkami z oblasti životného štýlu inšpirovaného históriou či umením. Ponúkneme aj pár poznávacích cestovateľských tipov…

Šťastný novoročný krok pre úspešný a spokojný celý rok 2024!

redakcia portálu Art & History Magazine

 

Foto: Pixabay / canva (smp) ***

Divadlo Jána Palárika
Community Culture Divadlo Festivaly News PR

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 sa začína už čoskoro

Festivalový prírastok Teen Theatre Fest 2024 ovládne Trnavu už čoskoro. Ponúkne osmičku inscenácií špičkových divadiel i pestrý sprievodný program.

Read More
bratislavská Reduta 2023 / Slovenská filharmónia
Culture Eventy News PR

V Redute sa uskutoční11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete už dnes

Už v septembri sa v Slovenskej filharmónii uskutoční 11. medzinárodná klavírna súťaž Johanna Nepomuka Hummela. Prihlásiť sa môžete do 15. júla 2024.

Read More
Alexander Fellmayer ako Mozart_Foto Petra Bošanská
Culture Hudba News Podujatia PR

Mozart pozýva deti do košickej filky

Mozart pozýva deti do košickej filky. Spoznajte spolu s deťmi život i dielo nesmrteľného skladateľa s košickými filharmonikmi a Gabrielom Rovňákom!

Read More
Translate »