Novinky

Kontakt

Portál Art & History Magazine je otvorený spoluprácam. Máte záujem verejnosť o sebe a svojich aktivitách alebo projektoch informovať cez portál Art & History Magazine? Neváhajte a kontaktujte nás! Kontakt na nás i nášho prevádzkovateľa nájdete práve tu.

Art & History Magazine.eu je internetový portál prinášajúci informácie o dianí v kultúre na Slovensku i v zahraničí s dennou aktualizáciou. Jeho súčasťou sú aj články o histórii a životnom štýle. Prinášame Vám originálne články, autorské rozhovory, recenzie a reportáže. Prečítajte si viac v sekcii O nás. Magazín ponúka aj svoj mediálny priestor pre pracovníkov v kultúre, výkonných umelcov, súbory a inštitúcie pôsobiace v kultúre, umení a historických vedách, ale tiež pre podnikateľov v oblasti cestovného ruchu na propagáciu činnosti, zaujímavých podujatí a umeleckých, benefičných či vzdelávacích projektov. Máte záujem verejnosť o sebe a svojich aktivitách alebo projektoch informovať cez nás? V prípade záujmu o zverejnenie textovej inzercie (PR články a tlačové správy) alebo bannerovej príp. videoreklamy na portáli, si nezabudnite si prečítať aj informáciu o možnostiach  inzercii a následne nás neváhajte kontaktovať.

Obsah portálu Art & History Magazine.eu chráni autorský zákon! Zakazuje sa akékoľvek kopírovanie jeho obsahu bez písomného súhlasu prevádzkovateľa portálu Art & History Magazine.eu alebo autora obsahu, nakoľko je také konanie porušením autorského zákona.

Kontakt na redakciu a vydavateľské údaje:

Art & History Magazine

EV 47/22/SWP
ISSN 2729-9295

Periodicita: denne (počas pracovných dní)

Kontakt na redakciu: redakcia@artandhistorymagazine.eu

Vydavateľ: LitArt Agency 

Pečnianska 1200/27, 851 01 Bratislava, Slovenská republika

IČO: 5402271

DIČ: 1127665792

Bankové spojenie: Fio banka, a.s.
IBAN: SK83 8330 0000 0028 0203 0809

Kontakt na prevádzkovateľa portálu: office@litartagency.eu

www.litartagency.eu

Portál Art & History Magazine nájdete aj na sociálnych sieťach:

Translate »