Novinky

Mikuláš na Bojnickom zámku

Mikuláš v Bojniciach

Svätý Mikuláš v sprievode anjela a čerta zavíta aj tento rok na Bojnický zámok. Stane sa tak už počas najbližšieho piatkovíkendu!

Otváracie hodiny SNM – Múzea Bojnice počas 3. adventného víkendu upravia a posunú do neskorších hodín, aby si návštevníci mohli naplno vychutnať atmosféru sviatočného zámku po zotmení. V piatok 9. decembra bude múzeum otvorené od 10:00 do 15:00 hod a cez víkend v čase od 12:00 do 17:00 hod. Počas celej otváracej doby budú prebiehať lektorované prehliadky Zimného okruhu Bojnického zámku. Na záver prehliadky sa návštevníci stretnú so svätým Mikulášom v sprievode anjela a čerta, ktorí ich zabavia veselou scénkou.   

Mikuláš 2022 / Bojnický zámok

Priestory Bojnického zámku doplnia počas decembra vianočné stromčeky, dobové dekorácie aj štylizované ukážky stolovania. Od stredy 14. decembra sa začne tradičné slávnostné podujatie Vianoce na zámku. Atmosféru podčiarknu zvukové obohatenia a vône nesúce sa sviatočne vyzdobeným zámkom. Lektorované prehliadky vianočného zámku budú prebiehať od 14. decembra 2022 do 8. januára 2023 vždy od stredy do nedele v čase od 10:00 do 15:00 hod. V dňoch 24. decembra 2022, 25. decembra 2022 a 1. januára 2023 bude múzeum pre verejnosť uzatvorené. 

Zdroj: SNM – Múzeum Bojnice

Redakciu informovala Petra Gordíková, PR manažérka SNM – Múzeum Bojnice

2 thoughts on “Mikuláš na Bojnickom zámku

Comments are closed.

Každý deň odvahu. Tak znie nová inscenácia Baletu Národného divadla Košice
Culture Divadlo News PR

Každý deň odvahu. Tak znie nová inscenácia Baletu Národného divadla Košice

Začiatkom marca 2024 prináša Balet Národného divadla Košice ďalšiu novinku aktuálnej sezóny – Každý deň odvahu. Je tretím pokračovaním projektu Zvláštna radosť žiť

Read More
Smetana Gala
Culture Divadlo História Koncerty News Odporúčame

Národní divadlo v Prahe oslávi galakoncertom Smetana Gala 200 rokov narodenia Bedřicha Smetanu

Národní divadlo v Prahe pripravuje galakoncert Smetana Gala k 200. výročiu narodenia Bedřicha Smetanu za účasti hviezd.

Read More
Amadeus / Slovenské DIvadlo Tanca / Kam za kultúrou
Culture Dance Divadlo Eventy News Odporúčame PR

Slovenské divadlo tanca uvádza nový titul. Geniálny Amadeus strieda fenomenálnu Carmen

Slovenské divadlo tanca prichádza s novinkou. Po fenomenálnom predstavení Carmen prichádza geniálny Amadeus v réžii Jána Ďurovčíka. Súbor s ním krátko po premiére mieri na turné.

Read More
Translate »